Přejít k hlavnímu obsahu

Trápí vás vaginální infekce? Zkuste intimní gely

Info ikona

Existují problémy, o kterých ženy hovoří úplně bez ostychu, ať už jde o problémy s akné, lámající se vlasy, celulitida, lámající se vlasy a nehty nebo ekzémy... Když ovšem přijde řeč na témata spojená s intimním zdravím, stává se z toho tabu. A nyní je čas toto tabu prolomit! Zapojte se s námi do testování intimních mycích gelů! Stačí se jen registrovat níže v našem formuláři a 30 vybraným pošleme domů produkty k testování.

#JSEMZENA

Ženy, jindy silné, nezávislé a originální, se často bojí mluvit o své intimitě a nerady se o intimním problémech zmiňují i před kamarádkami. Ale právě intimní zdraví je stejně důležité jako péče o pleť, a dokonce ji ovlivňuje, takže rozhodně péči nepodceňujte. Kromě toho, žena, která nemá problém hovořit o často tabuizovaných tématech, jednodušeji popíše své problémy i v gynekologické ordinaci v případě vážného problému. Hovořit o intimitě není nic špatného.

BUĎTE PYŠNÉ NA SVOJI ŽENSKOST

Naše psychika se bezpodmínečně odráží i na našem celkovém zdraví. Působí na nás stres, nerovnováha, rychlé životní tempo. Každý den ráno vstanete, vyčistíte si zuby a ošetříte pleť, aby byla krásná a čistá. Na internetu existuje více jak 10 milionů tipů, jak se starat o pleť či vlasy. Ale co v případě intimity? Správná péče o vaginu je stejně důležitá jako péče o pleť, jen o tom nenajdete tolik informací.

NEPODCEŇUJTE PÉČI

Vznik vaginální infekce nesouvisí s nedostatečnou hygienou, jak si někdo může myslet. Naopak, je reakcí těla na stres, psychickou zátěž, náhle klimatické změny, těhotenství či menopauzu. Škodí také přemíra cukrů v potravinách. Problémy může způsobit i koupání v termální vodě či nošení sexy kalhotek. Právě proto je potřeba nepodceňovat dostatečnou hygienu a používat přípravky pro ni určené. Zapomeňte na klasická parfémovaná mýdla, která slabují přirozenou obranyschopnost vaginálního prostředí. Tím způsobí, že se cizorodé bakterie nebo kvasinky přemnoží a hned máte problém.

Co vám pomůže?

Nejlepší je používat nejlépe čistou vodu a speciální gely určené pro intimní partie. Pokud už pociťujete příznaky infekce, využijte mycí gely, které podporují přirozenou vaginální mikroflóru. Právě pro tyto případy jsou určené například přípravky Beliema od společnosti Idelyn, které bojují s vaginální infekcí způsobenou jak bakteriemi, tak kvasinkami. Například intimní mycí gel a zklidňující krém Beliema® Expert obsahuje speciální ochranou prebiotickou složku BioEcolia® a kyselinu hyaluronovou, která zvlhčuje pokožku v intimních partiích. Kromě toho obsahuje i kyselinu mléčnou a boritou, které obnovují přirozené vaginální pH, a zklidňující složky jako aloe vera a měsíček lékařský, které zklidní podrážděnou pokožku. Oceníte je také při dovolené u moře, kdy trávíte většinu času v plavkách. Koupíte je v lékárnách po celém Česku a ve vybraných drogeriích. Víc informací o produktech najdete i na www.idelyn.cz

VÝZVA: Testování 30 intimních mycích gelů Beliema

Zapojte se do naší výzvy a vyzkoušejte přípravky na intimní hygienu. Přihlásit se můžete do 3. března 2019!