Přejít k hlavnímu obsahu

Gwyneth Paltrow se v padesáti letech ukázala bez make-upu na dovolené. Herečku byste zřejmě přehlédli

Oblíbená herečka Gwyneth Paltrow (50) vyrazila s rodinou na dovolenou do oblíbeného Karibiku. Vánoční svátky tráví na jachtě v okolí Barbadosu a během volných chvil dává odpočinou i své pleti, kterou ponechává bez make-upu. Poznali byste slavnou blondýnku?

Držitelka Oscara, která mimo jiné vlastní wellness značku Goop ukázala, že i poté, co oslavila padesátku, vypadá skvěle a nebojí se ukázat své tělo v dvojdílných plavkách, ani tvář bez make-upu. Herečka propaguje zdravý životní styl a své pověsti rozhodně dostála.

Herečka vypadá senzačně

Gwyneth zvěčnili fotografové během procházek na pláži, ale i když odpočívala na jachtě. Tropickou dovolenou si chvílemi užívá pouze ve společnosti manžela Brada Falchukema (51).

Mohlo by se vám líbit

Charitativní projekt, který vás dojme: Na Štědrý den se sešla řada celebrit, aby potěšili ty, kteří nemají takové štěstí

Na Štědrý den se úderem poledne uzavírá Westfield Chodov pro zákazníky, kteří ještě na poslední chvíli vyrazili na nákupy vánočních dárků. Přestože nákupní ruch v uličkách Centra ustane, ten hlavní program na prodejní ploše teprve začíná. Již popáté se zde sejdou u štědrovečerní večeře hosté, kteří by jinak zůstali z nejrůznějších důvodů u svátečního stolu o samotě. Letošní ročník dobročinného setkání přivítá až rekordních 120 účastníků
svetzeny.cz

Dovolená s dcerou Apple

Nejstarší dcera Apple Blythe Alison Martin si na slunném Barbadosu užívá po boku své maminky a nevlastního otce. Sama Apple na sociálních sítích několikrát přiznala, že se máminým omlazujícím rituálům vysmívá. Zlehčila skutečnost, že Paltrow „nejí nic kromě datlí a mandlového másla“ a očividně se čistí „ode dne, kdy jsem se narodila, žertovala.

Gwyneth Paltrow během let
Zdroj článku