Přejít k hlavnímu obsahu

Kosmetický trik: Takto se stane z každé normální řasenky voděodolná

Info ikona
Řasy

Rozlučte se s rozteklou řasenkou- S tímto jednoduchým trikem můžete okamžitě z každé obyčejné řasenky vytvořit voděodolnou. Je to jednoduché a už nebudete muset utrácet!

Ať už si půjdete zaplavat, nebo se zpotíte kvůli extrémním teplotám na výletě nebo při sportu: rozteklá řasenka pod očima není v teplých letních dnech neobvyklá. Abyste zabránila „pandím“ očím, máme pro vás jednoduchý trik!

Neutrácejte za voděodolnou řasenku

Nemusíte utrácet za voděodolnou řasenku, ačkoli mnozí se uchylují ke koupi voděodolné řasenky, aby předešli trapným situacím během léta. Pokud se však nechcete v létě rozloučit se svou běžnou oblíbenou řasenkou, můžete z ní snadno voděodolnou udělat, a to jednoduchým trikem. Řekneme vám, jak na to.

Normální řasenka se stane voděodolnou! Zde je návod

Aby vaše řasenka vydržela nápor potu nebo dlouhý den na koupališti a nerozmazávala se, měli byste udělat tohle: Nejprve si řasenku naneste na řasy jako obvykle a poté na řasy naneste tzv. krycí řasenku. Jedná se o bezbarvý gel, který se také nanáší jako řasenka a vytváří ochranný film přes normální řasenku. Pomocí tohoto jednoduchého triku lze každé řasenky okamžitě vyrobit voděodolnou.

Info ikona
Řasy

Co znamená voděodolnost?

Voděodolné řasenky obsahují přísady, které nejsou rozpustné ve vodě a lze je rozpustit pouze pomocí olejových produktů. Mimochodem, na odlíčení vám stačí kokosový nebo olivový olej, který máte v kuchyni.

Šest nápadů na zdravé a snadné svačinky

svetzeny.cz