Přejít k hlavnímu obsahu

Nekončící boj Moniky Absolonové s otcem jejich dětí: Zpěvačka prý spřádá intriky a vede proti bývalému partnerovi drsnou válku

Když před dvěma lety oznamovala Monika Absolonová (47) rozchod s Tomášem Hornou (42) byla naprosto zlomená, už kvůli dvěma společným synům. Dlouho se z konce vztahu vzpamatovávala a bolest léčila prací. Nyní ale z hokejistova prostředí vyplouvá na povrch, že zpěvačka rozhodně není žádná světice a ex pořádně zatápí.

Bývalí partneři společně prožili sedm let a mají spolu syny Tadeáše (7) a Matouše (4). Rozchod přišel jako blesk z čistého nebe. Monika se dozvěděla, že jí Tomáš celé roky lhal a má milionové dluhy, které nebyl schopen splácet. 

Sedm let žila v nevědomosti

Pro někoho možná unáhlené rozhodnutí k rozchodu, ale pro mámu dvou dětí to nejlepší, co mohla udělat. Pokud se muž nedokáže postarat o rodinu a díky své nerozvážnosti spadne do takto velkých dluhů, je čas vzít nohy na ramena. „Já jsem opravdu sedm let žila v něčem, o čem jsem vůbec neměla tušení,” přiznala zpěvačka deniku Blesk „Po těch sedmi letech už vím, že mě měly varovat některé indicie... Myslím, že nejsem hloupá, ale že jsem v něčem naivní. Já věřím tomu, že lidi se mnou jednají tak, jak jednám já s nimi,” dodala Absolonová s tím, že kdyby s ní Tomáš mluvil od začátku na rovinu, možná by krizi ustáli.

Monika s Tomášem v době, kdy byli ještě šťastní

Info ikona
Absolonová s Horní
Mohlo by se vám líbit

Drsná očista těla s nádechem smrti: Andrea Pomeje si prošla peklem během amazonského rituálu se žábou Kambo

Kůra žábou Kambo je očistný rituál, který pochází z tradiční medicíny amazonských indiánů. Andrea Pomeje (35) se k netradiční očistě chystala dlouho, ale to, co během léčby přišlo, nečekala ani v nejhorším snu. Dýdžejka si prošla doslova peklem balancujícím na hranici smrti.
svetzeny.cz

Válka mezi partnery pokračuje

Po rozchodu musela Monika navštěvovat psychologa a zavalila se prací, aby nemusela myslet na zradu otce svých dětí. Pro ženy samoživitelky byla vzorem a všichni zpěvačce drželi palce. Horna pro ně byl prototypem neschopného chlapa, který si nezaslouží nic jiného, než aby shořel v pekle. Podle Tomášových přátel je ale Monika pořádně proradná a i po dvou letech nenechá svého ex na pokoji a v boji přitvrzuje. 

Intrikářka, co dělá jen naschvály

Zpěvačka nemůže bývalému přijít na jméno a dělá prý vše možné a nemožné, aby mu co nejvíce ublížila. ‚‚Zatím to nechce rozmazávat, ale až se Tomáš rozhodne mluvit, myslím, že se lidé budou hodně divit, co je Monika ve skutečnosti zač. Stačí si jen vzpomenout na její vztah s otcem a možná popřemýšlet, proč se s ním už dvacet let nestýká. Je to fantastická hráčka," svěřil člověk z Hornova blízkého okolí webu sedmicka.tyden.cz. Podle něho překročila Absolonová pomyslnou mez a je jen otázkou času, kdy půjde Tomáš ven s tím, co vše mu Monika dělá za naschvály.

Lživé informace na obou stranách

Ven se zatím dostala jen Moničina slova, že se tatínek se syny údajně neučí. Ostře se vyjádřila o tom, že geny jsou svině - rozhodně nemyslí ty svoje a v jednom z rozhovorů lhala o tom, že Tomáš se se syny vidí pouze jednou za 14 dní. Podle rozhodnutí soudu má ale kluky dvanáct dní v měsíci. Lze ale věřit bývalému hokejistovi a jeho okolí, když dokázal sedm let obelhávat svou partnerku, kterou dokonce požádal o ruku? Pravdu vědí jen Monika s Tomášem, ale asi by si mohli jako rodiče rozmyslet, jestli na sebe chtějí veřejně házet špínu s ohledem na malé syny. 

Zdroj článku