Přejít k hlavnímu obsahu

Slavné páry, které podlehly pokušení: 5 nejvíce skandálních nevěr, které otřásly světem

Nevěra patří k nejčastějším důvodům rozchodů. Nevyhýbá se ani slavným osobnostem, které kdysi tvořily páry snů, ale nakonec jeden z partnerů podl pokušení. Nemusíme chodit daleko, známe to z českého showbyznysu, ale i ze zahraničí. Dramatické rozchody se dějí i v Hollywoodu. Které slavné manželky musely řešit partnerovy zálety a jak se s tím vyrovnaly?

Nejslavnější aféra na světě

Brad Pitt se nechvalně zasloužil o jednu z nejslavnějších milostných afér současnosti. Když v 90. letech randil s herečkou Jennifer Aniston, fandil jim celý svět a velká část veřejnosti je považovala za nejkrásnější pár mezi slavnými. Své zasnoubení oznámili na pódiu během koncertu zpěváka Stinga a vzali se v roce 2000 v Malibu. Rodinné štěstí ale vzalo za své, když o čtyři roky později Brad Pitt natáčel akční film Mr. & Mrs. Smith. Právě tam se totiž poznal s herečkou Angelinou Jolie, přeskočila jiskra a svět se neusmiřitelně rozdělil na dva tábory. Tým Jennifer doufal, že jde o chvilkové pobláznění a Brad se vrátí ke své hvězdě ze seriálu Přátelé, tým Angelina jásal, když se oscarový herec rozhodl ukončit své manželství a následovat svoji novou lásku. Že to byla špatná volba, se ukázalo až o deset let a šest vlastních i adoptivních dětí později, kdy došlo k dramatickému rozchodu a hollywoodský fešák byl opět k mání. Tým Jennifer zajásal, hvězdný návrat ztracené lásky se ale nekonal. Jennifer se však k celé aféře postavila hrdě a dnes jsou s Bradem blízcí přátelé. Jejich fanoušci ale stále doufají, že přijde den, kdy se k sobě bývalí manželé zase vrátí…

Jak by vypadaly děti slavných párů, které se kdysi rozešly: Podívejte se na syna Jennifer Aniston a Brada Pitta či dceru Rihanny a Chrise Browna

Napadlo vás někdy, jak by asi vypadaly děti slavných párů, které se však nakonec rozpadly? Grafik, který si říká Hidreley, si s touto myšlenkou pohrál. Prohlédněte si galerii jeho výtvorů a podívejte se na možné potomky celebrit.
svetzeny.cz

Nezlomná Victoria a skandální nevěra jejího fotbalisty

Manželé Beckhamovi na sociálních sítích působí, jako by byli neustále zamilovaní jako zamlada, a to i přesto, že spolu mají čtyři děti, z nichž dvě už jsou dospělé. Ani vztah bývalé členky Spice Girls a jednoho z nejslavnějších fotbalistů světa není bez poskvrnky. Silně s ním otřásla aféra Davida Beckhama s jeho osobní asistentkou Rebeccou Loos, z doby, kdy hrál za Real Madrid. Slavomanská asistentka se s románkem neváhala pochlubit médiím a skandál byl na světě. Manželé Beckhamovi ho ale ustáli velice důstojně, Victoria zůstala Davidovi věrně po boku a o celém incidentu dokázali dvacet let veřejně nemluvit. Mlčení prolomili teprve v loňském roce ve čtyřdílném dokumentu společnosti Netflix s názvem Beckham. Zatímco Victoria v něm přiznává, že šlo o nejtěžší období jejího života, David dodává, že ani neví, jak se jim jeho selhání podařilo ustát. Oba se však shodli, že nejhorší na celé situaci bylo pronásledování paparrazzi.

Slavné páry, které jsou důkazem, že pravá láska existuje: Tom Hanks a Rita Wilson, Beckhamovi a Pierce Brosnan s manželkou

Existuje vůbec pravá láska? Tyto slavné páry dokazují, že dozajista ano. Začtěte se do životních příběhů Toma Hankse a Rity Wilson, Davida a Victorie Beckham a Pierce Brosnana a jeho manželky. Jaký je jejich recept na spokojené manželství?
svetzeny.cz

Skandální nevěru s chůvou musela řešit Gwen Stefani

Jakkoliv to může znít jako klišé, nevěry s chůvou se nevyhýbají ani slavným osobnostem. Zpěvačka Gwen Stefani se se svým bývalým manželem Gavinem Rossdalem potkala na společném turné. Zatímco ona byla zpěvačkou slavné skupiny No Doubt, Rossdale působil jako frontman kapely Bush. V ní figuruje dodnes, Gwen Stefani se mezitím vydala na sólovou dráhu. I když vztahy mezi rockery bývají často turbulentní a nestálé, Gwen a Gavin platili za výjimku potvrzující pravidlo a jejich vztah trval dlouhých dvacet let, z čehož třináct byli manželé. Jakožto koncertující rodiče tří dětí se časem neobešli bez chůvy, a právě v tom byl kámen úrazu. Chůva, která pro rodinu pracovala sedm let, se čím dál víc začínala podobat slavné zpěvačce a tomu zkrátka Gavin nedokázal odolat. Nevěra se údajně odhalila po třech letech a Gwen se se svým manželem nepárala. I když jeho selhání nějakou dobu tutlali, rozvod oznámili okamžitě. „I když jsme se oba společně rozhodli, že již nadále nebudeme partnery v manželství, zůstáváme partnery v rodičovství a jsme oddaní výchově našich tří synů v šťastném a zdravém prostředí,“ stálo ve společném prohlášení. Dnes je Gwen šťastná po boku zpěváka Blakea Sheltona, zatímco Rossdale dodnes lituje své chyby. „„Přál bych si, aby to bylo teď jinak. Ale musím se prostě vypořádat s realitou. Pořád si myslím, že je Gwen úžasná,“ uvedl zpěvák před časem pro magazím Fabulous.

Naomi Watts, Gwen Stefani a další celebrity, které se rozhodly mít děti po 40 a dokázaly, že tento věk nebrání tomu stát se matkou

Ženské tělo je plné zázraků. Například během těhotenství, kdy se děloha zvětší od velikosti pomeranče po velikost melounu. Ženy jsou také více flexibilní než muži a mají vyšší šanci na přežití při traumatickém poranění. Některé ženské celebrity odolnost ženského těla potvrzují, kdy navzdory pracovnímu vytížení a cestování se těmto slavným ženám podařilo mít dítě po čtyřicítce a hravě zvládat roli matky.
svetzeny.cz

Láska před soudem. Skandální rozchod Deppa a Amber Heard

Na přelomu tisíciletí tvořili jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Herec Johnny Depp a francouzská zpěvačka Vanessa Paradis vypadali dlouhá léta spokojeně, a i když si pořídili dvě děti, svatba jim ke štěstí nechyběla. „Jsem víc vdaná, než kdokoli jiný může být – máme dvě děti. Možná jednoho dne, ale je to něco, bez čeho se opravdu obejdu,“ řekla kdysi Vanessa v rozhovoru pro Elle UK. Štěstí je ale pomíjivé a u tohoto páru skončilo v roce 2011, když se Johnny při natáčení filmu Rumové deníky seznámil s herečkou Amber Heard. Nevěra se ale Deppovi vymstila v podobě šílené manželky, která ho krátce po svatbě hnala před soud za údajné domácí násilí. Kauzu tehdy sledoval celý svět a většina fandila Deppovi, který z celého procesu nakonec vyšel jako vítěz, kdežto Amber byla všem pro smích. A kdo přispěchal Deppovi na pomoc, když mu bylo nejhůř a potřeboval svědectví o tom, že je nevinný a násilí na ženách se nikdy nedopouštěl? Ano, správně, Vanessa Paradis. Tomu se říká charakter!

Lásky z archivu: Bolestivý rozchod Johnnyho Deppa s láskou jeho života Vanessou Paradis po 14 letech

Krásných 14 let spolu tvořili Johnny Depp a Vanessa Paradis dokonalý pár. Jejich vztah začal osudovým setkáním v Paříži. Skončil však bolestivým rozchodem, který ještě dlouho dobu plnil přední stránky bulvárních časopisů. Přečtěte si příběh jejich lásky.
svetzeny.cz

Kolečko sem, Kolečko tam

Ani v českých luzích a hájích není o milostné skandály nouze. O pořádný poprask se před časem postaral například režisér Petr Kolečko se svojí manželkou Anetou Vignerovou a herečkou Denisou Nesvačilovou. A veřejnost jen nevěřícně kroutila hlavou. Petr Kolečko byl ve vztahu s modelkou Anetou Vignerovou několik let, dokonce si spolu pořídili syna. Když se provalila režisérova nevěra s herečkou Denisou Nesvačilovou, Aneta se rozhodla neodejít bez boje a o svého partnera soupeřila. A Kolečko si přízeň dvou krásných žen užíval plnými doušky. Chvíli si hrál na vzorného otce rodiny, aby po pár dnech utekl k milence Denise, ani u ní však nevydržel dlouho a opět se ocital v náruči matky svého dítěte. Těchto koleček si dal nenasytný Kolečko hned několik a když to konečně vypadalo, že se rozhodl pro společnost zrzky Nesvačilové, která si tím sama byla jistá, jako rána z čistého nebe přišla zpráva o tom, že se režisér tajně oženil s Vignerovou. Nesvačilová složila poraženě zbraně a od té doby je ticho po pěšině, možná je však jen otázkou času, kdy Kolečko chytne druhou mízu

Kolečko prolomil hradbu mlčení o tajné svatbě s Vignerovou: "Byla lepší než ta první," říká

Konečně kápl božskou. Scenárista Petr Kolečko (39) poprvé prozradil detaily utajené veselky s modelkou Anetou Vignerovou (35). Rychloakce na pohodu a svědkem první, kdo šel okolo s platnou občankou. Detaily svatby, která proběhla 14. března na Novoměstské radnici si novomanželé nechávali dlouho pro sebe. Nátlaku okolí však scenárista nakonec podlehl a alespoň něco málo o skromném obřadu prozradil.
svetzeny.cz
Galerie: Slavné páry, které řešily aféry s nevěrou
Zdroj článku