Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by vypadaly děti slavných párů, které se rozešly? Umělá inteligence zná odpověď

Některé celebrity se do sebe zamilovaly, ale jejich vztahy nevydržely. Jak by asi vypadaly jejich potomci, kdyby zůstali spolu? Podívejte se na zajímavé fotomontáže, které vytvořila umělá inteligence. Možná budete překvapeni, jak moc se podobají svým rodičům.

Umělá inteligence vytvořila podoby dětí slavných párů

Láska je někdy krutá a ne všechny páry mají šťastný konec. Někdy se rozchod stane nevyhnutelným a zůstanou po něm jen vzpomínky. Co kdyby ale tyto páry zůstaly spolu a měly děti? Jak by asi vypadaly jejich ratolesti? To je otázka, kterou si možná položili mnozí fanoušci těchto slavných osobností. A nyní máme možnost vidět odpověď. Díky pokroku v oblasti umělé inteligence se nám otevřel nový svět možností, jak zkoumat a experimentovat s různými scénáři. Umělá inteligence je schopna analyzovat a kombinovat rysy obličeje dvou lidí a vytvořit tak fotku jejich potenciálního potomka. Tento proces se nazývá morfing a je založen na matematických algoritmech, které hledají podobnosti a rozdíly mezi dvěma obrazy. Výsledkem je nový snímek, který obsahuje prvky obou rodičů. Tento způsob se používá například v kriminalistice, kdy se snaží předpovědět, jak by mohl vypadat pachatel nebo oběť po určité době. Používá se ale také pro zábavu a zvědavost, když se lidé chtějí podívat, jak by mohly vypadat jejich děti s různými partnery. A právě to udělala umělá inteligence pro nás. Vybrala nám několik slavných párů, které se kdysi rozešly a ukázala nám, jak by mohly vypadat jejich děti, kdyby zůstaly spolu.

Jak by dnes vypadaly historické ikony: Známý fotograf ukazuje jejich podoby v moderním světě

Turecký fotograf Alper Yesiltas si oblíbil práci s umělou inteligencí. S její pomocí vytváří různé podoby veřejně známých lidí a ukazuje tak, jak by teoreticky mohli vypadat. Od snímků celebrit, které mezi námi již nejsou, přes snímky, které ukazují, jak budou lidé vypadat až zestárnou, až po snímky historických ikon kde zobrazuje, jak by pravděpodobně vypadaly v současnosti. Jak by podle něj některé z nich vypadaly v dnešní moderní společnosti?
svetzeny.cz

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Jedním z nejsledovanějších párů Hollywoodu byli Jennifer Aniston a Brad Pitt. Jejich manželství trvalo pět let, než je rozdělila Angelina Jolie. Ačkoliv Jennifer i Brad chtěli svůj rozvod veřejně řešit co nejméně to šlo, vzhledem k tomu, že se jedná o dva velmi populární hollywoodské herce, šance utajit něco takového byla téměř nulová. Po oznámení rozvodu Jennifer Aniston prohlásila, že jedním z hlavních důvodů konce byla ztráta intimity a společného růstu. „Jste dva jednotlivci, kteří neustále procházejí vývojem. Avšak když začnete procházet tímto vývojem každý zvlášť a již se nerozvíjíte společně, stává se to závažným problémem,“ sdělila tehdy herečka. Toto tvrzení bylo sice pěkné, médiím však neuniklo, že Pitt začal během natáčení filmu „Pan a paní Smithovipokukovat po své kolegyni, Angelině Jolie, se kterou nakonec tvořil pár dalších několik let. Jestli měla Angelina opravdu prsty v rozvodu Pitta a Aniston, to se pravděpodobně nikdy nedozvíme. 

Justin Bieber a Selena Gomez

Dalším párem, který si získal srdce fanoušků, byli Justin Bieber a Selena Gomez. Jejich vztah začal v roce 2011 a byl plný vzestupů a pádů, než se definitivně rozešli v roce 2014. V roce 2017 médiím neuniklo, že se ti dva opět vídají a tráví spolu čas, vztah tehdy však nepotvrdili. Ačkoliv se oba již dávno vydali vlastní cestou, fanoušci se s rozchodem těchto dvou hollywoodských miláčků nechtějí smířit. Justin se dokonce v roce 2018 oženil s modelkou Hailey Baldwin, nyní Bieber, a tak by se zdálo, že konec mezi ním a Selenou Gomez navždy zpečetil. Sociální sítě se ale stále plní příspěvky, ve kterých fanoušci obě ženy porovnávají a veřejně je tak poštvávají vůči sobě.

Anketa: 10 nejkrásnějších českých hereček současnosti. Hlasujte a vyberte tu nejhezčí podle vás

Krásné herečky jsou v každé zemi a Česko rozhodně není výjimkou. Přeci jen se říká, že české ženy a dívky patří mezi ty nejkrásnější na celém světě! Některé z nich by se z fleku mohly přihlásit do soutěže krásy. Hlasovat o tom, která je ta nejkrásnější česká herečka podle vás, můžete v naší anketě.
svetzeny.cz

Robert Pattinson a Kristen Stewart

Jedním z nejpopulárnějších filmových párů byli Robert Pattinson a Kristen Stewart, kteří si zahráli ve filmové sérii Stmívání. Fanoušci filmů je milovali a pravděpodobně si tajně přáli, aby spolu ti dva tvořili pár i ve skutečnosti. Jejich láska nakonec přeskočila i do reálného života. V roce 2012 se ale v médiích objevily snímky, kde byla Kristen viděna při milostné aférce s režisérem Rupertem Sandersem. Pár se rozešel, ale později svůj vztah opět obnovil, ovšem jen krátkodobě. Jejich cesty se tak nadobro rozdělily. Pattinson je nyní ve vztahu s britskou herečkou a modelkou Suki Waterhouse a Kristen Stewart je zasnoubená se scénáristkou a herečkou Dylan Meyer.

Justin Timberlake a Britney Spears

Vztah mezi Justinem Timberlakem a Britney Spears byl velmi známý a sledovaný veřejností. Oba byli v té době mladí popoví umělci a stali se hvězdami díky svým úspěšným hudebním kariérám. Timberlake a Spears se poprvé seznámili v raném věku, protože oba začali svou kariéru v dětských televizních pořadech. Začali tvořit pár kolem roku 1999 a brzy se stali jedním z nejznámějších párů v showbyznysu. Oba spolu vystupovali na veřejnosti a na různých akcích. Jejich vztah však trval jen několik let a byl doprovázen různými spekulacemi a tiskem. V roce 2002 se rozešli, což bylo následováno řadou mediálního zájmu. Oba umělci se po rozchodu zaměřili na své sólové kariéry a jsou dodnes velmi úspěšní. Důvod jejich rozchodu není do dneška známý. Timberlake v roce 2002 vydal píseň s názvem Cry me a river (v překladu „Vyplač mi řeku"), která pravděpodobně vypovídá o jejich vztahu a jeho zlomeném srdci.

 

Umělá inteligence vytvořila rodinné snímky těchto a dalších hollywoodských páru, které se rozešli. Podívejte se, jak by dnes vypadaly jejich děti, kdyby k rozchodům nedošlo.

 

Podívejte se na rodinné snímky, které slavným ex-párům vytvořila umělá inteligence
Zdroj článku