Přejít k hlavnímu obsahu

Umělá inteligence vybrala nejkrásnější světové celebrity: Nechybí zde Angelina Jolie nebo David Beckham

Info ikona
celebrity

Vkus každého člověka se samozřejmě liší. To znamená jediné – krásu nikdy nelze posuzovat objektivně. Každému se zkrátka líbí něco jiného. Umělá inteligence ale objektivní je, a tak nás zajímalo, které celebrity jsou právě podle ní ty nejkrásnější na světě?

Roztomilá Leontýnka z Ať žijí duchové: Nadějná herečka a režisérka prohrála svůj životní boj v pouhých 41 letech

svetzeny.cz

100 lidí, 100 chutí

Pokud chceme hodnotit krásu, je důležité si uvědomit právě to, že každý člověk má zkrátka a jednoduše jiný vkus. Někomu se líbí vlasy blonďaté, někomu tmavé, někdo preferuje modré oči a jiný zase hnědé. A ačkoliv je svět plný komerčních soutěží krásy, je velmi důležité mít tento fakt na paměti. Přeci jen ale čas od času určitě všichni přemýšlíme nad tím, jestli je na světě opravdu někdo nejkrásnější ze všech. Ze všech obyvatel světa rozhodně není možné vybírat, ale z celebrit, které jsou veřejně známé, ano. Rozhodli jsme se proto zeptat umělé inteligence na to, které celebrity považuje za nejkrásnější právě ona. Ta je totiž objektivní. Některá jména vás možná překvapí, jiná vůbec.

Hollywoodští idolové, které byste líbat rozhodně nechtěli: Uslintaný polibek od Toma Cruise nebo herečka, která smrdí po česneku

svetzeny.cz

Nejkrásnější ženy světa

V žebříčku nejkrásnějších ženských celebrit světa se objevují jména, která nejspíš nikoho nepřekvapí. Objevují se totiž v takových anketách poměrně často. Najdeme zde například mladou a půvabnou britskou herečku Emmu Watson, která se nejvíce proslavila ztvárněním Hermiony v kouzelnické filmové sérii o Harry Potterovi. Dále se zde objevuje také blonďatá kráska Scarlett Johansson, která se v nejrůznějších anketách nejvíc sexy žen umisťuje poměrně pravidelně. Časopis Esquire ji dokonce několikrát označil za nejpřitažlivější ženu světa. Stejného ocenění se dočkala také herečka Angelina Jolie, Jennifer Lawrence, Anne Hathaway, nebo herečka a zpěvačka s mexickými a italskými kořeny Selena Gomez.

Poznali byste jindy dokonalé hollywoodské krásky bez make-upu? Demi Moore vypadá jako holka od vedle a Penelope Cruz přirozenost sluší

svetzeny.cz

Nejkrásnější muži světa

Pokud se podíváme na pánské osazenstvo, ani zde nejsou některá jména vůbec překvapivá. Do žebříčku nejkrásnějších a nejatraktivnějších mužů světa se rozhodně řadí herec Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, kterého snad každá žena miluje od momentu, kdy viděla film Titanic, nebo fotbalista David Beckham. Velkou pozornost si právem zasloužil také hezoun Chris Hemsworth, nad jehož vzhledem a perfektně vyrýsovanými svaly se mohou lidé rozplývat ve filmech společnosti Marvel, kde ztvárnil postavu Thora. Zapomenout však nesmíme ani na sympaťáka George Clooneyho, ze kterého se již léta podlamují kolena ne jedné ženě.

 

A které celebrity jsou nejkrásnější podle vás?

Zdroj článku