Přejít k hlavnímu obsahu

Zazvonil zvonec a pohádky je konec: Natálie Kočendová se rozešla s Davidem Vitáskem. Poslala poslední vzkaz své lásce

Modelka, influencerka a účastnice reality show Love Island Natálie Kočendová (23) je singl! Svému již ex partnerovi poslala poslední vzkaz a je připravená na novou životní etapu. Podívejte se na jejich společné fotografie, kterými se modelka loučí.

Jaromír Soukup se obul do Ewy Farne. Po žalobě na jeho magazín ji nazval „arogantní dámou“

Jaromír Soukup (54) má vždycky co říct. S fanoušky sdílí svoje názory a jednouše mu nedělá problém vyjádřit se k čemukoliv. Tentokrát se vyjádřil na adresu oblíbené české zpěvačky Ewy Farne (29) a nebral si servítky!
svetzeny.cz

Láska z reality show nevydržela

V dubnu letošního roku mluvila Kočendová o krizi, kterou se zdálo, že pár ustojí, opak je ale pravdou. Fanoušci měli od samého začátku negativní názor na vztah a především na samotného Davida. Toho označovali za „nevyspělé děcko“, které bude Natálii jenom využívat, aby se proslavil. Vztahová krize ovšem byla naprosto jiného charakteru.

Myslela jsem, že bude připravený na to, jak moc budu cestovat. Už v Love Islandu jsem ho připravovala na to, že fakt hodně cestuji, ta krize přišla. Dlouho jsme spolu nepřidávali ani žádné fotky a videa. Občas přijde něco, co mu musím vyčíst, a on to pak hází na moji menstruaci a to mě dokáže vytočit ještě více,“ prozradila ve svém podcastu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Už se chtěla stěhovat, nyní je konec definitivní

Už jsme byli i v té fázi, že jsem řekla, že se od sebe odstěhujeme, uvidíme, jak to dopadne. Pár dní je to v pohodě a pak to zase přijde,“ práskla misska. Jak sama na svém Instagramu prozradila, krizi dvojice neustála a jdou si každý svou cestou.

Poslední vzkaz svému ex

Tohle byl nejlepší zážitek v mém životě. Z ostrova jsem odlétala s láskou ale skoro po roce jsem si uvědomila, že každý máme úplně jiný pohled na život. Děkuji za krásné i špatné společné chvíle, posunulo mě to jako člověka zase o kousek dál. Teď už vím, co chci a také vím, že pokud má člověk nějaké nároky a hranice, tak by s nimi neměl pohnout. Žij krásný a šťastný život, takový, jaký si přeješ,“ vzkázala Davidovi Natálie a přidala sérii společných fotek. Je tedy jasné, že konec je definitivní.

Zdroj článku