Nikdy nepatřila k modelkám, které plnily bulvární stránky svými výstupy a naháněním movitých podnikatelů. Radka Rosická (45), za svobodna Kocurová, sice ulovila úspěšného fotbalistu, ale nestalo se tak ve vyhlášeném baru. Dnes jsou spolu více než dvacet let a vychovávají syna Tomáše. Bývalá televizní rosnička se našla v pečení a díky stále perfektní postavě a krásné tváři se ještě občas ráda projde po mole.
Na soutěži krásy se Radka v roce 2002 umístila na třetím místě, ale rozhodně neupadla v zapomenutí. Kdysi totiž neslavily úspěch jen vítězky, ale dobře postaráno bylo o všechny dívky. Pohledné brunetce se rozjela skvělá modelingová kariéra a záhy potkala muže svého života.
Láska s fotbalistou na druhý pohled
Klasické spojení misska a úspěšný sportovec opět zafungovalo. Během jednoho focení pro sportovní značku se Radka potkala s jedním z našich nejlepších fotbalistů všech dob, s Tomášem Rosickým. „Byla to láska na druhý pohled. Dostala jsem zakázku, kde byl i Tomáš. Měla jsem ale vysoké sebevědomí, takže jsem hrála trochu frajerku. A taky mě naštvalo, že mi říkal Katko, protože přeslechl moje jméno,“ vzpomínala brunetka s úsměvem pro Český rozhlas, že pak se konalo první randíčko a vznikl snový pár.
Radka byla známou rosničkou počasí
Přesto, že někteří jejich vztahu nedávali žádnou šanci, protože tehdy Tomáš kopal v Anglii a jeho kráska zůstala v Praze, vztah na dálku jejich lásku neohrozil. Samozřejmě se vždy vyrojily zaručené informace o jejich krizi a že Tomáš v Anglii dělá tohle a tamto, ale ani jeden nesmyslné drby neřešil. Radka se věnovala modelingu a mnozí z nás si ji pamatují také jako rosničku ze zpráv o počasí. O nějakém bezduchém ramínku na šaty, či jen povolání slečinky slavného čutálisty, tak nemůže být řeč.
Misska nebyla klasickou fotbalovou partnerkou
Po smutném období, kdy partneři přišli o miminko, se jim v roce 2013 narodil vytoužený chlapeček Tomáš a celá rodinka nakonec zakotvila v Anglii. Vzhledem ke své povaze však Radka úplně nezapadala k fotbalovým manželkám. „Potkávala jsem se s nimi každý týden na zápase. Většina jich ale žije jiný život. V době, kdy jsem nevěděla, že jsou chůvy a uklízečky, ony si užívaly,“ popsala kráska, která rozhodně nemá problém uklízet a vařit svému muži.
Tajná svatba v kruhu rodinném
Fotbalista věděl, že lepší parťačku pro život už nenajde a v Radce má poklad. Rok po narození Tomáše se tak ze slečny Kocurové stala paní Rosická. Svatbu se manželům podařilo utajit a nemuseli se bát paparazzi visících na plotě. Podle informací nebyla veselka žádnou ohromnou akcí, ale partneři se vzali pouze v úzkém rodinném kruhu. Dokonce ani „Rosovi“ spoluhráči z reprezentace neměli tehdy tušení, že jejich kapitán do toho praštil. Tomáš s Radkou patří k nejstabilnějším párům ve spojení misska a sportovec. Kdykoliv vyrazí na společenskou akci, nenechají nikoho na pochybách, že mezi sebou mají stále velkou lásku.
Radka se našla v cukrařině
V současné době už samozřejmě Tomáš profesionálně po zeleném trávníku neběhá, ale stal se sportovním ředitelem fotbalové Sparty. Radka se naopak po přehlídkovém mole občas ráda projde a do kapsy strčí o více jak polovinu mladší kolegyně. Její hlavní náplní je však cukrařina, což by asi nikdo do štíhlé dámy neřekl. Pro renomovanou síť kaváren vede například kurzy pečení pro dětí. Takže pokud byste chtěli své dítko něčemu přiučit, můžete ho přihlásit do akademie k sympatické brunetce, která právě dnes slaví narozeniny.
Opakem klidné a rozvážné brunetky je královna krásy „bez korunky“, Diana Kobzanová. Věděli jste, že divoká blondýnka kdysi nafotila choulostivé snímky a zvládla odpustit nevěru slavnému hokejistovi?
Galerie: Radka Rosická je stále krásnou ženou, maminkou a manželkou slavného fotbalsity
Dostávala jsem dřevákem na zadek: Herečka Zuzana Zlatohlávková otevřeně nejen o svém divokém temperamentu a tenisové kariéře
Nejčtenější články
Doporučujeme

Herečka Veronika Arichteva slaví 40 let: S manželem se seznámila díky lechtivým snímkům a vzali se jen po pár měsících randění

Noblesní Emília Vášáryová: Herečku stresoval první manžel, až přišla o vlasy. Ve druhém svazku zažila nejkrásnější roky života

Příběh Simony Monyové ožívá na televizních obrazovkách: Spisovatelka si myslela, že je to láska, dokud ji manžel neubodal

Herečka Tereza Brodská: Slavní rodiče jí herectví drsně rozmlouvali. Poprvé se vdala za ohnivého Španěla, štěstí našla až podruhé

Usměvavá Naďa Konvalinková: Herečka je celoživotní dietářkou. Svatba se slavným hercem byla jedna velká recese

Okouzlující Aňa Geislerová slaví 50 let: Krásná herečka prožila románek se známým režisérem i s hudebníkem. Nevěra ji málem stála manželství

Královna krásy Jitka Boho: Zpívající misska má v lásce pořádnou smůlu. Na muže nezanevřela, ale herce už ve svém životě nechce

Výtvarnice a herečka Iva Hüttnerová: Románek s tehdy neznámým kulisákem ji stál manželství. Syn Matouš byl nedávno v hledáčku policie

Seriálový sympaťák Ladislav Hampl: Herec až v manželství zjistil, že se potřebuje ještě „vyblbnout”











