Přejít k hlavnímu obsahu

Drama a nedůvěra: Co dalšího muži ve vztahu nesnášejí nejvíce?

Dost mužů se bojí vážných vztahů, i když třeba někoho hluboce milují. Některé děsí závazek, který spolu se vztahem přichází. Když už ale překonají svoje počáteční obavy ze vztahu, očekávají ve vztahu určité věci a některé naopak nesnášejí. Které věci nesnášejí nejvíce?

Info ikona
Přátelé

Nemohou trávit čas se svými přáteli

Některé ženy svým mužům vyčítají, když tráví příliš času se svými přáteli. Jenže muži milují svoji svobodu a je to právě jeden z důvodů, proč se jim občas nechce do vztahu. Bojí se totiž, že by i ni mohli přijít a zcela změnit své dosavadní životy. Kromě toho nesnášejí pocit viny, který pak mají, když se svými přáteli i přesto čas tráví.

Finanční starosti

V některých vztazích ještě převládá zastaralý stereotyp, že muž ve vztahu platí téměř za vše, zatímco žena nikoliv. Ačkoliv s tím nemá většina mužů výrazný problém, jelikož to považují za jakousi galantní samozřejmost, nemají rádi, když to od nich ženy očekávají automaticky nebo mají příliš velké nároky.

Podlézavost

Ačkoliv muži milují pozornost žen, do určité míry mají rádi, když je žena silnou osobností, která se o sebe dokáže postarat i sama. Většina mužů nemá ráda podlézavost nebo přehnané vyžadování pozornosti.

Mohlo by se vám líbit

Make-up, který se mužům opravdu nelíbí: Méně je někdy více

Make-up dokáže zázraky. S jeho pomocí se můžeme za pár minut zkrášlit, vykouzlit si plnější rty či svůdný pohled. Jak však na líčení nahlíží muži? Které kosmetické produkty se jim zdají zbytečné, a co se jim opravdu na ženách nelíbí?
svetzeny.cz
Info ikona
Drama

Drama

Většina mužů není tak emotivní jako jejich citlivé protějšky. Přestože se emocím úplně nebrání, nechtějí mít pocit, že žijí na jevišti, kde se odehrává jedno velké drama. Nesnášejí, když si žena neustále na něco stěžuje a nadává.

Žádné ocenění

Muži dělají spousty věcí, aby svou partnerku potěšili, protože ji chtějí udělat šťastnou. Jenže není nic horšího, než když žena toto chování považuje za samozřejmost nebo si toho dokonce neváží. Stejně jako ženy rády slyší slova vděku za svoji práci, i muži potřebují občas slyšet pochvalu nebo kompliment.

Nerozhodnost

Být nerozhodný může být na začátku vztahu roztomilé, ale většinu mužů přestane nerozhodnost partnerky po čase bavit, když musí vždy rozhodnutí dělat oni. Muži také špatně snášejí „chození kolem horké kaše“ a mají rádi, když s nimi partnerka jedná přímo.

Mohlo by se vám líbit

6 důvodů proč muži mají rádi ženy starší 40 let: Překvapí vás, co je činí neodolatelnými

Řadě mužů imponují starší partnerky. Vůbec se jim nelze divit, protože ženy starší 40 let mají co nabídnout. Víte, jakých 6 věcí je činí vysoce atraktivními? Řada mužů nám dá jistě za pravdu, že v těchto ohledech jsou ženy nad 40 let prostě úžasné.
svetzeny.cz
Info ikona
Dalekohled

Nedůvěra

Ve vztahu je zdravá žárlivost normální, ale všechno má svoje meze. Nikdo nemá rád přehnanou žárlivost a už vůbec ne narušování soukromí v podobě kontrolování telefonu či počítače, obzvlášť když není k nedůvěře žádný důvod. Ne nadarmo se říká, že důvěra je jedním ze základních pilířů vztahu.

Probírání vztahu s jinými

Některé ženy mluví o svém vztahu více s jinými osobami než s partnerem. V mužích toto jednání evokuje nedůvěru ze strany partnerky a pocit, že pro ženu nejsou na prvním místě oni, ale osoba, které se ohledně vztahu svěřují.

Vytahování minulosti

Asi nikdo nemá rád, když se ten druhý pitvá v jeho minulosti, obzvlášť když jde o nepříjemné zážitky. Stejně tak muži nesnášejí, když na ně ženy vytahují staré záležitosti, které spolu už jednou vyřešili. Nejen ve vztahu se vyplatí žít více přítomností než minulostí!

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška
Mohlo by se vám líbit

Jak muži vnímají vaše znamení zvěrokruhu: Budete se divit, které znamení jim zamotá hlavu a s kým nechtějí vztah

Horoskopy nejsou jenom ženská záležitost. I muži jim přikládají váhu a vnímají ženy v souvislosti s jejich znamením zvěrokruhu. Zjistěte, jak vnímají vaše znamení. Jste jedna z těch žen, které jim popletou hlavu, nebo patříte do skupiny žen, se kterými si nedovedou představit vztah?
svetzeny.cz