Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkratší test osobnosti: Vyberete si rajče, nebo meloun? To o vás prozradí víc, než si myslíte

Zkoušíte všemožné psychologické testy, které vám na základě série otázek vyhodnotí, jakou máte osobnost? Chcete se o sobě dozvědět více skrz jednoduché testy? Vyzkoušejte tento krátký a především zábavný test.

Na první pohled si možná říkáte, jak může odpověď na dvě, na první pohled úplně banální, otázky říct něco o vás a vašem charakteru? Překvapí vás to. Vaše odpověď nastíní hlavní vlastnosti a rysy vaší povahy. Možná se tak dozvíte zase něco nového a zajímavého o své osobnosti. Aby test fungoval tak, jak má, je důležité vybírat intuitivně, podle pravdy. Nepřemýšlejte nad tím, co zvolit, poslouchejte svůj vnitřní hlas a odpovězte.

Vyberte, co máte radši:

  1. Okurku nebo rajče?

  2. Dýni nebo meloun?

Psychologický test: Vyberte si jeden ze šesti stromů. Odhalí to vaše největší přednosti! V čem jste výjimeční?

Chtěli byste se dozvědět, jaké největší přednosti máte? Pak stačí, když si uděláte náš jednoduchý psychologický test. Vyberete si jeden ze šesti nabízených stromů a posléze si přečtete číslovaný výklad, který odhalí, jakými mimořádnými schopnostmi oplýváte. Překvapí vás, jak to sedí!
svetzeny.cz

ODPOVĚDI:

Okurka a dýně

Jde o jedince, kteří mají silný a pevný charakter. Cestu za svým cílem mají jasně vytyčenou a je jim jedno, co si o ní myslí jejich okolí. Snaží se o sebe pečovat a jsou vyznavači zdravého životního stylu. Muži s tímto charakterem nejsou zrovna romantičtí jedinci a nějaké to překvapivé gesto od nich nečekejte. Ženy s touto osobností staví na pevném a šťastném manželství

Rajče a meloun

Tato kombinace značí jedince, kteří jsou veselí, společenští a rádi komunikují. Mají okolo sebe obvykle mnoho přátel a nedělá jim problém seznámit se s novými lidmi a začlenit je do svého okruhu blízkých lidí. Ne vždycky to jsou však milá a usměvavá sluníčka, vybuchnou během chvilky a emoce s nimi hodně cloumají. Umí se během chvíle dostat do sporu a hádky. Muži s tímto výběrem nejsou příliš aktivní a nejraději odpočívají v posteli nebo sledují televizi. Ženy zase milují zvířata a jsou za každých okolností skvělé hostitelky. Obecně nešíří drby a snaží se ke každému přistupovat s upřímností.

 

Psychologický test: Určete pomocí 20 otázek stupeň svojí empatie. Jste jako skála nebo spíše emoční houba?

Udělejte si test, který vám ukáže, jak moc empatičtí jste. Emoce jsou podstatnou součástí každého člověka a společnosti jako celku. Jsou to emoce, které nás činí lidmi. Je zásadní nejen vyjádřit emoce, ale také porozumět pocitům partnera.
svetzeny.cz

Okurka a meloun

Lidé s touto kombinací mohou působit rezervovaně a velmi klidně. Je to však jen maska, protože uvnitř jsou to lidé plní emocí a sedí na ně přesně tichá voda břehy mele. Poznáte-li je blíže, máte vedle sebe prakticky aktivní sopku, která může kdykoliv začít chrlit. Nejsou příliš velkými fanoušky skandálů kvůli každé blbosti. Jsou to jedinci inteligentní, velmi kreativní a přemýšlí často mimo svou linku. Nachází se mezi nimi často vynálezci nebo kreativci.

Rajče a dýně

Lidé s touto kombinací mají vyrovnaný a klidný charakter, jen tak něco je nerozhodí a nejsou z těch, kteří vyšilují kvůli maličkostem. Jsou velmi pozorní a neuteče jim prakticky vůbec nic. Milují kreativitu a souměrnost. Muži jsou velmi smyslní a láska jim umí vetknout citlivost. Ženy jsou zase vášnivé povahy a jejich úloha manželky a matky v nich probouzí starostlivost.

 

Zdroj článku