Přejít k hlavnímu obsahu

Luxusní společnice splní vše, co muž doma nedostane: Dokonalá milenka či atraktivní doprovod se zárukou mlčenlivosti

Krásná, inteligentní, nezávislá. Takový je hrubý profil žen, jež se živí jako luxusní společnice. Většina z nás si tak představí mladou krasotinku s dokonalým dekoltem a nohama, které přímo vyzývají k hříšným myšlenkám. Z velké části tomu tak opravdu je a pro muže, jenž si společnici vybere, začíná večer splněných přání.

S prací společnice začínají dívky během studií na vysoké škole. Zní to možná na první pohled děsivě, když si představíte, že by to mohla být i vaše dcera, jež doprovází bohaté muže na večírky a sem tam jim poskytne i chvíle rozkoše. Peníze však hýbou světem a za kasou v supermarketu si na vysněnou „Diorku” opravdu nevydělá.

Diskrétnost je pro společnice svatá

Pohledná tvář, nádherná postava a cílevědomost dělají z vysokoškolaček žhavé zboží. Pro muže jsou tyto dívky jackpotem a na rozdíl od tajných milenek se nemusí bát žárlivých scén, nočních sms a vyhrožování, že se manželka dozví o jeho záletech. Luxusní společnice jsou diskrétní, moc dobře znají svou cenu a vědí, jak od muže dostat to, po čem touží. Samozřejmě to není zadarmo a ve většině případů skončí se svým platícím boháčem v posteli. Po pár takových schůzkách však krasavice může mazat s ruličkou bankovek do Pařížské ulice a pořádně to tam roztočit.

Zvýšení společenského statusu s emocionální podporou

Muži využívají služeb luxusních společnic z různých důvodů. Někteří si dívku vyberou jako doprovod na společenskou akci, aby si zvedli svou prestiž. S inteligentní a atraktivní ženou po boku, jež dobře ví, jak konverzovat, pánové bez problémů uzavřou dlouho očekávaný kontrakt. „Mít po boku elegantní a kultivovanou společnici může významně zvýšit mužův společenský status a zlepšit jeho image,” potvrzuje obchodní stratég John Anderson správný tah na branku s tím, že pokud si klient s najatou slečnou sedne, může dojít i na jakousi přátelskou notu. Slečna mu poskytne také emocionální podporu, jež bohužel ve svém soukromém životě muž postrádá. 

Mohlo by se vám líbit

Zpověď letušky soukromého letadla: Intimní chvilky na palubě nejsou výjimkou

Málokomu se poštěstí letět v soukromém letadle, které je vypravováno jen pro vás. Točí se okol vás personál, který splní i to nejtajnější přání, pokud je to v jeho silách. Platí se zde mimo jiné za pohodlí, klid, bezpečí a především soukromí. Aby vše klapalo je důležité zajistit špičkového pilota a především správnou letušku, která splní každé přání. A že jsou někdy poměrně dost neobvyklá. Své o tom ví letuška Ava.
svetzeny.cz

Pánové nechtějí na svém životě nic měnit

Nečekejte ovšem na příběh jako vystřižený z Pretty Woman. Žádný americký sen se na konci večera nekoná. Po splnění svých závazků se slečna odebere zpět do svého domova a muž se vrátí ke své manželce či do svého staromládeneckého bytu na známé adrese. „Většina mužů, klientů, které jsem potkala, rozhodně nechtěli na svém životě cokoliv měnit. Ano, chtěli si užít, proto zvolili diskrétní formu setkání,” prozradila bývalá luxusní společnice Lucie Hříšná exkluzivně pro Svetzeny.cz, že muži zkrátka nechtějí řešit nic dalšího a dál si poklidně proplouvat přepychovým životem.

Společnice jsou dokonalé milenky

Samozřejmě ne všichni muži využívající služeb luxusních společnic jsou zákonitě ženatí. Někteří už například ovdověli, nebo jim manželství krachlo a chtějí povyražení na takové úrovni, na kterou jsou zvyklý. Podle Lucie však nakonec jde ve výsledku jen o to jedno. „Nezažila jsem klienta, který by očekával pouze doprovod a chtěl by si se mnou jenom povídat,” svěřila kráska, jež svou vysokoškolskou brigádu měla ráda a poznala mnoho stránek mužské osobnosti. 

Vše je jen obchod s jasnými pravidly

Pokud se společnice osvědčí, může se stát klientovou favoritkou. Takový muž pak velmi ochotně zaplatí za prodloužený víkend v luxusním horském středisku, či slečnu vyveze na dovolenou do Karibiku. Rozžhavené slunce, bělostné pláže a azurová voda pak udělají své. Muži se splní vše, po čem tajně touží a bál se to kdykoliv vyslovit. Nedejbože před svou partnerkou, která by ho mohla mít za „úchyla”. Ovšem opět je to jen obchodní vztah, který po návratu do reality končí. Role jsou jasně dané a ani jeden z aktérů by neměl překročit předem dohodnutá pravidla. 

Může se vám to líbit nebo ne, ale pokud bude poptávka převyšovat nabídku, tak muži budou využívat služeb luxusních krasavic. Není tak na čase oprášit pavučiny v ložnici a zeptat se, po čem váš muž touží? 

Luxusní společnice nemají ohledem postelových hrátek příliš zábran
Zdroj článku