Přejít k hlavnímu obsahu

Placená společnice prozrazuje, proč ji muži vyhledávají: Nespokojenost doma zdaleka není tím největším trápením mužů

Info ikona
Placená společnice

Ženy nejstaršího řemesla, společnice, jsou muži stále velmi vyhledávané. Jde sice o práci, která není v mnoha zemích legální, ale stále funguje. Muži vždy budou vyhledávat ženy, které se živí tím, že jim splní takřka každé přání. Přemýšleli jste někdy nad tím, jací muži k nim mohou chodit? Proč to dělají? Co je k tomu vede? To všem ve své zpovědi prozrazuje placená společnice. Žena, říkejme ji Mary, je společnicí již roky. Jací muži ji vyhledávají?

Všechny muže spojuje jeden prvek

Mary neměla v životě na růžích ustláno a ke svému řemeslu se dostala náhodou, když jí to jeden její starší známý nabídl. Byla mladá, pěkná, štíhlá a to muži chtějí. Nejdřív nechtěla, ale okolnosti ji donutily. A postupně poznávala zcela nový svět. Svět movitých mužů, kteří se nebojí zaplatit za její čas. Kupují ji dárky a chtějí její společnost. Muži, kteří za Mary chodí, jsou různí, vždy však mají společný prvek, který je spojuje. Chtějí se blýsknout s krásnou ženou, užít si chvíli mimo práci a v posteli si splnit to, co jim třeba manželka nenabídne.

Není společnice jako společnice

Nepředstavujte si mě jako obyčejnou prostitutku, která stojí někde u cesty a mává na kamiony, nebo je někde ve vykřičeném domě, kde hladově kouká na dveře, aby měla zákazníka a tím pádem peníze. Já to mám jinak. Možná díky svému prvnímu zákazníkovi, kterému říkám Pan První. Ten mě do tajů všeho zasvětil. Poprvé mi zaplatil za společnost na pracovní večeři, koupil mi šaty a všechno. Později mi nabídl, že když si užijeme, připlatí si. Chvíli trvalo, než jsem na to kývla, ale okolnosti,” krčí rameny Mary. Tehdy neměla vůbec tušení, co to znamená placená společnice. Postupně se do tajů této profese ponořila a začalo ji to bavit. „S některými to nekončí v posteli, chtějí jen mou společnost a to je víc než příjemné,” usmívá se Mary.

Skutečný příběh luxusní společnice: Nabídky na schůzky, které jsem odmítla

Finanční ohodnocení je pochopitelně jedním z motivů, ale rozhodně si nemyslím, že by mělo být tím jediným a rozhodujícím důvodem, proč začnete nabízet nejenom svůj čas, ale i tělo, a zčásti i duši, za odměnu v obálce, kterou dostanete od klienta na začátku každého setkání. A rozhodně také neplatí, že pokud za večer s vámi někdo zaplatí, může si s vámi dělat, co se mu zlíbí.
svetzeny.cz

Společnice z vyšší společnosti

Rovnýma nohama skočila Mary do vyšší společnosti a její život se, kromě jejího malého bytu, pohyboval v luxusních hotelích. Jezdila na wellness víkendy se svými klienty, doprovázela je na různé večeře, obědy, pracovní setkání nebo večírky, kde se domluvily obchody za miliony. „Nemohla jsem uvěřit tomu, když Pan První na jednom večírku pronesl, že prodělal, ale ne moc. Na mou otázku kolik řekl dva miliony. Tolik peněz jsem pohromadě v životě neviděla,” je i dnes překvapená. Mnozí možná mohou Mary pohrdat, ale pro ni je to práce jako každá jiná. Prostě práce. „Už jsem ve fázi, kdy si vybírám klienty, umím říct ne. To před pár lety samozřejmě nešlo," dodává.

Kteří muži vyhledávají služby placené společnice?

Ti, kteří mají dost peněz. Touží po pozornosti, obdivu a po tom, aby jim někdo naslouchal. Jsou to silní a nelítostní muži v oblasti byznysu. Přesto chtějí, aby je někdo poslouchal. Často se dozvídám, že svou práci rádi nemají, ale jejich životní standard by se rapidně propadl, kdyby šli učit do školy, dělali překladatele nebo třeba měli truhlářskou firmu,” popisuje Mary, co předchází samotnému aktu. „Doma obvykle mají manželku, která se o ně nezajímá, nestará se. Možná nechce, možná toho má hodně, děti, rodina, kamarádky a do toho se logicky o sebe musí starat, protože partnera reprezentuje. To, co nenachází doma, jim dopřávám já. A dokonce ten zájem ani nehraju, prostě mě klienti zajímají, jak se jim vede a podobně. Když se zeptám například Pana Prvního, jak mu dopadla velká kvartální schůze, o které mi říkal, že se jí bojí, vidím v jeho očích tolik radosti a překvapení, že si to pamatuju. To na své práci mám ráda,” uzavírá Mary.

 

Zdroj článku