Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete se stát milionářem, aniž byste se zvedli z gauče? Čtěte dál...

Co pro to musíte udělat? Stačí si stáhnout online stírací losy do svého počítače, tabletu nebo mobilu na stránkách Sazka.cz.

Stíráte rádi losy? Stejně zábavné jsou i ty, které jsou na internetu. Proti těm papírovým mají navíc celou řadu výhod. Nejen, že pro ně nemusíte nikam chodit, nepotřebujete mít po ruce minci na setření, máte je jednoduše stále po ruce, třeba po skončení vašeho oblíbeného televizního seriálu, když jsou všechny obchody zavřené.

Vyhrajte s eLosy až 6 milionů korun

Online losy v Česku nejdete pouze na Sazka.cz, a že je opravdu z čeho vybírat. V současné době najdete na internetu necelou dvacítku oline stíracích losů a nechybí ani ty, které máte nejradši. Třeba s Černými perlami se hraje až o 2 miliony korun, ještě o milion víc pak nadělují Diamanty. Čím dál víc příznivců mají také ty z rodiny Rentiér. Hlavním důvodem je skutečnost, že se tu nehraje o jednorázovou hlavní výhru, ale o pohádkovou měsíční rentu na pět let. S online Super Rentiérem je to hned 100 tisíc korun měsíčně, což je renta, o které se zdá jenom pár vyvoleným. Podívejte se, které losy si můžete setřít online: https://www.sazka.cz/losy

Štěstěnu můžete poškádlit i s dalším populárním losem, tedy Štístkem; za pouhých pět kaček vám na účet může přistát až 50 tisíc korun. Jednou z novinek je Velký třesk, který ukrývá hlavní trefu ve výši 4 milionů korun. „Online losy jsou mezi hráči stále populárnější,” říká ředitel komunikace společnosti Sazka Václav Friedmann. „I proto jejich příznivcům můžeme slíbit, že na našich stránkách najdou mezi online losy každý měsíc nějakou novinku.”

Za registraci dostanete 220 korun, třeba právě na stírání

Jestli jste eLosy zatím nevyzkoušeli, nyní je k tomu ten nejlepší čas. Pokud totiž dokončíte registraci na stránkách Sazka.cz, dostanete odměnu 220 korun. Za ně pořídíte třeba 44 online losů Štístko nebo po jedenácti kusech Černých perel nebo miniRentiéra. A to už je pořádná šance na výhru!

Ať už budete stírat poprvé, anebo se do světa online losů budete vracet, my vám přejeme, aby ta trefa do černého přišla co nevidět.