Přejít k hlavnímu obsahu

Jak konečně vyhrát v loterii: Tato čísla padají ve Sportce nejčastěji, na data narození zapomeňte

Mít nějakou tu korunu navíc by si přála většina z nás. Mnoho lidí tak týden co týden zkouší své štěstí v různých loteriích. Pomůže vám k milionům jen potřebné štěstíčko, nebo se vyplatí vsadit na čísla, která se podle statistik objevují jako ta šťastná v osudí častěji?

Pokud jste si někdy vsadili v loterii, jak jste vybírali čísla, která vám měla zajistit milionovou výhru? Většina lidí spoléhá na data narození svých blízkých, datum sňatku, oblíbené či šťastné číslo, číslo bydliště, můžete se svěřit i do rukou osudu a zvolit náhodný tip. Organizátoři loterií se přitom netají tím, že z hlediska úspěšnosti jsou některá čísla šťastnější volbou, a jiná padají jen minimálně. Jaké číslice jsou podle statistik jistější cestou k neuvěřitelnému bohatství?

Univerzální číslo neexistuje

Lichá, sudá, nízká nebo vysoká? Organizátoři různých loterií v tom nejsou zajedno. Například ve Sportce padlo v prvním tahu nejvíckrát číslo 47, ve druhém to je číslo 40. V loterii Eurojackpot prvnímu tahu vévodí číslo 49, ve druhém nosí štěstí 9. V loterii Euromiliony v prvním tahu nosí nejvíce štěstí číslo 22 a ve druhém 2. Z osudí ve hře Šťastných deset je nejčastěji vylosováno číslo 18, nejčastěji losované královské číslo je 13.

Mohlo by se vám líbit

Za peníze si štěstí nekoupíš: Těmto lidem výhra v loterii zničila život!

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo vyhrát v loterii? Asi se nad tou představou už zasnil každý z nás. Většina lidí si od takové výhry slibuje šťastný a bezstarostný život. Dnešní příběhy vám ale ukážou, že ne vždy peníze přinášejí štěstí. Dnes si představíme milionáře, kteří by raději nikdy nevyhráli.
svetzeny.cz

Trendy za mořem mluví jinak

V amerických loteriích padají nejčastěji čísla 2 a 16. V oblíbené hře Mega Millions jsou nejčastěji tažena čísla 2, 4, 17, 31, 39 a 46. V největší americké loterii Powerball to pak jsou čísla 16, 22, 23, 26, 28 a 41. U našich protinožců, v Austrálii, jsou nejčastěji tažená výherní čísla ve zdejší loterii Powerball 17, 7, 11, 2, 3 a 9.

Loterijní smolaři 

S vyplňováním tiketu vám mohou pomoci i statistiky nejméně pravděpodobných čísel. Ve Sportce padá s nejmenší četností číslo 45 v prvním tahu a 43 ve druhém. V Eurojackpotu se můžete při vyplňování tiketu vyhnout číslu 48 v prvním tahu a 11 ve druhém. Nejmenší šanci na vylosování mají ve statistikách loterie Euromiliony 21 v prvním tahu a 1 v tahu druhém. Ve hře Šťastných deset je nejméně častým číslem 27, nejméně častým královským číslem pak 64. V amerických loteriích patří k nejméně oblíbeným číslům 13, 15, 34, 49, 29 a 26, v Austrálii jsou z osudí nejméně často tažená čísla 33, 15, 34, 31, 26 a 1.

Mohlo by se vám líbit

Výherní čísla v loterii: Vyberte taková, která vyhrají pomocí numerologie!

Rádi soutěžíte a snažíte se zdolat své štěstí v loterii? Nejrůznější losy, sázíte týden co týden a pořád nic? Jaká budou ta výherní čísla v loterii? Přemýšlíte nad tím, která políčka zaškrtat? Datum vašeho narození? Nebo naopak vyberete jiná čísla? Pomoc můžete hledat v numerologii. Ta totiž může odhalit čísla, která vám mohou pomoci získat to, po čem toužíte.
svetzeny.cz

Nevsázejte jako většina

Pro mnoho lidí je šťastnou číslovkou sedmička, na sázenkách je druhým nejčastěji zaškrtávaným číslem. Předčila ho jedenáctka, která se objevuje vůbec nejčastěji. Pokud chcete vyhrát v loterii balík, organizátoři radí vsadit na čísla, která jsou vyšší než 31. Spousta sázkařů totiž do tiketu vypisuje jako svá šťastná čísla data narození svých blízkých nebo data významných rodinných událostí. Pokud tedy zvolíte čísla od 31 do 49, v případě, že padne Superjackpot, je velká šance, že se o něj nebudete muset s nikým dělit.

I přes doporučující rady počítejte s tím, že šance na vítězství není moc velká. I když v loňském roce se jen díky Sazce zrodilo celkem 382 nových milionářů, pravděpodobnost výhry Jackpotu ve Sportce je 1 : 6 991 908. V případě výhry Superjackpotu je pak pravděpodobnost dokonce 1 : 69 919 080.

Zdroj článku