Přejít k hlavnímu obsahu

Každé znamení zvěrokruhu má své šťastné číslo. Jaké je to vaše? Štírům patří devítka, Rybám dvojka

Info ikona
Šťastné číslo podle znamení zvěrokruhu

Měli jste někdy pocit, že se kolem vás objevuje pořád to stejné číslo? Cítíte s ním nějaké zvláštní spojení. Možná to bude datum narození, možná číslice, kterou si nejčastěji vybíráte nebo ji máte pořád kolem sebe. Znamení zvěrokruhu je spojováno s jedinečným souborem vlastností a patří sem i čísla. Jaké je vaše šťastné číslo podle znamení zvěrokruhu?

Beran

Jde o energické a dobrodružné znamení jehož šťastné číslo je 9. Jde o číslo plné energie, které také symbolizuje odhodlání a nespoutanou vášeň, která koresponduje s ohnivým duchem Berana. Je třeba si dát pozor na sílu tohoto čísla v životě, protože vás může posunout k nečekaným příležitostem.

Býk

Býci jsou známí svou praktickou a klidnou povahou, která se umí velmi dobře projevit v krizových situacích. Jejich šťastné číslo je 6 a to umí odrážet stabilitu, spolehlivost a ta je pro Býka stěžejní. Vliv tohoto čísla vás pobízí k úspěchu.

Blíženci

Zrozenci v tomto znamení jsou velmi zvědaví a přizpůsobiví, rádi nacházejí nové věci a způsoby. Jejich šťastným číslem je 5. Ta je všestranná a otevřená, povzbudí Blížence v tom, aby se nebáli prozkoumávat nové obzory. Otevřená mysl jim nabídne vzrušující život.

Numerologie vašeho jména: Zjistěte, jaký osud máte předurčen

svetzeny.cz

Rak

Lidé narození v tomto znamení jsou milovníci domácí pohody a také o ni  s velkou láskou pečují. Jejich šťastným číslem je 2, která ztělesňuje harmonii a také rovnováhu, která je pro Raky důležitá. Dopřejte energii tohoto čísla, aby vám dopřála pocit naplnění. 

Lev

Odvážní, charismatičtí, v popředí, neustále toužící po pozornosti. Přesně takoví jsou zrozenci Lva a jejich šťastným číslem není nic jiného než 1. Jsou to přirození vůdci, kteří chtějí vždy stát na stupních vítězů a právě jednička jim to umožní.

Panna

Panny jsou orientovány na detaily a výsledek, jejich analytické myšlení je přesně to, co jim v životě dává smysl. Jejich šťastným číslem je 5. A právě to je povzbuzuje, aby se k životu stavěli s otevřenou myslí a velkou flexibilitou.

Jdete v životě správným směrem? Napoví vám pocitové číslo, které není třeba nijak vypočítávat

svetzeny.cz

Váhy

Jsou zrozenci pro to, aby ochraňovali a udržovali harmonii a rovnováhu, která je pro ně důležitá. Spravedlnost je jejich druhé jméno a šťastným číslem pro ně je 6. Jde o číslo symbolizující rovnováhu a diplomatickou povahu, kterou Váhy mají.

Štír

Zrozenci tohoto znamení jsou velmi vášniví a intenzivní, vše dělají naplno a před ničím se nezastaví. Jejich šťastným číslem je 9. Ta umí odrážet hloubku a transformativní povahu osobnosti, kterou Štíři mají. Provede je tak jejich osobním růstem.

Střelec

Velcí dobrodruzi a neochvějní optimisté, to jsou Střelci, jak je určitě znáte. Nadchnou se pro spoustu věcí a jejich šťastným číslem je 3. Symbolizuje expanzi a umí Střelce velmi dobře povzbudit k tomu, aby se nebránili své svobodomyslné povaze.

Numerologie: Zjistěte, jaký bude váš osud podle data narození?

svetzeny.cz

Kozoroh

Lidé narození v tomto znamení jsou velmi disciplinovaní a organizovaní. Jejich ambice je vysoká a jejich šťastným číslem je 8. Ta odráží velkou pracovitost a hlavně odhodlání, kterého jsou Kozorozi plní. 

Vodnář

Vodnáři jsou humanitárně zaměřeni a hodně dají na duchovní vědomí a také na svou intuici, která je ještě nezklamala. Šťastným číslem je 7, která v nich probouzí touhu prozkoumat své nitro a najít hlubší odpovědi na mnoho otázek.

Ryby

Lidé narození ve znamení Ty jsou velmi kreativní a hodně empatičtí, jejich život se točí kolem citů a všeho s nimi spojené. Šťastným číslem je pro ně 2, která odráží harmonii a celkovou emocionální hloubku, která pomáhá propojení s nitrem.

Zdroj článku