Přejít k hlavnímu obsahu

Výherní čísla v loterii: Vyberte taková, která vyhrají pomocí numerologie!

Rádi soutěžíte a snažíte se zdolat své štěstí v loterii? Nejrůznější losy, sázíte týden co týden a pořád nic? Jaká budou ta výherní čísla v loterii? Přemýšlíte nad tím, která políčka zaškrtat? Datum vašeho narození? Nebo naopak vyberete jiná čísla? Pomoc můžete hledat v numerologii. Ta totiž může odhalit čísla, která vám mohou pomoci získat to, po čem toužíte.

Numerologie pomáhá s výherními čísly v loterii

Vybíráte čísla, která máte rádi? Spojujete je se svým životem? Nebo naopak vše vsázíte na náhodný tip? Numerologie je o hledání významu čísel a jejich vztahu k vašemu životu. Určitá čísla jsou pro vás a váš život osobnější a důležitější. Samotná numerologie není o tom, že vám stoprocentně zaručí úspěch v loterii. Může být však dobrým pomocníkem, který vás přivede k těm správným číslům. Jak na to?

Vaše narozeniny

Narozeniny jsou důležitou událostí a rok co rok si je připomínáte, více či méně. Oslava je pro mnoho z lidí důležitá. Často jsou tato čísla využívána jako nějaká hesla. Když po vás někdo chce číslo, mnohdy vás napadne právě jedno z nich. Máte-li narozeniny například 10. prosince, pak můžete využívat číslo 10, číslo 12, ale třeba také 22. Proč? 10 + 12 = 22. I to je možnost, jak pohlížet na čísla do loterie.

Číslo životní cesty

Není to číslo, které si oblíbíte nebo vás provází životem. Je to soubor devíti hlavních čísel - 1 až 9 plus tři mistrovská čísla (11, 22 a 33). Každé číslo ukazuje na životní lekci nebo talent, který v životě rozvíjíte. Číslo životní cesty se vypočítává z data vašeho narození. Jak.

Datum vašeho narození je například: 10. prosince 1980

10 + 12 + 1980 = 2002

2 + 0 + 0 + 2 = 4

Číslo životní cesty je tedy 4 a i toto číslo může být jedním z těch, které se mohou objevovat na vašem, doufejme výherním losu.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie podle data narození od 1. do 31.

Numerologie podle data narození vám umožní prozkoumat tajemství vaší osobnosti a životního poslání. Toto starodávné umění spojuje čísla s vaším osudem a může vám pomoci odhalit vaší povahu a cestu v životě. Přečtěte si, co se skrývá pod vaším číslem dne narození.
svetzeny.cz

Šťastná čísla

Některá čísla jsou pro vás šťastná a to mnohdy bez hlubšího vysvětlení. Odmalička je podle vás šťastné číslo 7 nebo 13? Nebo jiné? Věřte své intuici. Přidejte si takovéto číslo na seznam čísel, která použijete v loterii. Vaše vnitřní vedení totiž může směřovat k jackpotu a intuice vám napovídá, jak na to.

Numerologie vašeho jména

Svět je v podstatě shluk čísel, říkáte si? Kdoví. Ovšem spousta věcí okolo nás se řídí čísly nebo se k nim nějaká vztahují. I jméno má číselnou hodnotu. Respektive každé písmeno abecedy má své číslo. Když vše dohromady sečtete, můžete dostat číslo vašeho jména. Sečtěte jméno i příjmení a pak tato dvě čísla sečtěte dohromady.

Jak na to?

Jednotlivá písmena mají svou číselnou hodnotu (viz tabulka). Například jméno Jana vypočítáme následovně:

1 (J) + 1 (A) + 5 (N) + 1 (A) = 8

Podobně postupujete s příjmením a obě čísla poté sečtete.

1 - AJS

4 - DMV

7 - GPY

2 - BKT

5 - ENW

8 - HQZ

3 - CLU

6 - FOX

9 - IR

 

Andělská čísla

Všímáte si okolo sebe neustále čísla 1212? V názvu ulice, čísla na bankovní kartě, v účtu, bezpečnostní hesla či cokoliv jiného. Jde o takzvaná andělská čísla. Pak může být například 12 nebo 24 vaše šťastné číslo a můžete ho využít v loterii.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček