Přejít k hlavnímu obsahu

Žena poskytla krásce v nouzi útočiště, ta jí během pár dní přebrala dlouholetého partnera a manžela. Byla to láska na první pohled, brání se nový pár

Lorna Garnett musela litovat svého dobrého skutku poté, co k sobě přijala ženu v nouzi Sofii. Ta totiž matce dvou dětí během pár dnů přebrala dlouholetého partnera a manžela. Od dobrých skutků ji však tato zkušenost snad neodradí.

Mohlo by se vám líbit

Podívejte se, jak vypadá domov Harryho a Meghan: V luxusním giga sídle nechybí penzion pro hosty nebo obrovský bazén

Princ Harry a Meghan Markle pravděpodobně plánují opustit své kalifornské sídlo v hodnotě 11 milionů liber, protože s ním nejsou spokojeni, říkají zprávy. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se údajně po pouhých 2 letech chtějí přestěhovat ze svého domu s devíti ložnicemi v exkluzivní čtvrti Montecito, protože se jim nelíbí jeho poloha. Zasvěcení tvrdí, že pár nyní hledá jiná místa, kde by mohli vychovávat své děti Archieho (2) a Lilibet (6 měsíců).
svetzeny.cz

Po zásluze potrestána

Osmadvacetiletá matka dvou dětí Lorna Garnett byla zdrcena poté, co její devětadvacetiletý manžel Anthony, se kterým byla deset let, utekl s kráskou v nesnázích, kterou k sobě přijali do svého domu v Bradfordu ve West Yorks ve Spojeném království. Předtím, než se pár rozhodl mladou ženu v nouzi, dvaadvacetiletou Sofii, ubytovat, měla Lorna jisté výhrady, jelikož Anthonymu přišel oficiální proces ubytovávání lidí v nouzi pomalý, proto se seznámil s ženou prostřednictvím sociální sítě Facebook. Nakonec však u Lorny touha pomáhat převládla a souhlasila s poskytnutím ubytování i za těchto podivných okolností ohledně domluvy přes sociální síť. Později však začala být znepokojena, když v domě Sofiia začala nosit červenou rtěnku a vyzývavé oblečení těsně předtím, než se měl Anthony vrátit z práce. Její sousedka ji dokonce varovala, že si všimla, že se k sobě Anthony a Sofiia nějak mají. Po pár dnech si Lorna začala připadat jako páté kolo u vozu, když spolu Anthony a Sofiia seděli na pohovce a smáli se, zatímco ji ignorovali. Najednou se ve svém vlastním domě cítila nevítaná. Po dvou týdnech očividné provokace to Lorna nevydržela a Sofii z domu vyhodila. Bylo pro ni však zdrcující, když spolu se Sofií odešel i její dlouholetý partner a manžel. „Od začátku se zaměřila na Anthonyho, rozhodla se, že ho chce, a vzala si ho,“ řekla Lorna deníku Sun. „Nechápu, jak to všechno mohl zahodit kvůli ženě, kterou zná čtrnáct dní. Život, který jsem znala, je zničen,“ dodala. Tento příběh se dostal do světových médií všemi směry, protože Sofia s Anthonym se před zraky kamer cukrovali a tvrdili, že nemohli bojovat se svou láskou, kterou cítí jeden k druhému. „Rozhodla jsem se, že je správné dát někomu střechu nad hlavou a pomoci mu, když to zoufale potřebuje. A takhle se mi Sofiia odvděčila za to, že jsem jí dala domov,“ řekla zdrcená Lorna.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Srpnový horoskop lásky: Rak znovu otevře své srdce, Váhy potkají osudovou lásku

Jak se vám bude dařit v milostném životě v srpnu? To zjistíte v našem horoskopu lásky, který zahrnuje každé z dvanácti znamení zvěrokruhu. Budete mít štěstí v lásce a potkáte svou spřízněnou duši, nebo vás čekají partnerské výzvy?
svetzeny.cz

Láska, které nešlo vzdorovat

Anthony se omluvil za to, že své manželce zlomil srdce, ale trval na tom, že se do Sofie zamiloval na první pohled. „Vycházeli jsme spolu skvěle, ale v té době to nebylo nic jiného než to – i když chápu, proč na ni Lorna začala žárlit a být proti ní,“ řekl Anthony. Pak ale dodal: „Doma jsem si uvědomil, že hledáme výmluvy, abychom se navzájem dotýkali a třeli se o sebe, bylo to velmi koketní, ale nic víc se v té fázi nestalo,“. Sofiia zase tvrdí, že neměla v úmyslu nikoho ukrást, a že za to údajně mohla Lorna, která je prý svedla dohromady svým neustálým podezíráním. „Její neustálé podezření, to napětí, to mě a Tonyho jen svedlo k sobě,“ řekla Sofiia. „Vytvořila tuto situaci neustálým naznačováním, že se něco děje, i když tomu tak nebylo. Takže je to její chyba,“ dodala. Kvůli skandálu se ale za ní prý její rodiče stydí, což ji dohnalo k slzám. Navíc zůstává faktem, že ať nosila doma jakékoliv oblečení, byl to právě Anthony, který nedokázal svodům její krásy odolat. Přesto má však nyní Sofia důvod k radosti, protože se dvojice přestěhovala k Anthonyho rodičům a v současné době se poohlížejí po novém bydlení. Na Instagramu sdílejí spousty zamilovaných fotografií.

Zdroj: Mirror