Přejít k hlavnímu obsahu

Zábavný kvíz: Odpovědi v příběhu o krádeži jahod určí vaše sklony k nevěře

Info ikona
Kvíž, žena

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci týkající se vašeho milostného života? Pak postačí, když zapojíte fantazii a odpovíte na pár jednoduchých otázek. Zábavný je založen na imaginárním příběhu krádeže jahod. Vznikl v Japonsku a dovede prý odhalit i to, zda máte sklony k nevěře.

Provedení kvízu

Tento zábavný kvíz je velmi snadný. Stačí zapojit fantazii a myšlenkami se přenést do vyprávěného příběhu. Přitom budete odpovídat na několik otázek dle instrukcí. Buďte upřímní a napište první věc, která vám vyvstane na mysli. Připravte si k ruce tužku a papír, je lepší si odpovědi zapisovat, abyste je nezapomněli. Pamatujte, že jste v imaginárním světě, který nemá s realitou nic společného.

Příběh o krádeži jahod

Je pěkné počasí, proto jste se rozhodli odjet na venkov. Zde se procházíte krajinou. Náhle váš zrak spočine na políčku osázeném jahodami. Vypadají skutečně lákavě. Jsou sytě červené, zralé a vy na ně ihned dostáváte chuť. Najednou vám zakručí v břiše. Vzpomenete si, že jste ten den ani pořádně nesnídali. Rozhlédnete se kolem – nikde ani živáčka. Přesto vás od vaší lákavě vypadající svačinky něco dělí. Je to plot, kterým je políčko s jahodami ohrazeno. Asi nejste první, kdo na jahůdky dostal chuť. Otázka číslo 1: Jak je vysoký daný plot?

Ať už je ve vašich představách vysoký jakkoliv, rozhodnete se jej přelézt. V imaginárním světě je všechno možné, na to nezapomínejte. Odměnou za vaše úsilí jsou vám lahodně vonící jahody. Otázka číslo 2: Jak velké množství jahod jste snědli?

Zatímco stále sedíte na zemi a vychutnáváte si paprsky slunce hladící vaši tvář, blíží se k vám pořádně rozzuřený farmář. Jeho mohutný křik vás vytrhne ze snění. Máte strach, je jasné, že se na vás pořádně zlobí za to, že jste mu snědli jeho jahody. Otázka číslo 3: Co řeknete na svou obhajobu?

Poté, co si s farmářem vyjasníte, jak se věci mají, odejdete. Cestou domů si snažíte vybavit chuť jahod. Otázka číslo 4: Jak poté, co jste byli přistiženi při krádeži jahod vzpomínáte na jejich chuť? Je sladká, trpká, obyčejná? Popište ji.

Info ikona
Jahody

Řešení kvízu

Jak jistě tušíte, vaše odpovědi v sobě mají skrytou symboliku. Pojďme si tedy rozebrat všech pět otázek a odpovědí.

Otázka číslo 1 – Zde jste si měli představit výšku plotu, který vás dělí od jahodového políčka. Ve skutečnosti plot představuje vaši odolnost vůči sexuálnímu pokušení a míru sebekontroly. Čím je vyšší, tím spíše byste případnému pokušení či dokonce nevěře odolali.

Otázka číslo 2 – Množství snědených jahod symbolizuje, kolik pravděpodobně v životě budete mít sexuálních partnerů. Pokud to byla jedna jahůdka, a poté jste přestali s konzumací, patříte mezi velmi věrné partnery. Ti, kteří se jahodami doslova cpali, nedokáží být věrní.

Otázka číslo 3 – Vaše omluva farmáři symbolizuje, jak byste se zachovali, kdyby vás partner přistihl při nevěře. Omluvili byste se a slibovali, že už to nikdy neuděláte nebo byste se vymlouvali na to, že jste si nedokázali pomoct?

Otázka číslo 4 – Jaká chuť vám zůstala v ústech? Zhořkly vám jahody na jazyku při vzpomínce na krádež? Či jste si zavzpomínali na jejich sladkou chuť? Odpověď na otázku symbolizuje, jak byste se cítili po odhalené nevěře.

Zdroj: Youtube, Mind Oddities

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.