Přejít k hlavnímu obsahu

Těchto 6 věcí, které ženy nemohou vystát v posteli. Děláte je také?

Info ikona
Věci, které ženy nemohou vystát v posteli

Pravdou je, že ačkoliv se pohlavní styk může zdát jako přirozeně jednoduchá věc, není tomu tak. Každá žena je jiná a každá v posteli preferuje různé věci. Někteří muži stále žijí v tom, že přesně ví, jak každou ženu uspokojit, avšak mnozí jsou daleko od pravdy. Toto je 6 věcí, které v posteli naštvou téměř každou ženu. Pánové, rozhodně byste se jim měli vyhnout, pokud chcete svou drahou uspokojit ve všech směrech.

1. Dlouhá předehra není nutně pravidlem

Je fakt, že ženy jsou mnohdy více romantické a chtějí si svou intimní chvilku užít mnohem déle, než muži. Zdlouhavé mazlení, jemné dotyky, líbání, hlazení – to vše a mnohem více vyžaduje mnoho žen ještě před tím, než dojde na samotný akt. To ovšem nemusí být pravidlem! Některé ženy naopak vyžadují tzv. rychlovku a žádné zdlouhavé předehry. Důležité je se na svou partnerku napojit, komunikovat a zjistit, co přesně má ráda. Jedině tak dosáhnete toho, že uspokojíte jak sebe, tak jí.

2. Na velikosti nezáleží, ale na komunikaci ano

Mnoho mužů žije v domnění, že velikost jejich přirození hraje v sexu zásadní roli. Ne vždy tomu tak ale je. Velký penis se nerovná záruka dobrého sexu a uspokojení partnerky. Pokud partnerce velikost penisu vyloženě nevyhovuje a partneři jsou ochotni trochu experimentovat, dopomozte si různými sexuálními hračkami a pomůckami. Existuje nespočet variant a možností, jak svůj sexuální život oživit a rozhodně to není tabu. Důležitá je komunikace a umění si bez ostychu vzájemně říct, co se tomu druhému líbí.

Takhle vypadá nejnebezpečnější postelová poloha: Milostné hrátky se mohou během chvilky změnit v peklo

svetzeny.cz

3. Potíž s erekcí není problém jen v posteli

Pánové, kdo by tuto situaci neznal? Někdy to zkrátka nejde ať se snažíte sebevíc. Čas od času se to samozřejmě může stát každému. Problém ale nastává, pokud potíže s erekcí přetrvávají dlouhodobě. Zaprvé, pokud k takové situaci dochází pravidelně, vaše partnerka může mít pocit, že vás nepřitahuje, nevzrušuje a bude hledat chybu u sebe. Zadruhé, problém s erekcí může mít zdravotní původ. Může to mít co dočinění s vedlejšími účinky medikace, životním stylem, stresem a podobně. Tento problém rozhodně neberte na lehkou váhu a vyřešte jej dřív, než bude pozdě.

4. Ihned po sexu si nedávejte šlofíčka

Po sexuálním výkonu a dosažení orgasmu mají muži často tendenci tzv. „vytuhnout”. Otočit se na bok a začít chrápat ale mnohdy není to, co by si od vás partnerka přála. Ženy obecně mají rády něhu, romantiku a rády si užívají každý moment v intimní chvilce, kterou s vámi prožívají. Zkuste tedy chvilku po sexu věnovat tomu, že svou partnerku pomazlíte, chvíli s ní interaktujte a povídejte si. A pak se v objetí můžete oba uložit ke spánku.

Sex po padesátce: Nová etapa je vstupenkou do nového světa. 70 % žen mluví o rapidní změně

svetzeny.cz

5. Hygiena na prvním místě

Ať se to může zdát sebevíc jasné, někteří lidé zkrátka na hygienu nedávají takový důraz, jaký by měli. Ačkoliv to mnozí pánové ani nevnímají, ženy jsou velice citlivé na jakékoliv pachy a podobné věci. Zkrátka a dobře - základem vzájemné přitažlivosti je, aby vám váš partner voněl. Dejte tedy důraz na pravidelné sprchování – a to nejlépe před tím, než dojde k samotnému aktu. A pokud jde o ranní sex, který mnoho lidí miluje, udělejte sobě i své partnerce laskavost v tom, že si předtím vyčistíte zuby. Ranní dech totiž není nikomu po chuti.

6. Ego dejte stranou a nehrajte si na drsňáka, který má hodně zkušeností

Pokud svou partnerku nechcete odradit, rozhodně před ní nevytahujte to, kolik partnerek jste již měli a kolik jste toho s kým zažili. Není to nic, co by ženy přitahovalo a přišlo jim atraktivní. Ego zkrátka dejte stranou. Pochlubit se můžete svým kamarádům u piva, ale vaše partnerka toto vychloubání zcela jistě neocení.

Zdroj článku