Přejít k hlavnímu obsahu

7 poloh, při kterých si užijete skvělý sex i s malým penisem

7 poloh, při kterých si užijete skvělý sex i s malým penisem

Mýtu, že k ženskému vyvrcholení je zapotřebí velkého penisu, už by dneska asi nikdo nevěřil. I tak si možná někteří říkají, že s menším penisem to v posteli nebude vůbec lehké.
Omyl! Není to ani žádná práce navíc, jen to chce znát pár vhodných poloh, díky kterým bude váš prožitek intenzivnější.

  

  

  

POLOHA Č. 1

poloha_1_copy

Stejně jako všechny další pozice, které budou následovat, i tato ženám dopřává lepší úhel, a díky tomu citlivější prožitek. V této pozici má navíc plnou kontrolu žena, a tak si ke svému vlastnímu potěšení může uzpůsobit i rychlost a hloubku přirážení.

POLOHA Č. 2

poloha2

S touto polohou můžete kdykoli experimentovat. Jak na ni? Žena si lehne na záda a zkříží nohy, čímž může zároveň ulevit svému partnerovi, který se o ně snadno opře. Chcete-li trochu upravit úhel penetrace, dejte ženě pod kříž malý polštář.

POLOHA Č. 3

poloha3

Možná se vám zdá, že tentokrát to nebude snadné, že jde spíš o kaskadérský kousek. Nebojte se, při tomto aktu se vám nemůže nic stát, většině „testerů“ se to povede na první pokus. Poloha stimuluje klitoris, a navíc je prý velmi příjemná pro pány.

POLOHA Č. 4

poloha4

Tato poloha patří k těm základním, ale to neznamená, že byste na ni měli zapomenout. Prý je populární z prostého důvodu. Z psychologického hlediska dodává mužům pocit moci a kontroly. Podle sexpertky Nicci Talbot je přínosná i ze zdravotních důvodů – posiluje pánevní dno a snadno umožňuje přístup k bodu G.

POLOHA Č. 5

poloha_5

Varianta podobná předchozí poloze s bonusem, že jsou si dva milenci blíž, což vzrušuje zejména ženy. Pokud má partnerka citlivá prsa, muž jí je může hladit.

POLOHA Č. 6

poloha_6

Relaxační poloha, díky které si můžete užívat sex i tehdy, kdy už ztrácíte při milování energii.

POLOHA Č. 7

poloha_7

Úhel je základ úspěchu a to je případ i této polohy. Muž poklekne, vnikne do ženy a je jen na něm, jaký rytmus zvolí. Žena si k dosažení orgasmu může pomoct masturbací. Pro ozvláštnění funguje i ve stoje.