Přejít k hlavnímu obsahu

VIDEO: Trénujeme na „Uběhni pětku“

Příprava na "Uběhni 5 km" právě začala. Vybrané finalistky společně s redakcí Světa ženy už mají za sebou první trénink s trenérem. Podívejte se na videu, jak jim to šlo. 

Na první trénink dorazily naše vybrané čtenářky, které se rozhodly, že svoji „pětku“ uběhnou se Světem ženy. Celé odpoledne se neslo v duchu seznamování a očekávání. Finalistky dostaly dárky od vydavatelství Burda, stejně jako od partnerů akce adidasBirell a Walmark. Po slavnostním přípitku, kterého se ujala šéfredaktorka Světa ženy Pavla Totušková, se všichni převlékli a společně s profesionálním trenérem Martinem Levým se vydali se na trénink do Stromovky. Pod vedením Martina se naše finalistky učily bežeckou abecedu i jak správně dýchat. 

 

S během měly zkušenost všechny, každá ovšem na jiné úrovni. „Absolvovala jsem i jiné tréninky, ale až tady jsem se dozvěděla věci, které mi jinde neřekli za deset let,“ pochvalovala si první trénink na zářijový běh Veronika, která se přihlásila společně s kamarádkou Klárou. Do září absolvují finalistky projektu „Uběhni 5 km se Světem ženy“ ještě tři tréninky, tak se můžete těšit na další reportáže. 

Jak probíhal první trénink?

Fanděte našim finalistkám společně s námi a podporujte je při jejich tréninzích i závěrečném běhu v rámci Birell Grand Prix Praha, adidas běhu pro ženy na 5 km! Aktuality sledujte buď na webu Světa ženy, na Facebooku Světa ženy nebo Instagramu! Právě tam budou fotky i videa z tréninků, různé tipy, co dělat nebo nedělat při běhu přímo od trenéra, a další zajímavé informace.