Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 22. do 28. ledna 2024: Berany čeká hektika, Pannám zamotá hlavu flirt

Slunce se přehouplo do znamení vzdušného Vodnáře, který potřebuje ke svému životu svobodu a volnost. Může se vám zdát, že jste příliš svázaní úkoly a konvencemi. Snaha o nezávislost se bude propisovat prakticky do všech oblastí vašeho života. Co dalšího čeká na zrozence jednotlivých znamení zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Tento týden bude poněkud hektický. Ne všechno vám půjde tak lehce, jak byste si představovali. Máte spoustu povinností a úkolů a bude potřeba je řešit podle priorit. V práci budete muset reagovat na organizační změny. Sice se vám možná na první dobrou nemusí líbit, ale ve výsledku přinesou užitek. Nebojte se ozvat se s žádostí o zvýšení platu, pokud vám přibyde práce.

Býk

Největším problémem se pro vás může stát v těchto dnech ztráta sebedůvěry. Pochybovat o sobě ale nemáte důvod. Přijměte své rozpoložení jako dočasné a nepropadejte černým myšlenkám, protože tím ubližujete sami sobě. Dělejte teď hlavně věci, co vám přinášejí radost a nepouštějte se do úkolů, které vyžadují větší soustředění a jsou logisticky náročnější.

Blíženci

Chodíte od ničeho k ničemu a nic neuděláte pořádně. Jediné, co vám jde v těchto dnech opravdu dobře, jsou výmluvy, obzvláště když musíte vysvětlovat, proč vaše práce ještě není hotová. A nejen v zaměstnání, i doma. Seberte síly a vystupte ze své komfortní zóny, protože byste mohli ztratit kredit důvěryhodného a spolehlivého člověka. Koncem týdne očekávejte zlepšení finanční situace a spolu s tím i novou energii a chuť do života.

Numerologie vašeho domu: Dvojka přeje vztahům, v sedmičce se zjevují duchové

Ať už žijete v novostavbě nebo v letitém domě s bohatou historií, každý domov má svůj příběh, který se píše spolu s jeho majiteli. Díky numerologii můžete odhalit tajemství vašeho domova, který má svoji jedinečnou osobnost a charakter. Koresponduje energie vašeho domova s tou vaší?
svetzeny.cz

Rak

Pokud se zrovna po zdravotní stránce necítíte ve své kůži, je čas zamyslet se nad životním stylem. Vašemu tělu by prospěla celková očista organismu. Vsaďte na bylinky a na pár dní vyměňte tučná jídla za zeleninové a ovocné šťávy. Nebo se pusťte do přerušovaného půstu, díky němuž dostanete šanci zbavit se kil navíc. Psychická pohoda souvisí s kondicí vašeho fyzického zdraví, pamatujte na to. Prospěje vám i více pohybu.   

Lev

Pohoda v mezilidských vztazích, které se vám podařilo dosáhnout, vám vlije do žil novou energii. Využijte ji pro vyřešení úkolů, které jste delší dobu odkládali, protože se vám do nich nechtělo. Údržbu potřebuje zejména vaše domácnost, tak neváhejte a pusťte se do úklidu. Nejde jen o to vysát a utřít prach. Je čas vytřídit a vyhodit z vašeho okolí vše, co už nepotřebujete. Tím uděláte místo věcem, po kterých toužíte.  

Panna

Právě teď je správná doba na doplnění šatníku a nový účes. Nemusíte utratit ani moc peněz, stačí pár doplňků a drobností, které vám dodají ten správný šmrnc. Dovolte si chvíli nepracovat a nepřemýšlet nad povinnostmi a prací. Je potřeba najít si čas sami pro sebe a věnovat se tomu, co vám dělá radost. Pozor si dejte na flirtování. Možná vám zájem opačného pohlaví bude imponovat, ale u toho by mělo zůstat.

Barva aury: Zjistěte, která je ta vaše a co o vás vypovídá

Aura obklopuje každou živou bytost na Zemi. Jde o jakýsi zářivý barevný obal složený z energie, která proudí kolem nás. Její barva napovídá o obecně o našem založení a charakterových rysech a předpokladech, ale vyjadřuje i naší momentální náladu, emoce a celkové rozpoložení.
svetzeny.cz

Váhy

Na obzoru jsou nečekané příležitosti, jak si zlepšit postavení a dosáhnout na lepší finanční ohodnocení. Chyťte příležitost za pačesy, protože by se nemusela opakovat. Planety vám dopřejí i zajímavé nabídky k cestování, které vás doslova okouzlí. Máte-li v plánu nějakou letní dovolenou v zahraničí, právě teď je vhodná doba na její výběr. Je velká šance, že nešlápnete vedle.

Štír

Pracovně se vám v těchto dnech daří na jedničku, ale pozor, můžete již brzy pocítit velkou únavu. To, že vám „docházejí baterky“, můžete poznat jednoduše. Začnete mít problémy se spánkem a soustředěním. Nesnažte se svoje tělo přechytračit, ale raději ho poslouchejte. Nenakládejte na sebe víc, než je v těchto dnech nutné. Víkend si nechte tentokrát volný. Velký úklid, náročné fyzické aktivity ale i společenské akce raději vynechte. Potřebujete teď hlavně odpočívat.

Střelec

Čeká vás řešení otázky financí. Rádi byste utráceli a pořizovali si věci pro sebe, ale to se nemusí líbit vašemu partnerovi. Snažte se dohodnout, ale na druhou stranu se jen nepodřizujte. Pozor na neuvážené výdaje, které by mohly udělat citelnou díru do vašeho rozpočtu. Věnujte se také péči o své zdraví a pokud jste tak ještě neudělali, objednejte se na všechny preventivní prohlídky.

Spřízněná duše: Jak poznat, že se už brzy objeví ve vašem životě?

Cítili jste někdy, že máte vedle sebe spřízněnou duši? Nemusí to být nutně jen partner, ale třeba někdo jiný z rodiny nebo třeba kamarádka. Cítíte, že ten vztah je něčím jedinečný. I když jste někoho takového zatím nepotkali, dobrou zprávou je, že se tak může stát kdykoli. Každý totiž v životě svoji spřízněnou duši dříve či později potká. Jak poznat, že se tento okamžik blíží?
svetzeny.cz

Kozoroh

Váš partnerský vztah je jako na houpačce. Zkuste být trošku trpělivější a tolerantní a dejte šanci svému protějšku. Vaše názory nemusí být vždycky ty nejlepší. Vaším tématem je v tomto týdnu komunikace. Buďte více otevření naslouchat i jiným názorům a na druhou stranu se nebojte upřímně říci, co máte na srdci.

Vodnář

Tento týden pro vás bude relativně klidný a bez stresů. Slunce vstoupilo do vašeho znamení a bude vám svojí energií ulehčovat vše, co budete řešit. Užívejte si radost, lásku a porozumění a nenechte si ničím a nikým znepříjemňovat život. Ve vašem okolí se najdou hlasy, které budou přehnaně kritické, ale půjde jen o závist. Lidem, kteří s vámi nesouzní, se raději vyhýbejte.  

Ryby

Na obzoru jsou menší konflikty, které způsobí vaše letargie a neochota řešit nepříjemnosti. Raději se k nim postavte čelem, abyste sami sobě ve výsledku neuškodili. Jsou vhodné dny pustit se do všeho, o čem dlouho přemýšlíte a po čem toužíte. Může to být třeba zvelebení vašeho bydlení, studium jazyků nebo cvičení. Z roviny „já bych chtěl(a) dělat“, se nyní může skutečnost.

Afirmace pro každé znamení na celý týden od 22. do 28. ledna 2024
Zdroj článku