Přejít k hlavnímu obsahu

Největší podivíni zvěrokruhu: Znamení, která neustále hystericky uklízí, děsí se špíny a svou posedlostí stresují své okolí

Takzvaní uklízeči jsou zvláštní typ lidí. Zatímco mnozí z nás se snaží uklízet každodenní nepořádek, jako je špinavé nádobí, prádlo, prach a jiné, tito lidé žijí pro úklid, organizaci a vytváření pořádku. Nic jiného ve svém životě nemají na prvním místě. Chcete vědět, jestli jste to vy nebo váš obzvlášť pořádkumilovný partner? Čtěte dále a dozvíte se o největších pořádkumilovných lidech zvěrokruhu, kteří mohou svou posedlostí pro úklid výrazně stresovat své okolí.

Panna (23.8. - 22.9.)

Čistota a organizovanost jsou dvě základní osobnostní vlastnosti Panny, a tak není divu, že je každý z našich astrologů označil za největšího blázna ve zvěrokruhu. Ke všemu mají velmi systematický a pečlivý přístup. Žít s Pannou nebo s ní pouze sdílet pokoj může být náročné, protože vám bude neustále připomínat, abyste uklidili a udržovali své okolí čisté. Kromě třídění, rovnání a označování košů mají Panny rády pocit, že mají v životě pořádek. Nenechávají nezaplacené účty ani nevyplněné formuláře, protože mají pocit, že je prostě rozumné mít povinnosti a úkoly pod kontrolou.

Mohlo by se vám líbit

Jak funguje generační karma: Když děti platí za hříchy svých rodičů až do sedmého kolene

Existují karmy, které se dědí v rodinách? Platí skutečně děti za chyby svých rodičů? Ve svém životě můžete podniknout určité kroky, které vám pomohou vyléčit karmy vaší rodiny. Karmické následky selhání vašich rodičů padnou na vás, vaše děti, děti vašich dětí a tak dále až do sedmého kolene.
svetzeny.cz

Býk (21.4. - 21.5.)

Pro Býky jako zemské znamení znamená jejich životní prostředí hodně. Rádi by věděli, že z toho, na čem sedí, co mají na sobě nebo co jedí, nechytí žádné bakterie. Vládne jim také planeta lásky Venuše, která je činí velmi elegantními a záměrnými, takže rádi tráví čas zkoušením různých způsobů uspořádání například u příborů a nevnímají to jako povinnost, ale jako potěšení. Doslova je naplňuje, když se postarají o to, aby jejich domov, auto, pracovní místo nebo hotelový pokoj vypadaly co nejkrásněji. Nedej bože, abyste si neumyli ruce, když k nim přijdete na návštěvu. V tašce i batohu s sebou Býci často nosí vlhčené ubrousky či dezinfekční gely.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Toto tvrdě pracující znamení přistupuje k životu a prostředí, ve kterém žije, velmi pečlivě. Kozorozi chtějí mít vše naplánované, preferují také minimalistický životní styl s minimem věcí, které jsou pro ně naprosto zásadní. Víc nic nepotřebují. Čistota je samozřejmostí, a i když jsou poměrně klidné znamení, dokáže je vytočit jakákoli skvrna na podlaze či na stole.

Mohlo by se vám líbit

Barva aury podle data narození: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vás víc, než si myslíte

Představte si, že kolem vás je neviditelná kapsle, ve které žijete. Každý člověk má takový zvláštní pocit, když je vedle někoho a uvědomí si, že je mu dobře nebo naopak nepříjemně. Pocity nepohody naznačují, že aura druhého člověka není v souladu s tou vaší. Může se dokonce jednat o energetického upíra, který z vás vysává životní sílu.
svetzeny.cz

Lev (23.7. - 22.8.)

Lidé narození v tomto znamení se budou při úklidu soustředit na věci, které jejich prostor esteticky zkrášlí. Lev je znamení, kterému záleží na vzhledu. Nemusí být nuceni uklízet pro zábavu, ale rozhodně je těší komplimenty, když to dělají. Lvi musí žít v naprosté čistotě. Mívají hodně věcí, většinou oblečení a bot, proto neustále něco srovnávají, uklízejí a přerovnávají. Každá jejich věc má své místo. Pokud tedy znáte nějakého Lva, kterého vidíte často uklízet, nezapomeňte ho pochválit, jistě to ocení.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Tomuto znamení vládne Venuše, planeta krásy, takže je logické, že udržování pořádku v jejich prostoru je nesmírně důležité. Váhy jsou přirozeně elegantní znamení a vše, čeho se dotknou, vypadá úhledně, stylově a správně umístěně. Záhyby, průklepy, prach a šmouhy jsou pro ně prostě neelegantní a rády si dají tu práci a zajistí, aby vše kolem nich vypadalo hezky. Ochotně vám vyžehlí košili, utřou pult a naaranžují výzdobu tak, aby lahodila oku. Zkrátka pro Váhu není nic problém.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček