Přejít k hlavnímu obsahu

Pánové, tohle dělá vaše žena tajně, ale nikdy to nepřizná!

Info ikona
Žena, která se stydí

Každý se v soukromí chová trochu jinak, uvolněně. A dělá věci, o kterých tvrdí, že je nedělá. Na tom přeci není nic špatného. Ženy se ovšem za některé z těch věcí mohou stydět. I proto je často skrývají nebo nepřiznají. Pánové, víte, o co jde nejčastěji? Co dělá žena, ale vy o tom možná nemáte ani tušení? Máme seznam!

Tohle dámy nedělají!

Možná je to nějaké společenské stigma nebo jen soubor předsudků, které se táhnou napříč generacemi: Tohle přece holčičky nedělají"! Pánové, víte co? Dělají. Zcela běžně! Proč? Protože to nejsou bohyně, ale také jen "obyčejné lidské bytosti". Jen to neumí přiznat, protože se stydí. Krkají, prdí nebo se třeba šťourají v nose. Které další věci vám nikdy nepřiznají?

Sledují vás a vaše ex na internetu

Naoko se tváří, že o svém bývalém partnerovi nebo bývalé kamarádce nic moc neví, ale to není vůbec pravda. Mají dost dobře “nastudováno”. Internet je všemocný a najít si tak bývalého přítele a zjistit s kým chodí, kde byl na dovolené nebo to, že tu svou novou lásku požádal už o ruku, je dost jednoduché. Stejně tak si "vygooglit", co dělá vaše bývalá manželka. Ženy zkrátka rády sledují a mají přehled o tom, co se děje v životech druhých. 

Co shledávají muži na ženách atraktivními a zastíní kdejakou nedokonalost? Není to vždy o kráse a vzhledu

Nikdo nemůže popřít, že první dojem hraje významnou roli při výběru partnera. Ale nejde jen o vzhled a krásu, je to mnohem víc než to. Je důležité si uvědomit, že každý má své osobní preference. Existují však věci, které většina mužů považuje na ženách za vysoce atraktivní bez ohledu na jejich vkus. Občas jsou to docela obyčejné věci, které ženu učiní o dost přitažlivější, aniž by se nějak dotkla svého vzhledu!
svetzeny.cz

Ženy tajně flirtují

I když jsou ve vztahu. Ovšem pozor, neznamená to, že se nutně chtějí rozejít a najít si jinou partii. To vůbec! Jde v podstatě o nadužívaný zvyk mnoha žen a to často proto, aby dosáhly, čeho chtějí. Využijí svůj šarm a dostanou třeba drink zdarma, lépe se jim vyjednává o podmínkách projektu nebo si třeba dokazují, že je o ně stále zájem. Neplatí to u všech, samozřejmě.

Ženy si kousají si nehty, ale nepřiznají to

Zlozvyk z dětství, který si s sebou některé ženy nesou do dospělosti. Když jsou ve stresu či nervózní, koušou si nehty. Snaží se rozptýlit pozornost a mimo tak zcela zničí svou manikúru a délku nehtů, kterou pěstují tak dlouho. Není to vůbec hygienické a škodí to zubům. Ale je velmi těžké se tohoto zlozvyku zbavit.

Co přitahuje muže jako magnet: Tyto věci z vás udělají bohyni!

Každá žena je jiná a krásná. Muži preferují různé ženy - štíhlé, plnější postavy, blondýnky, brunetky, s modrýma očima, s krátkými vlasy a podobně. Krása a ženský vzhled jsou zkrátka velmi subjektivní pojmy. Přesto existuje určitý soubor věcí, které mohou mít všechny ženy. Stačí se na to jen zaměřit. Co muže přitahuje jako magnet? Dokonalou postavu ani atraktivní vzhled zde nehledejte!
svetzeny.cz

Ženy se tajně dloubají v nose

Svoje děti okřikují, když se šťourají v nose. Navíc se tváří, že je to krajně nechutné. Dělají to ale mnohé z nich také, když si myslí, že se nikdo nedívá. Doma, v autě, když jsou samy, v koupelně a podobně. I ženy jsou jen lidi, kteří dělají více či méně vhodné věci, dloubání v nose nevyjímaje.

Ženy neperou podprsenky tak často, jak by měly 

Spodní prádlo se mění každý den, ale patří sem i podprsenky? Správně by se měly prát každý třetí den. Jenže spousta žen to nedělá tak často ani náhodou. Někdy není čas ani energie, protože jemné prádlo je ideální prát v ruce. Navíc se mohou podprsenky častým praním poškodit, pokud jsou prány v pračce. Takže ženy o frekvenci praní svého prádla raději mlčí. 

Ženy občas tajně močí ve sprše

Že je to nechutné? Občas to dělá každý, včetně příslušnic krásnějšího pohlaví. Stačí si jen zapomenout dojít na malou před tím, než člověk zapne sprchu. Navíc zvuk tekoucí vody nám močení podvědomě připomíná, takže když máte plný močový měchýř, není nic jednoduššího, než si ulevit. 

Ženy uvolňují plyny jako každý jiný

Ano, je to tak. Je to naprosto přirozený, fyziologický děj našeho těla a je známkou zdravé funkce střev. Jen se za to ženy mohou stydět, protože to není společenské a dokonce někdy mohou plyny nevábně smrdět a to se ženy snaží maskovat. Krásně upravená žena, která prdí? Ano, je to tak. 

Zdroj článku