Přejít k hlavnímu obsahu

Co přitahuje muže jako magnet: Tyto věci z vás udělají bohyni!

Každá žena je jiná a krásná. Muži preferují různé ženy - štíhlé, plnější postavy, blondýnky, brunetky, s modrýma očima, s krátkými vlasy a podobně. Krása a ženský vzhled jsou zkrátka velmi subjektivní pojmy. Přesto existuje určitý soubor věcí, které mohou mít všechny ženy. Stačí se na to jen zaměřit. Co muže přitahuje jako magnet? Dokonalou postavu ani atraktivní vzhled zde nehledejte!

Co přitahuje muže jako magnet

Způsob mluvy

Mnoha mužům se líbí ženy, které mluví vysokým ženským hlasem. Neumíte si takový představit? Pusťte si film v originálním znění s Marilyn Monroe. Právě tento typ hlasu se totiž pojí s mládím a muži chtějí mít pocit, že mají vedle sebe mladou ženu. Když navíc používají ženy podobná slova jako jejich vysněný muž a podobné tempo řeči, jsou to body k dobru.

Cítí se ve vaší společnosti dobře

Vytvářet okolo sebe dobrou a pozitivní náladu je vždycky fajn. Lidé se ve vaší přítomnosti cítí dobře. Ženy tak zvyšují svou přitažlivost tím, že se s nimi muži cítí dobře. A jen tak neodejdou! “Muže příležitostně přitahují i jiné ženy. Pokud má jednu přítelkyni nebo je ženatý, jeho přitažlivost se k ní časem prohloubí, protože se díky ní neustále cítí skvěle” říká transformativní koučka Elizabeth Stone pro Attract The One a Luxe Self. 

Zářivý úsměv

Není to vůbec žádná věda, ale umí toho opravdu hodně. Když se usmějete na druhé, obvykle získáte daleko víc, než kdyby pohlížen do zakaboněné tváři. A ruku na srdce i vám určitě zlepší den, když se na vás někdo usměje. U žen to platí dvojnásobně. Když se usmějí na muže obvykle se usměje také. Mít vedle sebe partnerku, která se usmívá, směje a je často velmi dobře naladěná a pozitivní muže přitahuje jako magnet

Víte, jak zvýšit vaši přitažlivost? Vyzkoušejte těchto 7 psychologických triků

Vzhled není všechno, to, co utváří vaši osobu atraktivní, je právě chování a sympatická osobnost. První dojem a celková přitažlivost osobnosti není nic těžkého. Musíte se jen držet pár základních pravidel a budete hned o něco sympatičtější a přitažlivější.
svetzeny.cz

Buďte zaneprázdněná

Sedět doma a čekat až se muž ozve není zrovna atraktivní. Podobně tak to, když pískne a žena všeho nechá a běží za ním. Zvykne si, že kdykoliv zavolá nebo řekne, přetrhne se kvůli němu. Hrajte chvíli nedostupnou a zaneprázdněnou. “Ženy, které jsou skutečně zaneprázdněné se cítí více naplněné, jsou šťastnější a sebevědomější - tři silné magnety pro muže” říká Angelica Perez-Litwin Ph.D., psycholožka a vztahová poradkyně pro magazín Glamour.com. Naplánovat si svůj čas, kvalitně si ho užít je přitažlivé pro muže a výhra pro ženu.

Smysl pro humor

Zasměje se vtipu, nezkazí žádnou legraci, je milá, vtipná. Zkrátka má smysl pro humor. Taková žena muže přitahuje jako magnet. Proč? V jejich přítomnosti nehrozí nuda, je jim dobře, jsou spokojení. Navíc, když se žena směje jeho vtipům, zvyšuje se tak mužovo sebevědomí. A to je vždycky přitažlivé!

Umíte ho respektovat

Muži touží po ženské úctě a obdivu. Chcete-li, aby se muž cítil milován, musíte ho přimět, aby se cítil respektován” říká Elizabeth Stone, transformativní koučka a tvůrkyně Attract The One a Luxe Self. Dát mu prostor, který potřebuje, ukázat mu, že žena není odkázána jen na něj. Když nebude řešit věci za něj, ale dá mu najevo, že stojí na jeho straně, žena neudělá chybu. Respekt je totiž ve vztahu velmi důležitý.

Zdroj článku