Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato tři znamení čeká povedený víkend. Patříte mezi ně?

Info ikona
Horoskop

První červencový víkend je tady a tři znamení zvěrokruhu se již mohou těšit na nadcházející hodiny, protože před sebou mají možná nejlepší víkend roku. Patříte mezi ně i vy s vaším znamením zvěrokruhu?

Víkend je tady! První prázdninový červencový víkend – příští dny budou povedené především pro tři konkrétní znamení zvěrokruhu. Může se toho stát hodně! Žhavé letní flirtování, nezapomenutelný víkend s kamarády nebo uvědomění ve vás samých – tento víkend se budete jednoduše cítit neporazitelní!

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra jsou tento víkend nezastavitelní! Všechny kameny, které jsou umístěny v cestě, lze snadno odtlačit. Díky vládnoucí supersíle Pluta máte tento víkend neuvěřitelnou energii a chuť žít. Štír je proto neodolatelný pro okolí. Dosáhne všech svých cílů a tento víkend bude schopen udělat hodně. Nezanedbávejte se ani zábava!

Kozoroh

Kozoroh se může radovat o sto šest! Tento víkend bude rozhodně jeden z nejlepších. Máte plnou planetární sílu společně se Sluncem, Jupiterem, Uranem a Neptunem, kteří jsou na vaší straně a díky tomu se cítíte neporazitelní. Znamení zvěrokruhu může o víkendu optimálně využít tuto energetickou podporu, aby konečně zvládlo nové projekty. Láska nebude opomíjena ani v příštích několika dnech. Bude to romantické!

Beran

Ohnivé znamení Berana je a bude o víkendu dynamické a energické. Beran má nyní dostatek energie na to, aby mohl dělat několik věcí najednou. Navíc to z hlediska kariéry nevypadá vůbec špatně! Nyní existují příležitosti, kterých by se Beran měl chopit. Úspěch vás dělá atraktivním, to je vaše přesvědčení a tím pádem i fakt. Venuše je také ve znamení Berana, což znamená, že se znamení zvěrokruhu může tento víkend těšit na mnoho flirtů a vzrušujících setkání.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.