Přejít k hlavnímu obsahu

Bývalí fotbalisté mají doma pořádné kočky: Brankář Čech žije se svou láskou ze střední, Kováč si hýčká žhavou missku

Nepsané pravidlo, že úspěšní sportovci randí s modelkami či misskami, platí také ve fotbale. Bývalí reprezentanti mají po boku krásné dámy, které s nimi dokázaly zvládnout i bouřlivá období. Výjimkou je však legendární brankář Petr Čech (42), jenž si svou manželku vybral už na střední škole. Jak vypadají ženy, které ulovily kdysi hvězdné fotbalisty?

Život se slavným fotbalistou bývá občas trošku třeskutý, obzvlášť, když má kromě talentu také pohlednou tvář. Zviditelnění chtivá děvčata netrpělivě přešlapují před klubem, kam chodí fotbalisté „pařit” a pro foto s polibkem by dámy udělaly cokoliv. Co na tom, že hoši mají doma partnerky - titulní strana bulváru je přednější. I takovými zkouškami si prošla manželství našich fotbalových bardů, a že měli kolikrát hodně později co vysvětlovat…   

Tomáš Rosický

V dobách své největší slávy bylo Tomášovo jméno skloňováno snad ve všech pádech. Šikovný záložník byl velkou oporou reprezentace a po zásluze nosil také kapitánskou pásku. Během jednoho focení pro sportovní značku se dnes třiačtyřicetiletý seznámil s krásnou Radkou (43), jež skončila třetí v soutěži Miss České republiky 2002. Téměř okamžitě přeskočila jiskra a od té doby jsou partneři spolu. Samozřejmě musela brunetka ustát občasné Tomášovy mejdany, kdy se jednomu "obzvlášť velkému" věnovala mediální pozornost... 

Party s prostitutkami

Byly to narozeniny dalšího reprezentanta Tomáše Ujfalušiho, kde mimo hektolitrů alkoholu byla přítomna lehká děvčata. „O našem vztahu jsem nikdy nemluvila otevřeně a nehodlám to měnit. S Tomášem jsem v kontaktu. Je to ale naše soukromá věc a nemám nejmenší důvod řešit tuhle záležitost s novináři,“ uvedla tehdy Radka, a tím byl pro ni celý skandál „zameten” pod koberec. Diváci si sympatickou maminku syna Tomáše pamatují také coby rosničku hlásající na obrazovkách počasí. Dnes se paní Rosická věnuje své velké vášni, pečení, a je instruktorkou kurzů, kde vás naučí péct rozličné dortíky či cukroví. 

Mohlo by se vám líbit

Neoženitelný Jaromír Jágr: Hokejového boha ještě žádná partnerka nedokázala uhnat do chomoutu. Kde je problém, když vnady nechybí?

V naší republice asi není žádanějšího starého mládence, než je Jaromír Jágr (52). Hokejový bůh měl za svůj život pár vážných vztahů, kdy už to vypadalo, že ho ona kráska dostane před oltář. Nepovedlo se, i přesto, že některé z jeho žen byly krásné a v hlavě měly mozek, nikoliv jen zvuk šustících bankovek z Jardovy kapsy.
svetzeny.cz

Petr Čech

Oblíbený gólman nemá na svém kontě na rozdíl od reprezentačních kolegů žádné veřejné skandály a vypadá to, že by mohl aspirovat na světce mezi fotbalisty. Stejně tak to má Petr i v soukromém životě. Svou lásku potkal už na střední škole. Krásná sportovkyně Martina (42) doslova okouzlila stejně starého nadějného fotbalistu. Jeho atakům však zpočátku blondýnka odolávala a vysoký chlapec ji podle jejích slov ničím nezaujal. Petr se však nevzdal a vytrvalost se mu vyplatila. Martina mu stojí po boku už hodnou řádku let a je pro bývalého gólmana velkou oporou. Kariéru ve fotbalové bráně už Petr pověsil na hřebík, ale bez sportu být nemůže. Svůj talent nově předvádí na ledu, kde chrání bránu týmu Belfast Giants, který hraje nejvyšší britskou ligu! Společně se dvěma dětmi žijí v Anglii, kde si paní Čechová otevřela vlastní fitness studio a rozhodně tak není zhýčkanou paničkou v domácnosti. 

Radoslav Kováč

Jedním z největších frajerů, který přitahoval a přitahuje chtivé slečny a ženy, je rozhodně Kováč (44). Potetovaný blonďák někomu připomínal přeslazeného Kena a na průšvihy s mnoha kráskami měl patent. Doma má přitom nádhernou manželku Kláru (40), kterou si kdysi vyhlédl v časopise a zařídil, aby se s ní mohl seznámit. Blondýnka skončila ještě s příjmením Medková na druhém místě v soutěži krásy a nějaké historky slečen toužících po zviditelnění ji nechávají chladnou. „Kdybych se měla hroutit nad každou fotkou mého muže s cizí holkou, tak se zblázním. Já žiju na sto procent pro naši rodinu a nějaké zlatokopky neřeším. Samozřejmě, občas krize byly, ale nikdy takové, že bychom se chtěli rozvádět,“ uvedla Klára pro Blesk.cz s tím, že samozřejmě kdysi žárlila, ale holt si na fanynky svého manžela musela zvyknout. Dvojnásobná maminka propadla sportu a její vysekanou postavu by jí mohly závidět i o polovinu mladší slečny. Radek má tak po svém boku opravdu výstavní ženu a na nějaké mladice ho už neužije. 

Trojici krasavic, které si hýčkají bardi našeho fotbalu, jste poznali. Znáte však ženy našich hokejových šampionů? 

Excelentní fotbalisté a jejich krásné manželky
Zdroj článku