Přejít k hlavnímu obsahu

Nikol Leitgeb ukázala dětský pokojíček: Je to jedna velká designová džungle

Herečka Nikol Leitgeb ukázala dětský pokojíček. Zvolila motiv džungle dle nejnovějších trendů. Nahlédněte do království jejích synů, pokojíček je zařízen moderně a stylově. Zjistěte také, jaké jsou aktuální trendy designu dětských pokojů pro rok 2022.

Nikol Leitgeb ukázala dětský pokojíček

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb opět nechala fanoušky nahlédnout do svého soukromí. Tentokrát ukázala krásně zařízený dětský pokojíček ve svém vysněném domě, kam se stihla nastěhovat před loňskými Vánoci. Jedná se o luxusní prosklenou vilku v Lánech, která je celá zařízená v moderním stylu. Proto není překvapením, že samozřejmě i dětský pokojíček je zařízený dle nejnovějších trendů. „Welcome to the jungle. Divokej pokoj našich divokejch kluků. Věděli jsme, že jejich pokojík bude vždycky džungle, tak jsme chlapce předběhli, a udělali ji rovnou. Tohle je druh pokoje, ve kterym bordel prostě neni tolik vidět. Doporučuju,“ napsala k fotkám pokojíčku Nikol Leitgeb.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Dokonalá Jennifer Lopez se ukázala bez filtrů a retuší: Mobil vyměňte ráno za péči o pleť, radí

Co se skrývá za zářivou hladkou pletí J.Lo? Podle jejího nejnovějšího videa se ráno dělají následující čtyři kroky péče.
svetzeny.cz

Pokojíček je to skutečně kouzelný. Na první fotografii vidíme, že stěnu lemuje tapeta s palmovými listy, vše je laděno do přírodních barev – zelená, béžová, hnědá. Na zemi je položen tématický koberec připomínající zvířecí kůži, v pozadí můžeme vidět roztomilého plyšového krokodýla. Pokojíček vhodně doplňují prvky dřeva a zeleně – jako by to byla opravdová džungle. Na zdech visí moderní obrázky zvířátek. Ty kreslené zkrátka „frčí“, nejvíce trendy je momentálně asi technika akvarelu. Nábytek je v bílé barvě, která hezky kontrastuje s brčálově zelenou a žlutou. Pěkný nápad jsou jutové pytle na hračky, které do stylu džungle perfektně pasují, mnohem lépe než plastové krabice. Nechybí ani momentálně velmi populární dětský kobereček na zeď. Závěrem Nikol Leitgeb přidala i rodinnou fotku, jak se zdá, všem se v novém pokojíčku moc líbí.

Mohlo by se vám líbit

Alice Bendová má nový účes i barvu vlasů: Ke změně ji přiměla závist

Herečka Alice Bendová mění image, má nový účes i barvu vlasů. Podívejte se, jak jí to sluší, nový střih ji rozzářil. Ke změně ji přiměla závist, nově totiž moderuje pořad, kde ženy procházejí proměnami, a tak sama také zatoužila po změně.
svetzeny.cz

Trendy pokojíčky roku 2022

Dětský pokojíček, který Nikol Leitgeb zařídila, je perfektní ukázkou letošních trendů, co se týče designu dětských pokojíčků. Influencerka zvolila téma džungle, ale obecně lze říct, že je trendy přenášet venkovní prostředí do interiéru. Je jedno, zda zvolíte téma lesa, louky, oceánu či pouště, v kurzu je zkrátka příroda a její krásy. Dětské pokojíky teď nejčastěji zdobí akvarelová zvířátka a jemné kresby přírodních prvků. Pokud by se vám nechtělo tapetovat, jsou na trhu dostupné samolepky, které jednoduše nalepíte a zase strhnete. Můžete tak snadno a často měnit design dětského pokojíčku dle libosti. Nezapomeňte pokojíček doplnit o prvky, které přírodní dojem dotvoří – umělé kožešinky a zvířecí kůže, zeleň, dřevěné dekorace.

Info ikona
Pokoj

Velkým trendem je i udržitelnost, řadu dekorací si zvládnete vyrobit sami a pěkný nábytek se dá sehnat i z druhé ruky. Co se týče barev, tak už neplatí, že by byly hitem výrazné křiklavé barvy, jaké jsme mohli vídat v minulosti. Momentálně jsou dětské pokojíčky stylizovány do mnohem jemnějších odstínů, a to i ty klučičí. Vybírejte z něžných pastelových barev a tlumených odstínů, nebojte se ani šedé. Pokud barvy správně vyvážíte, v žádném případě nebude dětský pokojíček působit nevesele. Opět platí, že nejvíce módní jsou zejména přírodní a neutrální barvy.

Zdroje: Hackrea, Instagram Nikol Leitgeb, House Beautiful

Mohlo by se vám líbit

Veronika Arichteva nechala fanoušky nahlédnout do svého nového domu. Rekonstrukce je v plném proudu!

Krásná herečka Veronika Arichteva (35) ukázala fanouškům, jak pokračují opravy jejich vysněného domu. Sama přiznává, že ji některé věci stresují, ale jak sami uvidíte, není pochyb o tom, že je to dům s duší.
svetzeny.cz