Přejít k hlavnímu obsahu

Dnes už rozhodně nemusí platit, že je lepší dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat: Známe skvělé řešení

Info ikona
příprava stěhování domu

příprava stěhování domu

V dnešní uspěchané době, kde každý detail a každá minuta hrají klíčovou roli, je důležité mít k dispozici někoho, kdo rozumí vašim potřebám a je připraven vám pomoci, když stěhujete byt, kancelář, umělecká díla nebo třeba těžké stroje. Stěhování je často spojeno se stresem, nepořádkem a vnáší do rodinné pohody hodně neklidu. Ale nemusí to tak být.

Ať už se jedná o stěhování domácnosti, firmy, nebo dokonce průmyslových strojů, profesionální tým SB stěhování Brno je připraven být pro vás spolehlivým parťákem v této situaci. 

Stěhování na míru: Od garsonky po průmyslové giganty

Služby SB stěhování Brno pokrývají široké spektrum. Od malých bytů přes kancelářské komplexy až po rozlehlé vily. Majitel firmy Ing. Martin Skoupý osobně dbá na to, aby jeho kolegové a zaměstnanci přistupovali ke všem zakázkám tak, jako by stěhovali vlastní rodinu. 

Osobně se věnuje těm nejnáročnějším stěhovacím akcím, jako jsou transporty CNC strojů, strojírenských výrob, ale i uměleckých děl, jako je například socha Olbrama Zoubka v hodnotě přes milion korun. Výjimkou není ani stěhování domácích mazlíčků ve speciálních přepravních klecí z nebo do zahraničí. 

Info ikona
stěhování a příprava kuchyně

A právě stěhování do nebo ze zahraničí je další doménou, které se firma Stěhování Brno věnuje. Jejich rajón je od Říma po Helsinky, poradí si po celé Evropě. „Není to o chlubení, ale o opravdovém výčtu našeho záběru. Stěhování se věnuji přes deset let a děláme to každý den. Když si s klientem podáme ruku, je to pro mě závazek. Osobně ručím za kvalitu a profesionalitu celého procesu stěhování,“ říká Martin Skoupý. 

Špičkově vybavené stěhovací vozy 

Každý stěhovací vůz je špičkově vybaven, aby zajistil bezpečný a efektivní transport vašeho majetku. Od transportních vozíků, rudlů, speciálních obalů na matrace až po profi sady nářadí. 

Info ikona
stěhovací krabice

„Naše vybavení zahrnuje hevery, vysokozátěžové podvozky, vysokozdvižné vozíky, pajsry, portálové jeřáby, vázací lana, řetězy a další stroje a náčiní, díky kterému jsme schopni bezpečně vystěhovat i ty nejnáročnější budovy.  Máme vše, co je potřeba pro hladký průběh stěhování,“ potvrzuje Martin Skoupý.  Jednou z dalších služeb, kterou firma nabízí a kterou velmi oceňují ti, kteří stěhují v Brně byt a dům, je možnost zapůjčení stěhovacích krabic a boxů. Jsou ideální pro bezpečné a efektivní přepravení věcí na nové místo. 

Certifikace a pojištění

SB Stěhování Brno vlastní certifikaci od mezinárodní značky ČSKS, což zákazníkům zaručuje vysoký standard služeb. Kromě toho jsou služby firmy pojištěny až do výše pěti milionů, což přináší zákazníkům další úroveň jistoty a bezpečí.  Martin Skoupý se vymezuje vůči některým stěhovacím firmám v Brně, které používají rezavé dodávky bez jakéhokoliv vybavení. 

Pokud v Brně řešíte stěhování firmy, bytu či dokonce průmyslového areálu, velmi dobře zvažte, komu svěříte váš majetek. Poptejte se na firmu, podívejte se na recenze zákazníků a také dejte na svůj pocit a dojem z jednání se stěhovací firmou.

Stěhováci nejsou chlapi s bicepsy

Služby SB Stěhování Brno nejsou jen o samotném přesunu a manipulaci s předměty a nábytkem. U domácností a firem jde také o systém stěhování a o účelnou organizaci práce tak, aby vše šlo hladce. Stěhovák není jen chlap se silnými pažemi, ale zkušený profesionál, kterému to pálí. 
 

Info ikona
SB stěhování Brno sro

Pro Martina Skoupého je důležité, aby zákazníci měli dostatek informací a aby po celou dobu spolupráce probíhala komunikace pohodově a s lidským přístupem. Také proto si pečlivě vybírá do svého týmu stěhováků lidi, na které je spolehnutí a jeho předáci mají minimálně maturitu. 

Poctivá práce a dobrá pověst. Prověřte si je sami

Firma SB Stěhování Brno nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, ať už se jedná o stěhování bytů, domů nebo kanceláří. Tým profesionálů je připraven zákazníkům pomoci s celým procesem stěhování od začátku až do konce. 

Nemusíte se ničeho obávat, protože vám poradí a nasměrují. Je dobré mít se koho zeptat a nezůstat na tento zlomový životní okamžik sám. Stěhovací služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a rozpočtům zákazníků.  Firma je hrdá na svou dobrou pověst v oblasti stěhovacích služeb. Pro zákazníky je to důležitý faktor při výběru spolehlivé firmy pro stěhování. 

S certifikací, pojištěním, širokou nabídkou služeb a dobrou pověstí je tato firma skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí svůj stěhovací proces zvládnout hladce a bez zbytečného stresu.
 

Měření