Přejít k hlavnímu obsahu

V ložnici měl Bridget Jones i topmodelku Irinu Shayk. Fešák Bradley Cooper prodává svůj dům a vy se do něj můžete podívat

Bradley Cooper uvádí na trh svůj první dům, který si kdy koupil, okouzlující bungalov v Kalifornii, za 2,4 milionu dolarů. Dům herce Zrodila se hvězda nabízí tichý dvorek s vířivkou a ohništěm. Ostatně podívejte se sami, jak bydlí jeden z nejkrásnějších herců na světě.

Bradley Cooper se loučí se svým klidným domovem Venice Beach v Kalifornii

Herec uvedl svůj okouzlující bungalov na 2,4 milionu dolarů, což je v přepočtu něco kolem 51 milionů českých korun. Byla to jeho první koupě nemovitosti, když za ni v roce 2004 zaplatil "pouhých" 1,1 milionu dolarů, zjistil časopis People. 

Luxusní nemovitost se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami má rozlohu něco málo přes 1 500 čtverečních stop a má spoustu přirozeného světla, přestože je zahalená bujnou vinnou révou a vistárií. Má také dokonale udržovaný dvorek.

Letušky soukromých letadel poskytují mnohem rozsáhlejší služby, než je obvyklé. Přečtěte si šokující zpověď jedné z nich

Zdálo se, že mladá letuška konečně dosáhla svého kariérního snu, když dostala nabídku pracovat pro ruské oligarchy, miliardáře a saúdského prince. Sen se ale v mnoha ohledech proměnil spíše v noční můru, ze které se nešlo probudit. Letuška, která nyní vystupuje pod pseudonymem Saskia Swann, napsala knihu In Above and Beyond: Secrets of Private Flight Attendants, kde popisuje roky strávené ve službách několika nejbohatších lidí na planetě včetně hrůz, které její práci doprovázely.
svetzeny.cz

"Nachází se na ideálním místě pro ty, kteří mají rádi životní styl kalifornské pláže, a může se pochlubit lákavým vybavením, jako je ohniště, vířivka a venkovní obytný prostor," prozradila realitní agentka. Součástí prostoru je i vestavěný gril.

Dokonalý dům, který vás okouzlí

Úchvatná atmosféra místa připomíná skutečný dům, který sloužil jako domov problémové postavy Bradleyho Coopera ve filmu Zrodila se hvězda. Obývací pokoj je vybaven krbem a má francouzské dveře, které vedou ven na rozmarný, ale sofistikovaný dvorek. Zahradní pergola a sloupy jsou zahaleny do zeleně rámující jídelní kout pod širým nebem.

 

Bydlení Bradleyho Coopera
Zdroj článku