Přejít k hlavnímu obsahu

Zažijte novou éru běhání!

Běh už není jen obyčejná aktivita. Při adidas Recode Running Festivalu, který se uskuteční v celkem 25 městech po celém světě, bude povýšen na novou úroveň. Promění se v kulturu i životní styl. Pražské ulice ovládne běžecký festival od 4. do 6. dubna.

Jak bude běh vypadat, můžete určit i vy, když se stanete součástí adidas Recode Running Festivalu. Mezi běžci nebude chybět například olympionička Eva Vrabcová Nývltová či nejlepší český vytrvalec Jiří Homoláč. Budete běhat, objevovat nová místa, fotit, inspirovat, fandit, závodit a čerpat motivaci při projekci unikátních běžeckých filmů. 

Co všechno vás čeká? 

  • Recode Prague: Víte, kde je v Praze robot R2D2 nebo Stínadla z Rychlých šípů? Poznejte českou metropoli skrze běhání, užijte si fantastické kulisy a podělte se s ostatními o místa, která jste sami objevili. Na Instagramu sdílejte své fotky s hashtagy #adidasrunnersprague a #ultraboost a dva z vás vyhrají běžecké boty adidas Ultraboost 19 nebo účast na speciální akci s filmovou projekcí. Všechny tipy na originální místa pak najdete v mapě na webu recoderunning.cz.
  • Shake Out Run: Opusťte své zažité trasy. Otřeste svými zvyky. Přijďte si 4. dubna v 18:30 hodin užít speciální výběh s adidas Runners Prague. Otestujete nové Ultraboost 19 a poznáte Prahu úplně jinak. Na výběh je potřebná registrace přes aplikaci Runtastic (v záložce Groups & Communities se přidejte do komunity adidas Runners Prague a zaregistrujte se na událost). Dlouho neváhejte, počet míst je omezený!
  • Jdeme do kina: Nechte se v pátek 5. dubna inspirovat běžci z celého světa v Kině Atlas. Těšit se můžete na premiéru běžeckých dokumentů, na speciální běžecké hosty a na spoustu motivace, kterou využijete o den později při pražském půlmaratonu. Vzhledem k omezené kapacitě sálu nelze vstupenky zakoupit, ale můžete je vyhrát v rámci soutěže Recode Prague.
  • Den D: V sobotu 6. dubna ovládne pražské ulice Sportisimo 1/2Maraton Praha. V závodním expu na Výstavišti Praha si můžete prohlédnout nejnovější sportovní kolekci adidas. Pro členy adidas Runners bude nachystán u startu závodu stánek s chill out zónou, občerstvením a službami fyzioterapeuta. Pokud neběháte, můžete podpořit třeba své kamarády fanděním z adidas Runners Cheering Zone!