Přejít k hlavnímu obsahu

Uběhni „pětku“ se Světem ženy již podruhé!

Velký projekt Světa ženy se vrací! Buďte s námi na startu a uběhněte svoji „pětku“ se Světem ženy v rámci Birell Grand Prix Praha, adidas běhu pro ženy na 5 km.

Vezměte svoji parťačku, ať už je to kamarádka, maminka, sestřenice nebo kolegyně, a pojďte společně s redakcí do toho! Navíc dvojice s nejrychleji zaběhnutým časem vyhraje společný wellness víkend!

Poprvé jsme se čtenářkami běžely minulý rok a báječně jsme si to užily nejen díky precizní přípravě partnerů RunCzech, ale hlavně díky vám, čtenářkám, které jste běžely s námi. Na fotky z loňského ročníku se podívejte do galerie nebo na Instagram.

Jak jsme loni uběhly svoji „pětku“

Letošní ročník nebude výjimkou. Připravily jsme pro vás zajímavé bonusy, které vám zpříjemní přípravu na závod a ještě si z toho odnesete skvělý zážitek. Stejně jako loni můžete vyhrát bežecké vybavení od značky adidas, registraci na běh, který proběhne 7. září, přípravné fyzické i teoretické tréninky s profesionálním trenérem a dárky od dalších partnerů akce Birell a Walmark. Navíc v rámci tréninků dostanete registraci na závod O2 Pražská štafeta, kdy si 4členné týmy zaběhnou ve Stromovce 5km. Získáte tak dva oficiální starty místo jednoho. 

Pokud si chcete tohle všechno užít a uběhnout svoji „pětku“, zaregistrujte se ZDE nejpozději do 17. dubna 2019. Po ukončení registrace vybereme v redakci 5 dvojic, se kterými se budeme potkávat nejen při trénincích, ale hlavně na startovní čáře! Takže na nic nečekejte a pojďte do toho s námi!

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku