Uběhni „pětku“ se Světem ženy již podruhé!

Vezměte svoji parťačku, ať už je to kamarádka, maminka, sestřenice nebo kolegyně, a pojďte společně s redakcí do toho! Navíc dvojice s nejrychleji zaběhnutým časem vyhraje společný wellness víkend!

Poprvé jsme se čtenářkami běžely minulý rok a báječně jsme si to užily nejen díky precizní přípravě partnerů RunCzech, ale hlavně díky vám, čtenářkám, které jste běžely s námi. Na fotky z loňského ročníku se podívejte do galerie nebo na Instagram.

Letošní ročník nebude výjimkou. Připravily jsme pro vás zajímavé bonusy, které vám zpříjemní přípravu na závod a ještě si z toho odnesete skvělý zážitek. Stejně jako loni můžete vyhrát bežecké vybavení od značky adidas, registraci na běh, který proběhne 7. září, přípravné fyzické i teoretické tréninky s profesionálním trenérem a dárky od dalších partnerů akce Birell a Walmark. Navíc v rámci tréninků dostanete registraci na závod O2 Pražská štafeta, kdy si 4členné týmy zaběhnou ve Stromovce 5km. Získáte tak dva oficiální starty místo jednoho. 

Pokud si chcete tohle všechno užít a uběhnout svoji „pětku“, zaregistrujte se ZDE nejpozději do 17. dubna 2019. Po ukončení registrace vybereme v redakci 5 dvojic, se kterými se budeme potkávat nejen při trénincích, ale hlavně na startovní čáře! Takže na nic nečekejte a pojďte do toho s námi!

@svetzeny