Přejít k hlavnímu obsahu

Vybrali jsme finalistky "Uběhni pětku"

Kdo se chtěl zúčastnit projektu „Uběhni 5 km se Světem ženy“, měl odpovědět na otázku: Proč a s kým by chtěl běžet. Z odpovědí redakce vybrala autorky pět nejzajímavějších komentářů, které získaly pro sebe a svoji parťačku profitréninky, běžeckou výbavu od adidasu, startovné na Birell Grand Prix Praha, adidas běhu pro ženy na 5 km a wellness víkend.

Na úvod musíme zdůraznit, že nás ohromil zájem a velmi nás těší desítky přihlášek, ze kterých jsme důsledně vybrali pět finálních dvojic. A vybrat jich pouze pět, bylo opravdu náročné! Přestože jsme mohli vybrat pouze některé z vás, nejraději bychom běželi s vámi všemi!

Fotky dvojic, který s námi letos poběží „pětku“ si prohlédněte v galerii níže. V našem výběru najdete maminku s dcerou, sestry,  kolegyně, nejlepší kamarádky a maminky, které se seznámily díky svým hendikepovaným dětem.

Kdo s námi poběží „pětku“?

Dvojice se mohou těšit na bežecké vybavení od značky adidas, registraci na běh Birell Grand Prix Praha, adidas běhu pro ženy na 5 km, který proběhne 7. září, přípravné fyzické i teoretické tréninky s profesionálním trenérem a dárky od dalších partnerů akce Birell a Walmark. Navíc v rámci tréninků dostanou registraci na závod O2 Pražská štafeta, kdy si 4členné týmy zaběhnou ve Stromovce 5km. Budou tak  mít dva oficiální starty místo jednoho. A to nejlepší na závěr - společný wellness víkend!

Fanděte vybrané desítce společně s námi a podporujte je při jejich tréninzích i závěrečném běhu buď na Facebooku Světa ženy nebo Instagramu! Právě tam budou fotky i videa z tréninků, různé tipy, co dělat nebo nedělat při běhu přímo od trenéra, a další zajímavé informace.