Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď pro 17.–19. února: Kartářka radí, kdy máme šanci změnit náš osud a v jaký den je třeba udělat bolestné rozhodnutí

Info ikona
Karta

Kartářka Alice Cross, která si také říká Alchymistka, pro vás připravila tarotovou předpověď na období od 17. do 19. února. Dozvíte se v ní, kdy máme šanci změnit náš osud a v jaký den je třeba udělat bolestné rozhodnutí.

17. února – Sněte a relaxujte

Info ikona
Páže pohárů

Pro 17. února 2022 vytáhla kartářka Alice Cross kartu Páže pohárů. Ta nabízí prožité tohoto dne v rámci snění a relaxace. V tento den byste měli popustit uzdu fantazii, a dovolit si být myšlenkami jinde. Možná vás popadne nostalgická nálada, a zavzpomínáte na staré časy. Určitě se rádi vrátíte ke krásným vzpomínkám na minulost, které vás zahřejí u srdce. Dejte zelenou vaší představivosti, vizualizujte si život, po kterém toužíte. Je to ideální den na to, abyste popřemýšleli, jakým životním směrem se vydat. Nebraňte se ani bláznivým nápadům, zkuste si sepsat seznam toho, co byste ještě rádi vyzkoušeli. Někdy je oddechové na chvíli nevěnovat pozornost realitě a snít. Tento relax vám pomůže nabrat síly pro příští dny. Pozor v tento den na přecitlivělost. Pokud máte nízký práh bolesti, raději odložte zákroky (pokud to není akutní), které by vám ji způsobily. Přecitlivělost se může projevit i ve vztazích, dnes se vy nebo váš protějšek můžete urazit kvůli malichernosti.

Horoskop: Úplněk je za dveřmi. Býkům, ale i Lvům může změnit život

svetzeny.cz

18. února – Změňte svůj osud

Info ikona
Kolo štěstí

Dokud neučiníte nevědomé vědomým, bude to řídit váš život a vy to budete nazývat osudem.“ To je vskutku pravdivý citát známého lékaře Carla Gustava Junga. Pro den 18. února 2022 vytáhla kartářka Alice Cross kartu Kolo štěstí, která se pojí s osudovými událostmi. Kolo štěstí nás vybízí k tomu, abychom vzali osud do svých rukou a nenechali se „vláčet“ okolnosti. Další známé rčení totiž praví: Osud míchá karty, ale hrajeme my.“ Zároveň nás tato karta upozorňuje na to, že vše má svůj daný řád. Jeho narušení může mít nečekané důsledky. V tento den byste si měli položit otázku, zda se váš život ubírá správným směrem. Pokud ne, máte šanci to změnit, začněte už dnes. Rozhodně se nevyplatí čekat, že se situace změní sama. Nemuseli byste se dočkat. Nespoléhejte se na to, že na stane zázrak. Jste páni svého osudu. Je to také skvělý den na procházku a načerpání síly z přírody. Spojte se s ní, znovu načerpáte energii.

Láska dle numerologie: Potřebujete inteligentního, věrného či romantického partnera? Ověřte si, zda se k sobě hodíte

svetzeny.cz

19. února – Udělejte bolestné rozhodnutí

Info ikona
Tři meče

Je sotva větší zklamání, než přijít s opravdu velikou radostí v srdci ke lhostejnému člověku,“ prohlásil kdysi německý básník Christian Morgenstern. Tento citát dokonale vystihuje energii 19. února 2022. Kartářka Alice Cross pro tento den vytáhla kartu s názvem Tři meče. Ta nás varuje před citovou zradou. Také nás nabádá k tomu, abychom dnes dobře promysleli důsledky svých činů. Je to také den, kdy je vhodné udělat bolestné rozhodnutí. Možná se už dlouho trápíte v nefunkčním vztahu nebo nedokážete odříznout osobu, která vás psychicky „vysává“. Toto rozhodnutí nemusí sice být příjemné, ale v dlouhodobém horizontu se ukáže jako prospěšné – uleví se vám. V tento den také může dojít k odhalení tajemství. Tato skutečnost vás může zasáhnout více, než byste předpokládali. Nezapomínejte na to, že každá bolest z vás dělá silnějšího člověka. Kartářka Alice Cross radí v tento den u sebe nosit amulet vyrobený z něčeho, co je ryze vaše, například pramínek vlasů. Odrazí negativní energii.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Únorový úplněk ve Lvu je romantický, dramatický a pekelně sexy

svetzeny.cz