Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Úplněk je za dveřmi. Býkům, ale i Lvům může změnit život

Info ikona
horoskop

Každý úplněk má své kouzlo a účinek, ale tento úplněk, 16. února, ve Lvu by mohl změnit úplně všechno. Speciálně to platí pro čtyři znamení zvěrokruhu.

Úplněk nastává 16. února v 17:56 ve znamení zvěrokruhu Lva. Toto znamení zvěrokruhu vyzařuje divokou a majestátní energii, která vyžaduje pozornost. Během úplňku ve Lvu zažijí čtyři znamení zvěrokruhu obrovskou změnu. Objevují talenty, vyžadují zaslouženou pochvalu a spoléhají na svůj půvab. Tento úplněk je mocný a silný!

1. Býk

Tento úplněk by mohl změnit mnoho věcí pro Býka v soukromém životě. Důležitá odhalení o rodině nebo přátelích mohou být v dohlednu. Znamení zvěrokruhu by tedy mělo mít oči otevřené a být připraveno na cokoli. To ale nemusí nutně znamenat něco špatného. Možná tato odhalení konečně otevřou oči zemskému znamení tak, jak skutečně potřebuje. Býci jsou nyní v bodě svého života, kdy jsou schopni projevit to, po čem touží. Využívejte energii úplňku rozumně, milí Býci!

2. Lev

Znamení zvěrokruhu Lev trefilo jackpot, protože nadcházející úplněk bude probíhat také ve Lvu. S tím nebudou pro ohnivé znamení žádné problémy. Úplněk pomáhá Lvu přemýšlet o jeho předchozích krocích. To zase naplňuje znamení zvěrokruhu hrdostí a sebevědomím. Lev je milovníkem obdivovatelů, a proto dokáže tento úplněk dokonale využít k tomu, aby své schopnosti uvedl na pravou míru a inspiroval ne jednu blízkou osobu.

3. Štír

Znamení Štíra je přirozeně tajnůstkářské, tajemné a pro cizí lidi nepřístupné. Nadcházející úplněk 16. února by to ale mohl dramaticky změnit. Desátý dům kariéry je silně ovlivněn a motivuje Štíra k zahájení nových projektů, změně zaměstnání nebo zahájení vyjednávání o platu. Bez ohledu na to, co to bude, tento úplněk přinese Štírovi mnoho pokroků.

4. Vodnář

Vodnáře čeká během tohoto úplňku velká změna. Dělá evoluci v lásce, odhodlání a spolupráci. Vzdušná znamení se konečně dokážou odpoutat od pasivně-agresivních tendencí a přestanou se snadno rozčilovat kvůli maličkostem. Mění se tedy i vztahy Vodnáře a jejich okolí tento pozitivní vývoj pociťuje. Jen tak dál, milý Vodnáři!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.