Přejít k hlavnímu obsahu

Únorový úplněk ve Lvu je romantický, dramatický a pekelně sexy

Info ikona
Úplněk

Můžete mít pocit, že jste předurčeni začít, ukončit nebo předefinovat vztah. Úplněk ukáže svou sílu už 16. února!

Pokud byl váš milostný život letos až frustrující tichý, nejste zdaleka sami. Rok 2022 odstartoval Venuší, planetou romantiky, v plném retrográdním stavu, takže je náročnější užít si nějaký posun, pokud jde o honbu za potěšením a srdečními záležitostmi. Naštěstí vše skončilo 29. ledna, a my přicházíme s únorovým ohnivým úplňkem ve Lvu. Planeta ovládající vztahy má hlavní roli, a mohla by všechno zvrátit.

Valentýn jako by nebyl

Tato lunární událost ve středu 16. února slouží jako vášnivý kulminační bod, během kterého se budete chtít sladit se svými touhami a vyjádřit je sebevědoměji a kreativnějším způsobem. Jinými slovy, zapomeňte na fakt, že Valentýn letos připadá na opravdu neromantické pondělí, protože ty nejvíc sexy jiskry by mohly létat uprostřed týdne. 

Úplněk ve Lvu zvýrazňuje lásku, potěšení a sebevyjádření

Úplňky – ke kterým dochází, když sebevědomé slunce přesně stojí proti intuitivnímu Měsíci – vždy představují měsíční příležitost uzavřít projekty, které jste začali před šesti měsíci nebo dokonce před dvěma týdny. Jsou to kulminační body, body zlomu a šance uvolnit vše, co vám již neslouží. A s úplňkem tohoto měsíce, který zapadá do sebevědomého, zábavu milujícího a srdečného Lva, můžete očekávat, že se budete cítit plni energie, silnější a optimističtější. A protože znamení Lva je také vládcem pátého domu romantiky a sebevyjádření, můžete očekávat, že obě tato témata budou také prominentně vystupovat.

Info ikona
Full moon

Sexy konjunkce Venuše a Marsu vytváří ještě parnější okamžik. 

Hlavní planetární akce probíhající kolem tohoto úplňku je konjunkce mezi Venuší a Marsem, planetou sexu, energie a akce. Naposledy se tito dva setkali ve vášnivém Lvu 13. července 2021 a zahájily cyklus, ve kterém jsme všichni byli ve svých vztazích více "Lví" – sebevědomí, milující luxus a expresivní.

A 16. se znovu setkají v Kozorohu, pracovitém zemském znamení, takže jejich setkání může podnítit touhu položit ruku na srdce a začít pracovat na vztahu. Ať už jste připraveni zrušit svůj profil na seznamce, abyste projevili svou ideální shodu, být přímější ohledně svých fantazií nebo definovat vztah, nebo posunout své partnerství na další úroveň, může to být skutečně změna s velkým zet. 

Ačkoli se Venuše a Mars obvykle spojují pouze jednou ročně, ve skutečnosti se letos spojují dvakrát – jednou 16. a znovu 6. března ve Vodnáři.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.