Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která staví tělesnou touhu před lásku. Patří sem Beran, ale i Lev nebo Střelec

Info ikona
Horoskop

Vztahové a sexuální preference se u každého znamení zvěrokruhu liší. Ale tato znamení zvěrokruhu se často vyhýbají partnerství a tíhnou k nezávaznému sexu.

Vztah, společné stěhování, manželství a děti: Tyto kroky ve svém životě chce mnoho lidí. Nevěří na neformální záležitosti nebo známosti na jednu noc. Ale ne každý to cítí stejně! Ve zvěrokruhu jsou čtyři znamení, která mají tendenci klást sex před lásku. Neformální rande, žhavé flirty a nezávazný sex nejsou pro tyto čtyři znamení cizí:

1. Štír

Štír je pod vládnoucí planetou Pluto. Znamení zvěrokruhu je divoké, vášnivé a velmi tajemné. Vodní znamení často používá zastrašování k podnícení intrik. Štír umí být záludný a vypočítavý. Mnoho znamení zvěrokruhu si nerozumí s ohnivou povahou Štíra, ale jakmile si vodní znamení někoho oblíbí, je loajální a upřímný. Štíři jsou však známí také svou smyslnou povahou. Sex je pro ně jako fyzická potřeba a není pro ně obtížné, pokud se s danou osobou necítí emocionálně spojeni.

2. Beran

Beran je ovládán vládnoucí planetou Mars. To znamená vášeň a touhu. Není tedy divu, že má Beran zářící osobnost. Je impulzivní, tvrdohlavý a někdy trochu drzý. Znamení zvěrokruhu obvykle působí spontánně a akčně. Sex je pro Berany neuvěřitelně důležitý a rádi přebírají kontrolu právě v ložnici. Proto často klade větší důraz na dobrý sexuální zážitek než na vztah. Nebuďte překvapeni, když se Beran po sexu zvedne a odjede k sobě domů.

 

3. Střelec

Jupiter je vládnoucí planeta znamení zvěrokruhu Střelec. Znamená dobrodružství a zábavu. Střelec je optimistický, vtipný a nadšený. Stále hledá nové zážitky, cestování a vzrušení. Ohnivé znamení ale miluje i nezávazné flirtování, spontánní sex a dobrodružné fantazie. Je pro všechno a rád zkouší nové věci v ložnici. I když Střelci nemají odpor ke vztahům, mají také slabost pro známosti na jednu noc a neformální záležitosti. Hlavní věc je, že je to vzrušující a nové!

4. Lev

Ohnivému znamení Lva vládne Slunce. Má zvláštní charisma a dominanci, která nikomu neunikne. Lev je často středem pozornosti díky své osobnosti a rozzáří každou místnost. Toto potvrzení a obdiv potřebuje Lev i v ložnici. A většinou je taky dostane! Lev je skutečný svůdník a dokáže proměnit sexuální zážitek ve skutečný zážitek. Ohnivé znamení s tímto člověkem ani nemusí mít vážný vztah – hlavní je, že se mu dostane povzbuzení a bude se bavit.

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.