Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 9. do 15. ledna: Berani by neměli tlačit na pilu, Kozorozi budou řešit vztahy

Už jste se naladili na energii nového roku, uklidili vánoční výzdobu a daří se vám plnit předsevzetí, která jste si dali? Hvězdy radí v těchto dnech šetřit síly které budete v potřebovat. Chcete-li vědět, co čeká v následujících dnech právě vaše znamení, pročtěte si náš zábavný horoskop.

Beran

Nové pracovní příležitosti na sebe nenechají dlouho čekat. Pokud už dlouho toužíte po změně zaměstnání nebo alespoň pozice v rámci firmy, můžete čekat v těchto dnech dobrou zprávu nebo alespoň příslib, že se vaše touha splní. Obecně radí hvězdy Beranům netlačit v žádné životní oblasti na pilu, jak je jejich dobrým zvykem. To, co je vaše, si vás najde, co vás má opustit, neudržíte.

Býk

Rozladěnost posledních dní je ta tam a váš čeká dostatek energie. Nepropásněte tuto příležitost a využijte ji pro zdolání úkolu, do kterého se vám vůbec nechce. Můžete čekat podporu od člověka, kterého jste už dlouho delší dobu neviděli, ale vždycky vám dobře poradil. Víkend zkuste využít k menším opravám a údržbě domácnosti, budete mít ze sebe dobrý pocit.

Blíženci   

Udělejte si malou inventuru vašich výdajů za poslední rok. Pravděpodobně zjistíte, že jste utráceli víc, než si můžete dovolit. Moc dobře víte, že byste měli myslet na zadní kolečka, tak se zkuste konečně uskrovnit. Přestaňte brouzdat po e-shopech se slevami, to je největší past. S finančním poradcem či bankéřem také proberte možnosti výhodného spoření a investování.

Andělská poselství pro rok 2023: Těžký rok vyzkouší vaši osobnost a donutí vás zapomenout na minulost

Z roku 2023 zatím krájíme první dílky a mnohdy přemýšlíme, jaký bude, kam se ubere a co všechno nám přinese. Snad každý by chtěl mít křišťálovou kouli a na chvíli do ní nahlédnout, aby zjistil, co ho čeká a nemine, na co se připravit. Poselství vám jistým způsobem předávají také andělé strážní.
svetzeny.cz

Rak

Vaše snaha zhubnout by se tentokrát mohla potkat s úspěchem. Nebojte se ale obrátit se na odborníka, který vás podpoří i po psychické stránce. Zapojit bude nutné i fyzické aktivity. Na víkend si naplánujte třeba dlouhý výšlap nebo vyrazte na brusle. Vždyť hubnutí neznamená potit se v posilovně, kde vás to nebaví.

Lev

Zejména v polovině týdne si dovolte trochu více odpočívat. I kdybyste si nemohli vzít volno v práci, dovolte si být alespoň po pracovní době více v klidu. Setkání s přáteli či společenské události mohou počkat, mnohem lépe vám bude samotným. Nevyčítejte si melancholickou náladu a pocity, pomohou vám uzavřít si v sobě věci, které jste už dávno potřebovali zpracovat.

Panna

Začátek týdne bude trochu hektický, i z toho důvodu, že se vám možná budou překrývat pracovní povinnosti s těmi rodinnými. Koordinace úkolů a péče půjde snadno, jen stačí zachovat klid a nebát se říci si o pomoc. Některé aktivity klidně odložte, nic se nestane. O víkendu vás možná překvapí nečekaná návštěva, která vám ale udělá radost.

Andělská čísla nebo zvláštní mraky: Varovné signály, když se k vám snaží promluvit anděl strážný a ochránit vás

Dějí se vám v poslední době v životě nečekané a nepředvídatelné věci? Vídáte andělská čísla nebo vnímáte, že se s vámi někdo snaží spojit? Může to být váš anděl strážný. Jaké varovné signály vám může vysílat a tím vám dávat najevo, že se něco děje?
svetzeny.cz

Váhy

Máte pocit, že o Vánocích jste si moc neodpočinuli, všechno rychle uteklo a vám chybí energie. Zamyslete se nad spánkovým režimem a také nad tím, zda máte dostatek relaxace. Dvě hodiny večer u televize vás nezachrání, chce to aktivní odpočinek. Dejte si dohromady seznam věcí, které vám dělají radost a zaměřte se na ně. V těchto dnech je pro vás to velmi důležité.          

Štír

Čeká vás na první pohled nudný a úplně obyčejný týden, což je to, co právě potřebujete. Žádné nervy, vzrušení ani zprávy, které by vám obrátily život vzhůru nohama. Po náročném konci loňského roku právě tento klid přivítáte. V práci možná máte pocit, že najednou nemáte do čeho „píchnout“, ale nebojte, to zase brzy pomine.

Střelec

Popusťte uzdu fantazii a buďte kreativní. Ať už jde o oblékání, dekorace ve vaší domácnosti nebo třeba vaření, v těchto dnech se vám v této oblasti bude vyloženě dařit. Až budete listovat v novém diáři, poznačte si, kdy byste chtěli vyrazit na dovolenou a hlavně kam a s kým. Radost vám udělá i kratší pobyt v Čechách. Dost možná objevíte místa, kam se budete rádi vracet.

Energie v domě: Škodí vám rozbité hodiny nebo starý kalendář. Které věci byste si měli ponechat a které raději vyhodit?

Nejen podle feng-šuej, ale i dalších kulturních tradic v sobě věci ukrývají pozitivní či negativní energii, kterou následně vyzařují do okolí. Pokud máte v domácnosti mnoho věcí s ukrytou negativní energií, může vás pak pronásledovat smůla na každém kroku. Podívejte se na předměty, které je dobré mít doma a které je naopak dobré co nejdříve z domova odstranit.
svetzeny.cz

Kozoroh

Tento týden přinese rozčarování v oblasti partnerských vztahů. Zejména milenecké páry, ve kterých je už delší dobu napětí, budou přemýšlet nad tím, zda má smysl pokračovat. Kozorohům se ale bude naopak dařit v oblasti financí. Pokud přemýšlíte nad uzavřením spoření, investičními nabídkami nebo pojištěním, v těchto dnech se do toho bez obav pusťte.     

Vodnář

Na konci roku jste tu potřebu neměli, ale teď budete mít sklony k bilancování svého života. Týká se to zejména ročníků v „nejlepších letech“. Uvědomíte si, jak čas rychle letí a budete ho chtít začít trávit trochu smysluplněji. Neočekávejte, že vás udělá šťastnými váš partner nebo lidé ve vašem okolí. Vše jen o vás a vašem přístupu.

Ryby

Melancholická povaha se projeví v těchto dnech naplno. Dojde vám, že snít a plánovat nestačí a realizace vašich záměrů nestojí jen na tom, co si budete vizualizovat a přát v meditacích. Zkuste být více nohama na zemi. Pokud budete potřebovat pomoc uskutečnit své plány, neváhejte požádat někoho z rodiny, kdo vás zná a drží nad vámi ochrannou ruku.   

Horoskop: Nejfalešnější znamení zvěrokruhu

Falešné chování se nesetkává s úspěchem a podporou a není se čemu divit. Když je někdo falešný, ve společnosti obvykle nebude oblíbený a lidé by se od něj měli raději držet dál. Můžete se na faleš podívat i skrz horoskopy. Jaké znamení je to nejfalešnější?
svetzeny.cz
Zdroj článku