Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkouzelnější znamení zvěrokruhu: Kozoroh vás neuchvátí, Lvi jsou na předních příčkách

Každý člověk má své kladné a záporné stránky. Někdo prostě oplývá příjemnou osobností, schopností rozesmát i největšího mrzouta a lidi s ním rádi tráví čas. Druzí naopak mají okolo sebe zvláštní auru, která se nelíbí všem. Je někdy těžké ji prorazit a dostat se přímo k lidem a jejich povaze. Jaká znamení jsou nejkouzelnější a která naopak kouzlem moc nedisponují? Žebříček je seřazen od nejméně po nejvíce kouzelné znamení.

Nejméně okouzlující znamení

Kozoroh

První na pomyslném seznamu nejméně kouzelného znamení je Kozoroh. Mají vysoké ambice, energii, jsou to tvrdě pracující lidé, kteří se však mohou zaměřovat víc na kariéru než na to, že mají budovat lidské vazby a vztahy.

Rak

Dalším pořadí je Rak, který na první pohled vypadá jako okouzlující člověk. Pečují a starají se o druhé. Někdy jich však umí být všude moc, řeknou věci, které tak nemyslí a i když jsou intuitivní, ne vždycky to umí použít ku prospěchu.

Panna

Panny ne vždycky oplývají přirozeným kouzlem, které si schovávají pro záři reflektorů. Jejich sebedůvěra nemusí být na první pohled vidět a druzí si o nich mohou jen šeptat, jak jejich kouzlo umí na druhé působit.

Ryby

Někdy mohou působit neohrabaně, roztomile a tak, že jsou okouzlující, ale ne vždy tomu tak skutečně je. Jsou soucitní, mají neustále hlavu plnou dobrých nápadů - stačí je vyzkoušet. Mají zasněnou povahu, což někdy vyvolá dojem, že žijí ve vlastním světě.

Test osobnosti: Vyberte jeden ze stromů na obrázku a poznejte svoje pravé já

Vyzkoušejte si zcela jednoduchý test osobnosti, ke kterému vám stačí jen vybrat si strom, který se vám líbí nejvíce. Tento unikátní a krátký test je založený na vašem vnímání přírody, v tomto případě stromů. Klíčem je nad výběrem příliš nepřemýšlet. Vybírejte instinktivně, aby byl výsledek testu co nejpřesnější.
svetzeny.cz

Osobní kouzlo podle znamení

Střelec

Jejich dobrodružný duch a inspirativní pohled na život dodává Střelcům určité kouzlo, kterému je těžké odolat. Jsou to velmi vášniví lidé, kteří umí projevit své emoce. Občas však nejdřív mluví a pak myslí, což ubírá jejich body.

Vodnář

Lidé narození v tomto znamení mívají obvykle výstřednější povahu, která je dělá zajímavými. Lidé se chtějí dostat blíž a zjistit, jací tito lidé doopravdy jsou. Umí navázat spojení, ale ne vždycky řeknou to, co druzí chtějí slyšet.

Štír

Jsou to smyslní lidé, kteří umí druhé velmi dobře svádět a v podstatě jejich kouzlo osobnosti lpí přesně na tom. Ničeho se nebojí, jsou neohrožení a okouzlí každého. Lidé jim snadno podlehnou, ale ne vždy mají tu vlastnost, aby se u nich lidé cítili příjemně.

Býk

Páté místo zabírají Býci, kteří jsou známí svou loajalitou a spolehlivostí. Ne vždy musí být nutně na výsluní zájmu druhých, rádi jsou spíše v ústraní. Jejich klidná povaha vede k hloubavým rozhovorům, ale někomu mohou připadat trochu nudní.

Info ikona
žena

Největší kouzlo osobnosti podle znamení

Beran

Bramborovou medaili získávají Berani, kteří mají dostatek energie, za každou cenu touží po dokonalosti a jejich inovace a dobré nápady si lidé zamilují. Jsou vtipní, komunikativní, mají v zásobě vždy nějaký vtípek nebo průpovídku.

Váhy

Jde-li o okouzlující lidi, pak jsou Váhy na třetím místě. Vědí velmi dobře co říct, kdy, jak, komu. Umí udělat velmi dobrý první dojem a už z toho si je druzí umí zamilovat. Ladně se pohybují mezi všemi lidmi a umí konverzovat s každým.

Blíženci

Druhá příčka patří Blížencům, kteří mají k mnoha situacím velmi lehkovážný přístup, což ale velmi dobře funguje. Druhé lidi umí jejich chování uklidnit, jejich humor rozesměje každého a přirozené charisma a šarm si zamilují absolutně všichni.

Lev

Nejkouzelnějším znamením zvěrokruhu je Lev, který srší vtipem, šarmem a umí si druhé omotat okolo prstu. Mají magickou osobnost, která druhé přitahuje a vábí. Nelze jim odolat. Jsou to lidé společenští, milují být středem pozornosti a druzí jim velmi rádi pochlebují.

Zdroj článku