Přejít k hlavnímu obsahu

Test osobnosti: Vyberte jeden ze stromů na obrázku a poznejte svoje pravé já

Info ikona
Test osobnosti

Vyzkoušejte si zcela jednoduchý test osobnosti, ke kterému vám stačí jen vybrat si strom, který se vám líbí nejvíce. Tento unikátní a krátký test je založený na vašem vnímání přírody, v tomto případě stromů. Klíčem je nad výběrem příliš nepřemýšlet. Vybírejte instinktivně, aby byl výsledek testu co nejpřesnější.

Jste připraveni?

Podívejte se na obrázek níže, kde uvidíte devět stromů. Nad výběrem nepřemýšlejte a vyberte si číslo toho, který vás zaujme doopravdy na první pohled. Poté se podívejte na výsledek k vašemu vybranému stromu.

Numerologie: Den vašeho narození prozradí vše o vaší osobnosti. Čtyřky jsou chytré, šestky zase posedlé svým vzhledem

Možná vás to překvapí, ale hodně. Minimálně podle numerologie. Čísla v lidském životě hrají velkou roli a mají určitý význam. Osobnostní test podle data narození vám pomůže rozklíčovat vaši osobnost a to, jací skutečně jste. Vaše numerologické číslo data narození odvozujete ode dne, kdy jste se narodili. Klíčový je právě den vašeho narození. Jaké je vaše číslo?
svetzeny.cz

1. Jste velkorysý a morální člověk

Celý život se snažíte na sobě pracovat a neustále se zlepšovat. Jste velmi ambiciózní člověk, který má také vysoké nároky. Lidé si mohou často myslet, že s vámi není řeč, ale ani pro vás není snadné být tím, kým jste. Jste dříč, ale nejste sobecký. Pracujete prostě proto, že chcete ze světa učinit lepší místo. Máte otevřené srdce, dokud vám však někdo neublíží. Jenže i poté, co to udělají, je dokážete stále milovat. Jen velmi málo lidí dokáže ocenit všechno, co děláte, jak byste si zasloužil.  

2. Jste zábavný a čestný člověk

Jste zodpovědný člověk, který se rád stará o ostatní. Věříte, že poctivost má svůj smysl a přijímáte mnoho pracovních povinností. Máte velmi dobrou povahu a lidé vám důvěřují. Zároveň jste bystrý, vtipný a máte v zásobě řadu vtipných historek či zajímavých příběhů k vyprávění.

3. Jste chytrý a přemýšlivý člověk

Máte skvělé nápady a vaše myšlenky jsou velmi důležité. Rád hloubáte o svých teoriích a názorech, aniž byste k tomu někoho potřeboval. To z vás dělá introverta, který vychází především s těmi, kteří se rádi učí a také hloubavě přemýšlejí. Často také přemýšlíte o morálce. Děláte to, co považujete za správné, i když s vámi většina společnosti nesouhlasí.

4. Jste vnímavý a filozofující člověk

Vaše duše je zkrátka jedinečná. Vedle sebe pravděpodobně nemáte vůbec nikoho, kdo by vám byl aspoň trochu podobný. Často se proto cítíte nepochopený a to vás trápí. Jste intuitivní a svérázný. Potřebujete osobní prostor, abyste mohl rozvíjet vaši kreativitu, což vyžaduje od ostatních dostatek respektu. Vidíte světlé i temné stránky života a jste velmi emotivní osoba.

Psí horoskop: Poznejte osobnost svého mazlíčka podle znamení zvěrokruhu

Každá rasa má své typické vlastnosti. Vedle toho ale mají psi i další povahové rysy, které jim určuje jejich znamení zvěrokruhu. Je to podobné jako u lidí. Nahlédněte s námi do psího horoskopu, možná vám to pomůže svému mazlíčkovi lépe porozumět i beze slov.
svetzeny.cz

5. Jste sebevědomý a zodpovědný člověk

Vaši povahu nejlépe vystihuje slovo nezávislost. V životě si děláte věci po svém, jste soběstačný a víte, jak zůstat silný pro sebe a pro své milované za každých okolností. Jdete tvrdě za svými sny a jediné, co požadujete od lidí, je upřímnost. Jste dostatečně silný, abyste ustál jakoukoliv pravdu.

6. Jste laskavý a citlivý člověk

Máte velmi dobré vztahy s lidmi kolem vás. Máte mnoho přátel a rád jim pomáháte. Vyzařujete jasnou a teplou auru, díky které se lidé cítí ve vaší přítomnosti dobře. Každý den přemýšlíte o tom, jak byste se mohl zlepšit. Chcete být někým jedinečným a více než kdokoliv jiný potřebujete lásku. Často dokonce milujete i ty, kteří vám lásku neopětují.

7. Jste šťastný a neochvějný člověk

Jste velmi citlivý a empatický člověk, což z vás činí skvělého posluchače. Věříte, že každý má svou vlastní životní cestu. Jste otevřený novým lidem a poznatkům. Málokdy si děláte starosti a stres nemá ve vašem životě místo. Většinou působíte velmi uvolněným dojmem. Vždy se dokážete dobře pobavit a nikdy neztratíte směr.

8. Jste okouzlující a energický člověk

Víte, jak lidi rozesmát a je s vámi zábava. Žijete v harmonii s vesmírem, jste spontánní a nadšenec do života. Nikdy neodmítnete dobrodružství, často své okolí šokujete a také milujete překvapení. Zůstáváte věrný sám sobě. Máte mnoho zájmů a pokud vás zaujme něco nového, nedáte se pokoj, dokud se o dané věci nedozvíte něco více.

9. Jste optimista a klikař

Věříte, že život je dar a snažíte se z toho vytěžit co nejvíce. Jste hrdý na své úspěchy a na to, co jste v životě již dokázal. Držíte s lidmi, na kterých vám záleží, a máte velmi zdravý přístup k životu. Nedíváte se na věci pesimisticky a využíváte každou příležitost k odpuštění a novým začátkům, protože život je příliš krátký, než abyste to dělali jinak.

Zdroj článku