Přejít k hlavnímu obsahu

Máte ještě jednu šanci na lásku? Kterým znamením to napodruhé vyjde lépe

Máte na sobě vytoužené svatební šaty, za ruku držíte partnera svých snů a jistým “ano” oddávající úřednici slibujete, že právě s tímto člověkem chcete zůstat, dokud vás smrt nerozdělí. V ten okamžik jste tomu doopravdy věřili, jenže vaše manželství je nyní dávnou minulostí. Přesto dál věříte v krásu tohoto svazku a klidně byste si ho znovu zopakovali, pokud by se našel ten pravý. Jste starší, zkušenější a už víte, co od života i vztahu čekat. Ale i co doopravdy chcete. Zjistěte, jestli právě vašemu znamení hvězdy předpověděly před oltářem úspěšný svatební reparát.

Spoustě lidí se podaří poznat už v mládí lásku, která se jeví jako velká, osudová a nehynoucí. Ne každému to ale doopravdy vydrží po celý život. Statistiky rozvodovosti jsou nemilosrdné, větší polovina dvojic jde nakonec od sebe. Patříte k této statistice i vy? Neznamená to, že musíte zbytek života prožít v samotě.

Váš příští vztah nemusí být o nic horší jen proto, že vám to napoprvé nevyšlo. Právě naopak. Bolest, zášť a zklamání z krachu vztahu časem přebolí, nabyté zkušenosti už vám ale nikdo nevezme. Lépe ovládáte umění komunikace, umíte ustupovat, vážit si jeden druhého, znáte i vlastní hodnotu. Možná už nepocítíte takovou vášeň či romantické naplnění jako napoprvé, zároveň vás ale netíží naivní iluze a nesmyslná očekávání. Dopřejí vám hvězdy, abyste se znovu zamilovali a šli do manželství se stejnou chutí? Kterým znamením postavení hvězd slibuje, že to napodruhé bude mnohem lepší, než to bylo napoprvé?
 

Mohlo by se vám líbit

Čeká vás šťastné léto? Těmto 3 znamením hvězdy slibují parádní prázdniny

Léto samo o sobě je radostným obdobím dovolených, koupání, grilovaček a posezení venku, ať už na zahradě, v letním kině či na výletech v přírodě. Najděte si čas na to, co máte rádi, odpočívejte, užívejte si slunečné dny, ať máte po prázdninách na co vzpomínat. Koho dle hvězdných konstelací čeká mimořádně nezapomenutelné léto? Na co těšit se mají především tři znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Rak: Napoprvé se příliš oddává partnerovi

Raci touží po emocionální stabilitě, v životě potřebují cítit jistotu a bezpečí, kterou pro ně symbolizuje často právě manželství. Někdy do něj jdou až moc rychle, není tedy divu, že to napoprvé nemusí vyjít. Berou-li se hodně mladí, mohou bý zaslepeni láskou a partnerovi se příliš oddat a přizpůsobit. Záhy ale zjistí, že v manželství zapomínají na své vlastní potřeby. Teprve věkem získají potřebný nadhled, sebevědomí i uvědomění si, co je pro ně v životě důležité, co potřebují, co je naplňuje a na co si nechtějí nechat sáhnout. To jim umožňuje najít si následně partnera, který je dokáže respektovat a dát jim prostor pro jejich potřeby. Teprve s někým, s kým si opravdu porozumí, mohou získat kýženou stabilitu. 

Ze života: “Chtěla jsem, aby se všichni měli dobře, zničila jsem tak sama sebe,” stěžuje si Alena. Terapeutka radí, jak situaci zvládnout

Lev: V mládí hledá uznání, s věkem porozumění

Každý král je nejprve nezkušeným princem a do své koruny musí dozrát. Tak je to i s králem zvířat, Lvem. V mládí jsou Lvi divocí, plni temperamentu, touží po obdivu, jsou rádi středem pozornosti. Jejich ego a sebevědomí dokáže upoutat, seznamují se velmi snadno a jejich vztahy jsou vášnivé a intenzivní. Jenže s věkem se Lev klidní, dozrává, a od partnerky začne očekávat i něco víc než jen zaslepený obdiv. Chce si s ní povídat, hledá porozumění, touží vedle sebe mít člověka s vlastním názorem, hodného obdivu, ne jen někoho, kdo mu na počkání plní každé přání. 

Nevyjde-li to na poprvé, staví Lev druhé manželství na vzájemném porozumění, očekává hlubší propojení, ryzí lásku, která ho přesahuje. Mladická povrchnost je pryč, zralý Lev odhaluje své opravdové já. Jeho nový protějšek ho miluje takového, jako skutečně je. 

Váhy: Ochota obětovat se jen pro vztah mizí

Zrozenci ve Vahách chtějí mit doma klid a harmonii. Neradi se hádají, a tak často raději mlčí, nebo s partnerem souhlasí, i když by chtěli něco zcela jiného, často pravý opak. Naučí se vyhovět, potlačí vlastní zájem, názor, prožitek. Neváží si tím ale sami sebe a časem pochopí, že v takové sebeoběti se brzy ztratí úplně. Odchod z takového vztahu je pro ně pak vysvobozením. Novou známost navážou jen s člověkem, který je schopen kompromisu, dokáže na harmonii také pracovat. Druhé manželství zrozenců ve Vahách tak bývá protknuté rovnocennou láskou, která naplní srdce obou partnerů. 

Štír: Musí se naučit důvěřovat

Není snad vášnivější znamení, než Štír. Vše prožívá velmi emotivně a intenzivně, bohužel i situace, které v jeho srdci zanechají hluboké bolestné šrámy. I proto má potíže důvěřovat a otevřít se druhým, vždy očekává jen to nejhorší. Přehaně žárlí, kontroluje, vyhrožuje, vyčítá. Nedůvěra nakonec vztah často zahubí. Štír naštěstí není do sebe zahleděný egoista, a dokáže si přiznat vinu, pracovat na sobě a poučit se. V dalším vztahu tak bývá ochotnější pracovat na své výbušné povaze, zpracovává si svá minulá poranění, pomalu se o nich rozpovídá a otevírá se. Když pochopí, že v partnerovi může najít oporu a porozumění, jeho výbušná povaha se zklidní a jeho srdce se naplní láskou. 

Tato znamení zvěrokruhu mají podle průzkumu nejsilnější sklony k nevěře: Je mezi nimi i váš partner?

Střelec: Potřebuje se vybouřit

Střelec je znamení se smyslem pro dobrodružství a velkou potřebou svobody. V mládí bývá dost přelétavý, netouží po vážném vztahu, chce ochutnávat, poznávat, žít naplno. Hledá si k sobě podobně volnomyšlenkářský protějšek. Jenže dvě bytosti toužící celým srdcem po svobodě obvykle nevydrží propojené dlouho, táhne je to dál poznávat nové a neozkoušené. Až když si tuto potřebu nasytí, věkem vyzrají a zklidní se, naučí se Střelci docenit dlouhodobý vztah, postavený na láskyplném citu, harmonii a něčem trvalém. Docení sílu domova a stabilitu vážného závazku. 

Mohlo by se vám líbit

Ženy v těchto třech znameních zvěrokruhu jsou královnami dramatu: Milují hysterické scény

Někteří lidé mají tendenci přehánět a hledat problémy tam, kde žádné nejsou. To je často činí agresivními a hádavými. Ukazuje se, že vliv na takové vlastnosti mohou mít i hvězdy, proto jsou ženy v těchto třech znameních zvěrokruhu královnami dramatu. Rády dělají z komára velblouda a mohou být na obtíž lidem ve svém okolí.
svetzeny.cz

A co ostatní znamení? Jak jsou na tom s manželstvím a proč to třeba právě jim zas a znova nevychází?

Býk: Toužíte po stabilitě a pevném vztahu, partnera tak vybíráte pečlivě a obezřetně. V kombinaci vašimi nároky a s tím, že se nespokojíte jen tak s málem, se může stát, že vám nikdy nikdo nebude dost dobrý, abyste s ním vydrželi v manželství do konce života. Co si uvědomit, že nic a nikdo není zcela dokonalý, dokonce ani vy sami ne. Nežádáte víc, než sami dokážete nabídnout, a než je vůbec v možnostech jakéhokoli reálného člověka?

Vodnář: Vodnář je znamení toužící po rovnováze a harmonii. Snaží se ji hledat v každém vztahu, ale pokaždé ji něco rozkolísá. Není to nekvalitou partnerů, které si Vodnář nachází, ale tím, že musí najít především stabilitu sám v sobě. Budujte si svůj vnitřní klid, klidněte svou roztěkanost, přestaňte si do vztahu zrcadlit své vlastní slabiny.

Beran: Znamení oplývající velkou touhou po svobodě, dobrodružství a nezávislosti. I když se cítí v manželství šťastný, potřebuje mít určitou volnost a prostor pro to, být spontánní, zažívat vztah plný vzrušení a překvapení. Pokud k sobě zvolí partnera, který touží spíš po klidu, začne to dříve nebo později dřít. Potřebuje stejně akční protějšek. Jen si pak dejte pozor na svou pověstnou soutěživost.

Blíženci: Pokud Blížencům nevyjde vztah, je na vině chyba v komunikaci. Blíženci totiž potřebují mluvit, mluvit, mluvit. S partnerem chtějí vše sdílet, probírat i detaily, analyzují vše, co bylo i co je čeká. Touží po upřímnosti, nemají rádi překvapení a tajemství, to dokáže jejich vztahu zlomit vaz.

Panna: Pověstné puntičkářství a organizovanost Panny se promítá i do vztahu. Vždy myslí na detaily, věnuje pozornost maličkostem, nic jí neunikne. To z ní dělá partnera pozorného, plnícího i ta nejtajnější přání, ale zároveň velkého hnidopicha, což dokáže atmosféru ve vztahu pokazit. 

Kozoroh: Kozorozi nostalgicky ctí minulost a optimisticky hledí do budoucnosti, často ale zapomínají na přítomnost. Díky tomu mohou působit trochu jako snílci, unikají jim přízemní problémy a praktické stránky života. Jenže tím kladou na partnera velký tlak, neboť všední každodenní povinnosti jsou na něm. Kozoroh se jen pomyslně veze, což si ne každý nechá dlouhodobě líbit.

Ryby: Randění s Rybami je plné romantických vyznání, velkých gest, netradičních schůzek. To je běžné na začátku vztahu, postupně ale ve většině vztahů výjimečných okamžiků ubývá a přibývá chvilek obyčejných, tuctových. Většina lidí v nich nachází klid a spokojenost, ne však Ryby, ty stále touží po zážitcích jako z červené knihovny. Není-li po jejich, cítí se odmítané, nemilované, v jejich očích vztah prochází krizí. Samozřejmě že i po letech je hezké vztah okořenit milými gesty, dárečky nebo oslavou výročí, Ryby by ale měly slevit ze svého nesplnitelného očekávání a nelpět na přehnané okázalosti a teatrálnosti.

Stále bez partnera? Víme, kde děláte chybu a proč se vám muži vyhýbají

Mohlo by se vám líbit

3 znamení zvěrokruhu, které milují své ex

Rozchody nejsou nic jednoduchého. I když víme, že byl rozchod nutný, někdy umí pěkně potrápit, i když se člověk snaží, aby mu vše bylo jedno. Trvá dlouho než se člověk přenese přes svého ex, než zvládne a zpracuje pocit křivdy, opuštění, smutek, bolest, vztek a další emoce, které se vztahují k rozchodům. Jsou však znamení zvěrokruhu, která stále myslí na své ex. Jsou jimi přímo posedlá.
svetzeny.cz
Zdroj článku