Přejít k hlavnímu obsahu

Majetnická znamení podle horoskopu: Svobodu vám dá Vodnář, ale u žárlivých Štírů ji nečekejte

Každé znamení zvěrokruhu má své jedinečné vlastnosti, dobré i ty špatné. Svou vlastní osobnost, která se umí projevit. Někdo si vztah přivlastňuje více, než je zdrávo, druhý dává partnerovi absolutní volnost. Přehnaně majetnické sklony mohou působit nepříjemně, svazuje partnera a je nutné nastavit vhodné hranice. Můžete určit majetnické znamení podle horoskopu. Na které příčce bude to vaše?

12. Vodnář (21. ledna - 20. února)

Nejméně majetnickým znamením zvěrokruhu je Vodnář. Jsou nezávislí, svobodomyslní a cení si své svobody. Ve vztazích se nechtějí cítit omezováni nebo dokonce kontrolováni, to je svazuje a chtějí pak ze vztahu co nejrychleji pryč. Rádi objevují nové věci a koncepty, nenávidí žárlivost.

11. Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelec a žárlivost? To k sobě vůbec nejde! Dá vám své srdce a miluje vás opravdu vroucně, ale nejsou to ti, kteří by o lásku druhého prosili nebo si ji dokonce nějak podmiňovali. Vztah podle nich funguje na principu důvěry, majetnické sklony to jen a pouze komplikují.

10. Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci levitují mezi snahou být majetničtí a udržet si svou vlastní nezávislost. Tím, že mají v sobě dvě osobnosti, kladou si dvakrát tolik otázek, neví přesně, jak na ně odpovědět a tak je to obvykle podle toho, která osobnost je momentálně silnější.

Mohlo by se vám líbit

Žebříček štědrých znamení, na kterém místě se umístilo to vaše?

Dáváte rádi dárky nebo jste raději, když někdo obdarovává vás? Štědrost je v nás hluboce zakořeněna a někdo by druhému dal i poslední korunu, protože to potřebuje. Jiný si všechno škudlí pro sebe, protože nebudou mít nikdy dost. Jak jste na tom vy? To můžete zjistit podle svého horoskopu. Podívejte se na štědrá znamení zvěrokruhu. Na kterém místě se umístilo to vaše? Začínáme od těch největších lakomců.
svetzeny.cz

9. Ryby (21. února - 20. března)

Jde o složité a tak trochu tajemné znamení, kterému se majetnické sklony nevyhýbají. Nejsou jinak výrazné, naopak je Ryby maskují za romantické gesta a za uznání, které partnerovi může lichotit. Potřebují emoční potvrzení, aby se ve vztahu cítili bezpečně a mohou se stávat majetničtí, když se jim ho nedostane.

8. Panna (23. srpna - 22. září)

Jde o velmi logické a praktické znamení, které přistupuje ke všemu velmi racionálně. Nejsou horké hlavy, nežárlí a nebudou z těch, kteří budou vyzvídat, kde partner byl a s kým. Nedávají najevo své emoce, ale potřeba bezpečného a stabilního vztahu v nich může vzbudit majetnické sklony.

7. Beran (21. března - 20. dubna)

Berani jsou velmi zajímavé znamení, které umí do vztahu hodně investovat, chtít druhého zcela pro sebe a tím pádem mít sklony k majetnickému chování. Jindy zase budou chtít svobodu a nezávislost. Potřebují ujištění, že partner je oddaný jen a pouze jim, ale oni sami jistotu obvykle dát odmítají.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jsou znamení s nejhorší povahou? Je mezi nimi to vaše?

Jsme jen lidé a naše povaha má své stinné i světlé stránky, jež souvisí s rysy naší osobnosti. Podle astrologie jsou naše vlastnosti ovlivňovány do určité míry datem našeho narození respektive znamením zvěrokruhu. Pojďme se tentokrát podívat na vlastnosti, kterými se nikdo z nás nechlubí. Která znamení horoskopu mají nehorší povahu? Projděte si náš žebříček a zjistěte, na kterém místě jste vy.
svetzeny.cz

6. Váhy (23. září - 23. října)

Váhy se zdají být uvolněné a vyrovnané, jsou milující a laskaví lidé, kteří nevypadají jako ti, co chtějí druhé vlastnit. Umí být ve vztahu občas překvapivě majetnické. Pokud se cítí špatně a nejistě, pak je jejich přirozenou reakcí převzít nad věcmi kontrolu a pokusit se vše napravit, někdy i majetnickým chováním.

5. Lev (23. července - 22. srpna)

Ve vztazích mohou být Lvi velmi teritoriální a nejsou rádi, když se pozornost tříští na více lidí. Obdiv a pozornost je pro ně důležitá a chtějí ji od svých protějšků. Když se tak neděje, mohou být náchylnější k žárlivosti, opomíjení nebo ignorování. Potřebují být zkrátka obletovaní.

4. Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozoroh pracuje v životě tvrdě, aby získal to, co skutečně chce. Když toho dosáhne, začne mít strach, aby to neztratil. Totéž platí v lásce. Dlouho o někoho usilují, ale pak ho svou majetnickou povahou zadusí a odeženou. Majetnické vlastnosti jsou pro něj jakýmsi vyjádřením lásky.

Mohlo by se vám líbit

Žebříček manipulátorů podle znamení. Na kterém místě je to vaše?

Každý z nás má v sobě kousek manipulátora a máme své způsoby, kterých dosahujeme svého. Mnohdy nevědomky. Datum našeho narození a astrologické znamení nás ovlivnují i v tomto ohledu. Někteří lidé jsou v manipulování vyložení mistři. Jaký je žebříček manipulátorů podle znamení zvěrokruhu a jakými způsoby mají tendence dosáhnout svého? A na kterém místě jste se umístili vy?
svetzeny.cz

3. Rak (22. června - 22. července)

Třetí místo zabírá Rak. Jedno z nejcitlivějších a nejemotivnějších znamení. Ve vztahu umí být pěkně majetničtí, chtějí mít své blízké u sebe a požadují naprostou oddanost. Mohou se cítit ohroženi a v tom případě udělají cokoliv, aby měli o svých blízkých jasné a přesné informace - kde jsou, s kým, proč a podobně.

2. Býk (21. dubna - 21. května)

Druhá příčka patří Býkům, kteří vyznávají tradiční hodnoty. Bezpečí hledají v partnerství a dávají přednost stabilitě a pevnému závazku. Svůj vztah ochrání za cenu všeho, mají své partnery pod bedlivým dohledem, důvěřují, ale rádi prověřují a zjišťují, kde se jejich partner právě nachází a hlavně s kým.

1. Štír (24. října - 22. listopadu)

Na prvním místě skončili Štíři, kteří jsou oddáni těm, které milují. To však bývá dvousečná zbraň, protože ve skutečnosti mohou být super majetničtí. Požadují po druhých stoprocentní loajalitu, potřebují mít podrobný přehled, kde jejich partner právě je. Mají velmi žárlivé tendence a mohou druhé dusit.

Zdroj článku