Přejít k hlavnímu obsahu

Hubnutí podle horoskopu: Raci najdou klíč v kuchyni, Vodnáři hubnou zábavně

Hubnutí je věčné téma mnoha lidí. Někteří už vyzkoušeli nespočet diet, dietních plánů, triků a nápadů s více či méně dobrými výsledky. Jojo efekt je obávaným strašákem a nikdo nechce, aby se u něj objevil. Hledáte novou inspiraci k hubnutí? Podívejte se na svůj typ osobnosti na základě znamení zvěrokruhu. Zjistíte tak, které hubnutí je pro vás nejlepší a který přístup vám prospěje.

Srpen podle numerologie: Pětky zažijí vzrušující pocit svobody, devítky nový začátek

Srpnová numerologická předpověď se zaměřuje na energetické vlivy a jejich vliv na lidi spojené s čísly od 1 do 9. Numerologie je mocný nástroj, který pomáhá porozumět vibračním energiím obklopujícím každého jedince. Poskytuje vhled a vedení pro osobní růst a rozvoj. V tomto horoskopu se dozvíte jedinečné kvality a příležitosti, které srpen přináší těm, kteří jsou ovlivněni čísly 1 až 9.
svetzeny.cz

Beran

Začátek je pro něj snadný, ale pokračování pak už obtížnější. Ne vždycky vše dotáhnou do konce. Stačí jim prvních pár kilogramů, nadchnou se a dál už povolují. Začněte hubnout s kamarádkou, budete se vzájemně motivovat a podporovat.

Býk

Býci milují sladkosti a jiná jídla, která jsou kalorická. To dohromady s hubnutím moc nejde. Musí je zaujmout hubnoucí jídelníček nebo cvičební plán, musí je to bavit, aby se do toho pustili.

Hubnutí začíná v kuchyni

Blíženci

Milují cestování a ten pocit být na cestách, takže jim to logicky zlepšuje náladu. Bude pro ně skvělá pohybová aktivita běh, protože budou neustále na trati a směřovat někam. S jídlem obecně problém nemívají.

Rak

Klíčem k hubnutí je pro ně v kuchyni. Vytvořte si zdravý dietní plán a budete denně zkoušet nové a zajímavé recepty, které budou výživné a zároveň zdravé. To vás naladí na to, že budete objevovat nové a nové recepty a dosytosti se najíte.

 

Info ikona
hubnutí

Získejte kontrolu nad svou váhou po přechodu: Klíčové tipy pro úspěšné hubnutí u žen

Přechod, známý také jako menopauza, je přirozeným fází ženského života, která nastává ve středním věku. Během této doby dochází k hormonálním změnám, které mohou mít vliv na metabolismus a tělesnou hmotnost. Zhubnou ovšem rozhodně není všemožné! Přinášíme vám několik rad, jak na to.
svetzeny.cz

Lev

Jsou to velmi společenští lidé, kteří musí myslet na to, jak vypadají, protože je mnoho lidí hodnotí. Mají rádi týmové sporty, takže jim nebude cizí cvičit v kolektivních sportech jako basketbal, volejbal nebo skupinová cvičení.

Panna

Jsou z těch, pro které je rutina všechno. Hubnutí je soubor každodenních zdravý návyků a pravidelné cvičení, což je pro ně vlastně zábava a hračka. Není to pro ně žádná výzva, jednoduše vše zakomponují do svého systému a zhubnou snadno.

Hubněte po malých krůčcích

Váhy

Jsou v ohledu hubnutí tak trochu stále na začátku. Mají dobré úmysly, chtějí změnit všechno najednou, ale to u nich neplatí. Musí na to jít krůček po krůčku, pomalu. Jakékoliv drastické změny je akorát vrací zpátky na začátek.

Štír

Potřebuje intenzitu, aby konečně zhubnul. Stojí za ním silový trénink nebo kickbox, který jim pomůže napumpovat energii, umí jim nabídnout vybití a hlavně pořádnou akci. To jsou sporty, které jsou pro Štíry nejlepší.

 

Velký horoskop na měsíc srpen pro každé znamení zvěrokruhu: Štíři by si měli udělat v životě pořádek, Berany čeká lákavá nabídka

Srpen je vnímán jako jeden z osudových měsíců, kdy se ještě naposledy v každém roce máme možnost rozhodnout pro něco zásadního v životě. S koncem léta prostě dozrávají naše názory, jinak vidíme i své starší i čerstvé zkušenosti. Kde může každé znamení změnit svůj osud právě letos?
svetzeny.cz

Střelec

Cvičení není nic pro něj, musí se k němu přimět, aby vůbec něco začal dělat. Velmi rychle se nudí a zahodí všechny své plány. Klíčem je pro něj bavit se. Neustále. To je totiž to, co mu pomáhá neztratit motivaci.

Kozoroh

Mohou zhubnout tím, že si pečlivě vše sestaví. Nevadí jim rutina a umí být z těch, kteří neuhnou ze své cesty. Mají zodpovědný přístup a dostanou-li dietní plán a cvičební rutinu, pak je úspěch zaručen.

Hubnutí musí být zábava

Vodnář

Milují to, co je zábavné a jedině tak umí zhubnout, vytrvat u hubnutí. Potřebují věci, co jsou zábavné, náročné a stimulující. Jděte do tanečních kurzů, přihlaste se na zumbu a připravujte si skvělá a zdravá jídla doma.

Ryby

Myslí především na zdraví, což je jejich hlavní motivace. Hubnutí je proto pro ně především o zdraví. Jděte na hot jógu, pilates a dopřejte svému tělu zdravé potraviny, které mu dodají nejen energii, ale také spoustu vitamínů a prospěšných látek.

Zdroj článku