Přejít k hlavnímu obsahu

Neuvěřitelná proměna korpulentní Haliny Pawlowské: Pochlubila se snímkem o poznání štíhlejší postavy

Kila navíc jsou poznávacím znamením Haliny Pawlowské (68). Celoživotní dietářka vyzkoušela snad všechny hubnoucí metody, co existují. Nikdy ale nebyl výsledek tak markantní, jako nyní. Spisovatelka a moderátorka se na sociálních sítích pochlubila snímkem, který všechny šokoval. Nositelka kyprých tvarů na něm vypadá o polovinu štíhlejší.

Legendární Viktorka od splavu: Zavrhnutá Libuše Geprtová nikdy nechtěla patřit žádnému muži, dostihlo ji rodinné prokletí

Stejně, jako její nejslavnější postava Viktorky z Babičky byla i Libuše Geprtová (†63) nespoutaná a její srdce zažilo nenaplněnou lásku. Život zasvětila pouze synovi, herecké kariéře a bohužel ji neminula rodinná kletba.
svetzeny.cz

Za svou postavu se Halina nikdy nestyděla a naopak, kila uměla nosit s grácií a těžko bychom si uměli mistryni humoru představit štíhlou jako proutek. Nová fotka Pawlowské ale vyvolala velké nadšení jejích fanoušků a všechny zajímá, jak se moderátorce podařilo takto viditelně zhubnout.

Dieta za dietou

Svým ostrovtipem baví Pawlowská mnoho let a umí si udělat i legraci sama ze sebe. Její knihy jdou vždy na dračku, protože píše o obyčejných strastech a slastech života, kde samozřejmě čerpá i ze svých zkušeností. Nezapomíná ani na dietní okénko, kdy v jejím případě nikdy nic nezafungovalo na delší dobu a o obávaném jojo efektu by mohla sepsat mnoho dalších knih. Našla nyní Halina konečně ten správný recept v honbě za štíhlou postavou?

Tímto snímkem vyvolala Halina velký rozruch

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kouzla a čáry

Fotka se šéfkuchařem a porotcem show MasterChef Přemkem Forejtem (36) vyvolala mnoho otázek. Někteří fanoušci chtějí znát okamžitě recept na zázračné hubnutí a obdivovatelé Haliných křivek doufají, že je snímek pouze šikovně upravený. ‚‚Vy jste poloviční, moc vám to sluší. Jak jste to dokázala? Prozradíte?” zaznívá v komentářích na sociálních sítích. ‚‚Tak už to paní Halino rozsekněte! Jak to tedy je - kouzla a čáry s fotoshopem nebo real a pevná vůle?” zajímá jednu z mnoha žen. 

K proměně stačilo málo

Ve svém věku a po mnoha letech zkušeností Pawlowská moc dobře ví, že pokud by chtěla být štíhlá, musela by držet dietu celý život, a to je trochu otročina. Takže, co stojí za velkou proměnou? Jednoduchý recept na zeštíhlení. „Já jsem stejná, jen opálená a mám fajn šaty, vysvětlila Halina deníku Blesk, že správný úhel a šikovný fotograf umí divy.

Tak šel čas s oblíbenou spisovatelkou, scenáristkou a moderátorkou
Zdroj článku