Přejít k hlavnímu obsahu

Hollywoodský hvězdný herec Jonah Hill zhubl neuvěřitelných 30 kilo. Herce teď nepoznávají ani fanoušci

Známý hollywoodský herec Jonah Hill celý život bojoval je svou váhou. Před nedávnem se rozhodl zbavit označení „tlouštík" a začal pracovat na své vysněné postavě a jeho proměna je neuvěřitelná.

Proměna herce vám vyrazí dech

Mega star Jonah Hill, kterého znáte z filmů 21 Jump Street a Dostaň ho tam prošel neuvěřitelnou proměnou. herec radikálně zhubl a z bláznivého tlouštíka se stává skutečná iikona. Jeho proměna je tak razantní, že je skoro k nepoznání.

 

Jonah Hill je možná jméno, které Vám samo o sobě nic moc neřekne, ale podle vizáže byste jej rozhodně poznali.. dřív. Prošel neuvěřitelnou proměnou a nyní je k nepoznání.

Tlouštík, kterého neberou vážně

Hollywoodský herec, kterého můžete znát například ze snímků Zbouchnutá, 40 let panic nebo Vlk z Wall Street vždy bojoval s kily navíc. Do paměti diváků se zapsal jako nepřehlédnutelný, vždy vtipný tlouštík. Několikrát prošel různými dietami vyzkoušel všemožné procedury, ale vše neúspěšně.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Ulice zhubla 20 kilo a začala se omlouvat svému tělu. Anežka Rusevová vypadá skvěle

To je změna! Herečka Anežka Rusevová (36) zhubla neuvěřitelných 20 kilo a na nejnovější fotce se nebála ukázat bříško. Anežka se začala dokonce omlouvat svému tělu a přiznala, že oněch 20 kg už nikdy nechce nabrat zpátky.
svetzeny.cz

2017 byl rok proměn

V roce 2017 začaly po internetu kolovat hercovy fotky, ze kterých bylo patrné, že na sobě opravdu zapracoval a s kily navíc se chce rozloučit jednou provždy. Hlavní motivací k hubnutí byla především hercova touha k získávání vážnějších rolí. V několika rozhovorech uvedl, že ho kila navíc trápila a tížila hlavně po psychické stránce. Trauma si nesl již z dětství, kdy byl častokrát terčem posměchu a šikany. Díky shozeným kilům se cítí lépe fyzicky i psychicky a je sám se sebou konečně spokojený.

Mohlo by se vám líbit

Bývala přirozenou kráskou, dnes byste Bulharku Andreu Ivanovu nepoznali. Za plastiky utratila miliony

"Bulharská Barbie" šokovala svět, když přiznala, kolik utratila za plastiky, a ačkoli byla i předtím pohlednou dívkou, nyní byste Andreu Ivanovu jen stěží poznali. Za plastické operace utratila miliony a se svým zkrášlováním nehodlá přestat.
svetzeny.cz

Jak toho dosáhl?

Sám Jonah tvrdí, že by si přál, aby existovala nějaká zázračná metoda na to, jak zhubnul, kterou by mohl předat dál. Bohužel pro nás, ani taková hollywoodská hvězda nemá v rukávu žádné eso, kterým by nám vyrazil dech. Začal se pouze více hýbat a zamiloval se do bojového sportu jiu-jitsu. V oblibě má také běhání.

Jeho jídelníček se radikálně změnil. Začal spolupracovat s nutričním poradcem, díky kterému se naučil jíst lépe a pravidelněji. Herec si dobře uvědomuje, že udržovat se v kondici je práce na celý život. Jakmile z režimu vypadne, nebude to trvat dlouho a kila se opět vrátí. Jeho nový životní styl mu ale vyhovuje a jak sám říká, tak se v něm našel.

 

 


 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček