Přejít k hlavnímu obsahu

Marek Ztracený ohlásil poslední koncert! Vrátí se někdy na pódia?

Info ikona
Marek Ztracený

Český Slavík 2021 v neděli v podvečer potěšil i šokoval své fanoušky jedním instagramovým postem. V něm oznámil, že se v roce 2023 chystá na dosud největší vystoupení své kariéry a zároveň sdělil, že to bude na delší dobu poslední veřejné vystoupení.

Marek Ztracený chce skončit s koncertováním. Minimálně na nějakou dobu, kterou blíže nespecifikoval. Hovoří však o pauze s veřejným vystupováním na několik let. S fanoušky se rozloučí obrovským koncertem v pražském Edenu, kde vystupovaly takové hvězdy jako Rammstein, Depeche Mode, Coldplay a mnoho dalších.

Lela Vémola se ukázala po operaci bez obvazů: Její nos vypadá dokonale, podle fanoušků jí to neskutečně sluší

svetzeny.cz

Koncert Ztracený v Edenu proběhne 17. června 2023 a jedná se zatím o největší koncert Ztraceného, který po několika vyprodaných O2 arénách a nabitých Tour de léto uvedl, že by jeho cesta měla vyvrcholit právě v Edenu. Jak sám zpěvák uvedl je to jeho největší hudební sen a vyzval své fanoušky z celé republiky, aby přijeli tentokrát oni za ním.

Spolu s touto zprávou však fanoušky úplně nepotěšil. Tento koncert bude na dlouhé roky posledním. Taky byste měli vědět, že tento koncert bude na několik let naším posledním veřejným vystoupením, a ne jen proto do toho dáme úplně všechno! Stojí v jeho oficiálním vyjádření na sociálních sítích. Důvody svého nečekaného rozhodnutí si hudebník, zpěvák a skladatel nechává zatím pro sebe.

 

Zdroj článku