Přejít k hlavnímu obsahu

Marek Ztracený ohlásil poslední koncert! Vrátí se někdy na pódia?

Český Slavík 2021 v neděli v podvečer potěšil i šokoval své fanoušky jedním instagramovým postem. V něm oznámil, že se v roce 2023 chystá na dosud největší vystoupení své kariéry a zároveň sdělil, že to bude na delší dobu poslední veřejné vystoupení.

Marek Ztracený chce skončit s koncertováním. Minimálně na nějakou dobu, kterou blíže nespecifikoval. Hovoří však o pauze s veřejným vystupováním na několik let. S fanoušky se rozloučí obrovským koncertem v pražském Edenu, kde vystupovaly takové hvězdy jako Rammstein, Depeche Mode, Coldplay a mnoho dalších.

Mohlo by se vám líbit

Lela Vémola se ukázala po operaci bez obvazů: Její nos vypadá dokonale, podle fanoušků jí to neskutečně sluší

Lela Vémola se odhodlala na svém těle podstoupit další chirurgický zákrok, který pomůže k oživení jejího zevnějšku. Není tajemstvím, že slovenská playmate a manželka Karlose Vémoly si na plastických operacích doslova zakládá. Pro novou plastiku si zaletěla až do dalekého Íránu! Fanouškům se nyní pochlubila výsledkem operace, který je naprosto dokonalý!
svetzeny.cz

Koncert Ztracený v Edenu proběhne 17. června 2023 a jedná se zatím o největší koncert Ztraceného, který po několika vyprodaných O2 arénách a nabitých Tour de léto uvedl, že by jeho cesta měla vyvrcholit právě v Edenu. Jak sám zpěvák uvedl je to jeho největší hudební sen a vyzval své fanoušky z celé republiky, aby přijeli tentokrát oni za ním.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Spolu s touto zprávou však fanoušky úplně nepotěšil. Tento koncert bude na dlouhé roky posledním. Taky byste měli vědět, že tento koncert bude na několik let naším posledním veřejným vystoupením, a ne jen proto do toho dáme úplně všechno! Stojí v jeho oficiálním vyjádření na sociálních sítích. Důvody svého nečekaného rozhodnutí si hudebník, zpěvák a skladatel nechává zatím pro sebe.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška