Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina září: Šíří vánoční pohodu a skandály přehlížejí. Podívejte se, jak děti vyrostly

Princezna z Walesu, Kate Middleton, uspořádala svůj druhý ročník vánočního koncertu ve Westminsterském opatství, na němž se poprvé podílely její dvě nejstarší děti. Fanoušci nemohou uvěřit, jak děti vyrostly a oceňují klid a pohodu, kterou se královská rodina snaží šířit.

Rodinná idylka

Princ George (9) a princezna Charlotte (7) vystoupili ve čtvrtek, aby se zúčastnili druhého výročního svátečního koncertu princezny z Walesu, Royal Carols: Together at Christmas . Do Westminsterského opatství se dostavili po boku svých rodičů – Kate (40) a prince Williama (40). Rodina dokonale sladila své outfity a hlavně předvedla, že jako rodina stále drží pohromadě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Ben Affleck ukázal svého nejmladšího syna. Společně vyrazili na basketbal a podobu byste těžko hledali

Neděje se to příliš často, ale když Ben Affleck vyvede svého syna do veřejného dění, způsobí to poprask. Samuel je nejmladší syn Bena a herečky Jennifer Garner. Pánové si tentokrát užili pánskou jízdu na basketbalu a „macechu“ Jennifer Lopez nechali doma.
svetzeny.cz

Královská rodina ukázala, že drží pohromadě

Tato událost byla rodinnou záležitostí královské rodiny, zúčastnili se jí král Karel III . a královna Camilla. Mezi další přítomné členy královské rodiny patřili princezna Eugenie a její manžel Jack Brooksbank, princezna Beatrice a její manžel Edoardo Mapelli Mozzi a další.

Kateini rodiče, Carole a Michael Middletonovi, byli také viděni, jak vešli do opatství s Kateinou sestrou Pippou.

Služba byla věnována zesnulé královně Alžbětě

"Tato služba koled je věnována Jejímu Veličenstvu královně Alžbětě II. a všem těm, kteří již bohužel nejsou mezi námi. Její zesnulé Veličenstvo silně zastávalo hodnoty povinnosti, soucitu a víry vedly k vytvoření této bohoslužby," stálo ve vzkazu uvnitř program.

Fanoušci si pochvalují především to, že si rodina udržela styl a klidnou mysl. Především po skandálech s Meghan a Harrym. 

Zdroj článku