Přejít k hlavnímu obsahu

Ideální relax? Tam, kde lišky dávají dobrou noc a od rána dýcháte křišťálově čistý vzduch

Info ikona
Wellness na Beskydsku

Malebná příroda s neporušenými lesy, kouzelnými chaloupkami a stády ovcí na úbočích hor. K tomu božský wellness, skvělé jídlo a hlavně klid. Láká vás přesně taková dovolená? Tak to si určitě naplánujte cestu do beskydského Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Letní pobyty ve zdejších hotelech Laterna a Horal nabízejí spoustu nevšedních zážitků, ale i benefitů, které jsou součástí balíčků. Nejlákavější výhodou je časově neomezený vstup do vyhlášeného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény, fitkem a saunovým světem, kde se několikrát denně konají saunové rituály — z toho jeden ranní speciálně pro děti!

Nekonečný relax

Letní pobyty nabízejí vedle pestré snídaně také večeři, exotickou masáž, lekci golfu, piknik nebo třeba volnou rodinnou vstupenku do dětského parku Bílá. Začátky každého dne vám zpříjemní lekce jógy pod širým nebem: nadechnout se hned po ránu svěžího vzduchu uprostřed lesů je totiž to nejlepší probuzení! Anebo si dejte do těla na dopoledním cvičení aquafitness v termálních bazénech. Tip: Ve Spa hotelu Lanterna je navíc v ceně i odpolední snack Aperitivo moment a vstup do dalšího, komorního hotelového L-Spa vyhrazeného výhradně ubytovaným hostům. Mezi prvními si také v Lanterně můžete letos užít posezení na nové venkovní terase a dopřát si vylepšený komfort hotelové restaurace, která na jaře prošla proměnou.

Info ikona
Jóga v Resortu Valachy

Potěšit všechny (chutě)

A co ještě v Resortu Valachy objevíte? Třeba půjčovnu stále oblíbenějších elektrokol KTM nebo Golfové hřiště Horal, můžete se zúčastnit jedinečných kurzů pečení valašských frgálů, oddat se atmosféře hudebních večerů a grilování pod širým nebem nebo vyzkoušet novinku: lekce tenisu pro děti a in-line bruslení.

Info ikona
Kurz pečení valašských frgálů

Nezapomeňte prozkoumat okolí

Hotely Lanterna a Horal mají úžasnou atmosféru a mimořádně přívětivý personál, který se postará o to, aby vám bylo příjemně nejen uvnitř resortu, ale i v jeho nádherném okolí. Na výlety vám zdarma v hotelu půjčí LEKI hole na nordic walking a přidají mapku s tipy, která místa rozhodně neminout. Kolem hotelů vybudoval Resort Valachy několik naučných stezek pro děti i značených tras pro sportovce či milovníky nenáročných procházek. Mimochodem, v okolí jsou hned tři rozhledny, ale také legendární celodřevěný Karlovský kostel s farou, kde se točil seriál Doktor Martin s Miroslavem Donutilem. Za návštěvu stojí ale i blízké Pustevny, bájné hory Radhošť a Soláň nebo skanzen v Rožnově pod Radhoštěm.

Info ikona
Resort Valachy

Další tipy, když nemáte na odpočinek celý týden, ale chcete pobyt strávit plnohodnotně

Info ikona
Resort Valachy
Měření