Přejít k hlavnímu obsahu

Užijte si trochu luxusu, odpočinku a rozmazlování

Info ikona
Relax ve vířivce

Láká vás představa zapomenutí na všechny starosti, které s koncem roku přibývají? Zajeďte si odpočinout do Karlových Varů, kde se nachází luxusní hotel s více než 180letou tradicí.

Parkhotel RICHMOND 4*Superior obklopuje nejen nádherný anglický park, ale také řeka Teplá. O romantiku tedy není nouze v žádném ročním období. A když k tomu přidáte ještě lázeňské procedury, relaxační a wellness centrum, krásné ubytování, skvělé jídlo a nádech historie, máte jistotu, že zdejší pobyt bude tím správným balzámem na duši.

Síla blahodárných rituálů

Dopřát svému tělu blahodárný zážitek můžete v relaxačním a wellness centru, ve kterém najdete bazén s příjemnou teplotou vody okolo 30 stupňů Celsia. Využít můžete i vířivku, Kneippův chodník, společnou parní saunu nebo bazének s vřídelní vodou. Ve wellness centru, které přímo navazuje na bazénové centrum, pak můžete vyzkoušet sílu finské sauny (pro muže i ženy zvlášť), společnou bylinnou saunu, solné tepidarium nebo si jen tak prohřát tělo na infra-lavicích. Pro ubytované je tohle rozmazlování samozřejmě zdarma!

Info ikona
Relaxace ve dvou

Máte u sebe diář?

Vyčleňte si pro sebe alespoň jeden víkend a udělejte si rezervaci v tomto elegantním hotelu, kde se kdysi ubytovávala i česká šlechta. Zavítali sem třeba Lobkovicové, Štenberkové, Černínové, Schwarzenberkoé, Nosticové, ale oblíbil si to zde i třeba pan Karel Škoda. I vy se tak můžete zařadit mezi elitní hosty a cítit se skutečně výjimečně. Vybrat si můžte z několika typů pokojů – od standartních, přes pokoje s balkonem až po luxusní apartmá.

Info ikona
Apartman Parkhotel Richmond
Měření